ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
20 липня 2016 року Житомир Справа № 2а-5873/09/0670
Категорія 6.13
Житомирський окружний адміністративний суд
у складі : головуючого - судді Черняхович І.Е.,
розглянувши у порядку письмового провадження заяву Чуднівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про заміну сторони у адміністративній справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області до Спеціалізованої пересувної проектно-будівельно-монтажної організації по газифікації "Чуднівський газбуд" про стягнення 6383,80 грн.,-
в с т а н о в и в:
Чуднівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звернулось з заявою, в якій просить замінити сторону з управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області його правонаступником - Чуднівським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області.
Заявник надіслав на адресу суду клопотання, у якому просив заяву про заміну сторони розглядати без участі представника управління. Відповідач у справі у судове засідання не прибув про час, дату та місце судового засідання був повідомлений вчасно та належним чином.
Згідно зі частиною шостою статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження.
Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд прийшов наступного висновку.
Постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 17.08.2010 позов управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області задоволено. Стягнуто з Спеціалізованої пересувної проектно-будівельно-монтажної організації по газифікації "Чуднівський газбуд" на користь управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області заборгованість в сумі 6984,11 грн.
Заявник вказує, що на підставі ст. 258 КАС України Житомирським окружним адміністративним судом 23.09.2010 був виданий виконавчий лист №3142/10.
Встановлено, що юридичні особи - управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області, управління Пенсійного фонду України в Любарському районі Житомирської області та управління Пенсійного фонду України в Романівському районі Житомирської області було припинено шляхом реорганізації (злиття) в установленому законом порядку та утворено на їх базі Чуднівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, про що 30.03.2016 внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців. Вказані обставини підтверджуються спеціальним витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копія якого є у матеріалах справи.
Відповідно до статті 55 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії адміністративного процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.
Оскільки первинний позивач - управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області області вибув, його правонаступником є Чуднівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, тому суд вважає вимоги заявника обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню.
Керуючись статтями 55, 128, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в:
Заяву Чуднівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про заміну позивача задовольнити.
Допустити заміну первинного позивача - управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області його правонаступником - Чуднівським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя І.Е.Черняхович
Суд | Житомирський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.07.2016 |
Оприлюднено | 27.07.2016 |
Номер документу | 59132706 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Черняхович Ірина Едуардівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Черняхович Ірина Едуардівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Черняхович Ірина Едуардівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Черняхович Ірина Едуардівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Черняхович Ірина Едуардівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні