Рішення
від 11.08.2016 по справі 925/775/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"11" серпня 2016 р. Справа № 925/775/16

Господарський суд Черкаської області в складі:

головуючого - судді Єфіменка В.В.,

з секретарем судового засідання Макарченко Н.П.,

за участю представників сторін:

від позивача - ОСОБА_1, за довіреністю;

від відповідача - не з'явився;

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області в м. Черкаси справу

за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційного банку "ПриватБанк" м.Дніпропетровськ,

до Приватного підприємства "Атлант-Черкаси", м.Черкаси

про зобов"язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач заявив позов, в якому просить суд зобов'язати відповідача в особі ліквідаційної комісії визнати кредиторські вимоги позивача за договором банківського обслуговування від 29.03.2011 і стягнути заборгованість, яка утворилася станом на 26.04.2016 у розмірі 76942,50 грн., з яких:

- заборгованість за кредитом - 15989,18 грн.;

- заборгованість за відсотками - 17076,45 грн.;

- заборгованість по комісії - 3309,70 грн.;

- пеня - 24317,67 грн.;

- штраф (фіксована частина) - 10000 грн.;

- штраф (відсоток від встановленого ліміту) 800 грн.;

- штраф за ненадання інформації про цільове використання коштів - 2880 грн.;

- штраф за ненадання фінансової інформації 960 грн.;

- судовий збір у справі № 13/02/5026/367/2012 - 1609,50 грн. та включити ці вимоги до проміжного ліквідаційного балансу;

- витрати по сплаті судового збору за подання позовної заяви - 1378 грн. та включити зазначені вимоги до проміжного ліквідаційного балансу.

Представник позивача позовні вимоги підтримав повністю, просив суд заявлені ним вимоги повністю задовольнити з мотивів, викладених в позовній заяві.

Відповідач відзиву на позов суду не надав, його представник в судове засідання не з'явився, про причини нез'явлення суд не повідомив. Вимоги суду, викладені в ухвалах від 12.07.2016 та від 21.07.2106 відповідач не виконав.

З Довідки із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців вбачається, що місцезнаходження відповідача: АДРЕСА_1, 18029,

Копія позовної заяви з доданими до неї матеріалами та ухвали від 12.07.2016 і від 21.07.2016 надсилалися відповідачу за адресою, вказаною в позовній заяві та в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: АДРЕСА_1, 18029.

За змістом ст.64 ГПК України, зокрема, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом.

Справа розглядається за наявними матеріалами в порядку визначеному ст.75 ГПК України.

Суд, вислухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи та подані позивачем докази, приходить до наступного.

29.03.2011 між Приватним підприємством "Атлант-Черкаси" (далі - відповідач; Клієнт) та публічним акціонерним товариством комерційний банк "Приватбанк" ( далі - ПАТ КБ "Приватбанк") було укладено угоду про банківські послуги (банківське обслуговування) шляхом підписання заяви про відкриття поточного рахунку (а.с.14).

Із дослідженої в судовому засіданні заяви вбачається, що відповідач приєднався до «Умов та правил надання банківських послуг» (далі - Умови), ОСОБА_2, що розміщені в мережі Інтернет на сайті http:privatbank.ua , які разом із заявою складають договір банківського обслуговування № Б/Н від 29.03.2011 (далі - договір) (а.с.15-23).

Розділом 3.18 вказаних Умов передбачено, що клієнт може скористатися послугою кредитного ліміту на поточному рахунку. Порядок встановлення, зміни ліміту, погашення заборгованості і розмір відсоткової ставки за користування кредитним лімітом регламентуються Умовами і Правилами надання банківських послуг і Тарифами банку, що розміщені в мережі Інтернет на сайті www.privatbank.ua .

Зідно п. 3.18.1.1. Умов кредитний ліміт на поточний рахунок (далі - «Кредит») надається на поповнення оборотних коштів і здійснення поточних платежів Клієнта, в межах кредитного ліміту (далі - «Ліміт»). Техніко-економічне обгрунтування кредиту - фінансування поточної діяльності. Про розмір ОСОБА_3 повідомляє Клієнта на свій вибір або в письмовій формі, або через встановлені засоби електронного зв'язку ОСОБА_2 і Клієнта (системи іент-банк, інтернет клієнт банк, sms-повідомлення або інших). ОСОБА_2 здійснює ослуговування ОСОБА_3 Клієнта, що полягає у проведенні його платежів понад залишок коштів на поточному рахунку Клієнта, при наявності вільних грошових ресурсів, за рахунок кредитних коштів в межах ОСОБА_3, шляхом дебетування поточного рахунку. При цьому утворюється дебетове сальдо.

Відповідно до п. 3.18.1.5. Умов кредитний ліміт стосовно до цього розділу «Умов та правил надання банківських послуг» являє собою суму грошових коштів, в межах якої ОСОБА_3 здійснює оплату розрахункових документів Клієнта понад залишок грошових коштів на його поточному рахунку. ОСОБА_3 розраховується відповідно до затвердженої внутрішньобанківської методики на підставі даних про рух грошових коштів по поточному рахунку, платоспроможності, кредитної історії та інших показників відповідно до внутрішньобанківських нормативів і нормативних актів Національного банку України.

Пунктом 3.18.1.6. Умов передбачено, що ліміт може бути змінений ОСОБА_2 в односторонньому порядку, передбаченому Умовами і правилами надання банківських послуг, у разі зниження надходжень грошових коштів на поточний рахунок або настання інших факторів, передбачених внутрішніми нормативними документами ОСОБА_2. Підписавши Угоду, Клієнт висловлює свою згоду на те, що зміна ОСОБА_3 проводиться ОСОБА_2 в односторонньому порядку шляхом повідомлення Клієнта на свій вибір або в письмовій формі, або через встановлені засоби електронного зв'язку ОСОБА_2 і Клієнта (системи клієнт-банк, інтернет клієнт банк, sms-повідомлення або інших).

Ч.1 ст. 207 Цивільного кодексу України передбачено, що правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах, у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо воля сторін виражена за допомогою телетайпного, електронного або іншого технічного засобу зв'язку.

Відповідно до ч.1 ст.638 Цивільного кодексу України договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.

Згідно ст.639 Цивільного кодексу України договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом.

Якщо сторони домовилися укласти договір у певній формі, він вважається укладеним з моменту надання йому цієї форми, навіть якщо законом ця форма для даного виду договорів не вимагалася.

Зобов'язання у відповідності з ст. 526 Цивільного Кодексу України та ст. 193 Господарського Кодексу України повинні виконуватись належним чином і в установлений строк, одностороння відмова від виконання зобов'язання не допускається.

В судовому засіданні встановлено, що позивач свої зобов'язання за договором виконав повністю, надавши відповідачу кредитний ліміт в розмірі 16 000 грн., які були перераховані позивачем на поточний рахунок відповідача №26000060347384, що підтверджується випискою про рух коштів по рахунку №26000060347384 за період з 29.03.2011 по 25.04.2016, дослідженою в судовому засіданні (а.с.24-28).

Доказів, які б спростували доводи позивача, відповідач суду не надав.

Пунктом 3.18.4 Умов встановлений порядок розрахунків.

Відповідно до положень п.3.18.4.1, п.3.18.4.1.1, п.3.18.4.1.2, п.3.18.4.1.3, п.3.18.4.1.4, п.3.18.4.4, 3.18.4.5 Умов передбачено, що за користування кредитом в період з дати виникнення дебетового сальдо на поточному рахунку Клієнта при закритті банківського дня Клієнт сплачує відсотки, виходячи з процентної ставки, розмір якої залежить від терміну користування кредитом (диференційована процентна ставка).

За період користування кредитом з моменту виникнення дебетового сальдо до дати погашення дебетового сальдо в одну з дат з наступного 20-го до 25-го числа місяця (далі - «період, в який дебетове сальдо підлягає обнуленню»), розрахунок процентів здійснюється за процентною ставкою в розмірі, 0% річних від суми залишку непогашеної заборгованості.

При необнуленні дебетового сальдо в одну з дат періоду, в якому дебетове сальдо підлягає обнуленню, протягом 90 днів з останньої дати періоду, в якому дебетове сальдо підлягало обнуленню, Клієнт виплачує ОСОБА_2 за користування кредитом проценти в розмірі 24% річних, починаючи з останньої дати періоду, в який дебетове сальдо підлягало обнуленню.

У разі непогашення кредиту протягом 90 днів з дати закінчення періоду, в якому дебетове сальдо підлягало обнуленню, починаючи з 91-го дня після дати закінчення періоду, в якому дебетове сальдо підлягало обнуленню, кредит вважається простроченим, а грошові зобов'язання Клієнта щодо погашення заборгованості вважаються порушеними. При порушенні Клієнтом будь-якого з грошового зобов'язання, Клієнт сплачує ОСОБА_2 відсотки за користування кредитом у розмірі 48 (сорок вісім) % річних від суми залишку непогашеної заборгованості. У разі порушення Клієнтом будь-якого з грошових зобов'язань і при реалізації права ОСОБА_2 на встановлення іншого строку повернення кредиту, передбаченого Умовами і правилами надання Банківських послуг, Клієнт сплачує ОСОБА_2 пеню у розмірі 0,1315 % від суми залишку непогашеної заборгованості за кожен день прострочення. Сплата пені здійснюється з дня, наступного за датою порушення зобов'язань.

Під «непогашенням кредиту» мається на увазі невиникнення (відсутність) на поточному рахунку нульового дебетового сальдо при закритті банківського дня.

Клієнт сплачує ОСОБА_2 винагороду за використання ОСОБА_3 1-го числа кожного місяця в розмірі 0,9 % від суми максимального сальдо кредиту, що існував на кінець банківського дня за попередній місяць, в порядку, передбаченому Умовами і правилами надання банківських послуг. Клієнт доручає ОСОБА_2 здійснювати списання винагороди зі своїх рахунків. Сплата винагороди здійснюється в гривні.

Клієнт сплачує ОСОБА_2 винагороду за користування кредитом згідно з п. 3.18.4.4. Сплата винагороди здійснюється в гривні. У випадку, якщо кредит видається в іноземній валюті, винагорода сплачується в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на дату зазначеної в даному пункті строку. Нарахування здійснюється в дату сплати (а.с.21-22).

Внаслідок порушення зобов'язань, борг відповідача перед позивачем по кредиту станом на 26.04.2016 складає 15 989 грн. 18 коп.

Доказів того, що відповідач повністю розрахувався з позивачем за отриманий кредит по вищевказаному договору, суду не надано.

Відтак, відповідач має сплатити позивачу 17076 грн. 45 коп. боргу по відсоткам за користування кредитом та 3 309 грн. 70 коп. боргу по комісії.

Згідно п. 3.18.5.1. Умов при порушенні Клієнтом будь-якого із зобов'язань по сплаті відсотків за користування кредитом, передбачених п.п. 3.18.2.2.2, 3.18.4.1, 3.18.4.2, 3.18.4.3, термінів повернення кредиту, передбачених п.п. 3.18.1.8, 3.18.2.2.3, 3.18.2.3.4, винагороди, передбаченого п.п. 3.18.2.2.5, 3.18.4.4, 3.18.4.5. 3.18.4.6 Клієнт сплачує ОСОБА_2 за кожний випадок порушення пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, яка діяла в період, за який сплачується пеня, (у % річних) від суми простроченого платежу за кожний день прострочення платежу. Сплата пені здійснюється у гривні. У випадку якщо кредит надавався в іноземній валюті, пеня сплачується в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на дату сплати (а.с.22).

Згідно ст. 230 ГК України штрафними санкціями у цьому Кодексі визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов'язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов'язання.

Відповідно до п.6 ст.232 ГК України нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано, відповідно до п.3.18.5.4 Умов нарахування неустойки за кожний випадок порушення зобов'язань, передбаченої п.3.18.0.5.1, п.3.18.5.2, п.3.18.5.3 здійснюється протягом 3 років з дня, коли відповідне зобов'язання мало бути виконано Клієнтом.

П.3.18.6.1 Умов передбачено, що обслуговування кредитного ОСОБА_3 на поточному рахунку Клієнта здійснюється з моменту подачі Клієнтом до ОСОБА_2 заяви на приєднання до «Умов та Правил надання банківських послуг» (або у формі «Заяви про відкриття поточного рахунку та картки із зразками підписів і відбитка печатки» або у формі авторизації кредитної угоди в системах клієнт-банк/ інтернет клієнт-банк, або у формі обміну паперовій або електронною інформацією, або в будь-якій іншій формі) та/або з моменту надання Клієнтом розрахункових документів на використання коштів у рамках кредитної ОСОБА_3 в межах зазначених у них сум, і діє в обсязі перерахованих засобів до повного виконання зобов'язань сторонами (а.с.22).

Суд приходить до висновку, що відповідач має сплатити позивачу 24 317 грн. 67 коп. пені за несвоєчасне виконання зобов'язань по договору .

Відповідно до п. 3.18.5.2, п.3.18.2.2.9 Умов при порушенні Клієнтом будь-якого із зобов'язань, передбачених п.п. 3.18.2.2.9, 3.18.2.2.10 Клієнт сплачує ОСОБА_2 за кожний випадок порушення штраф у розмірі 2% від суми отриманого кредиту. Сплата штрафу здійснюється в гривні (а.с.22).

Відтак, відповідач має сплатити позивачу 10 000 грн. штрафу (фіксована частина) за невиконання зобов'язань за договором від 29.03.2011.

Клієнт зобов'язаний надавати ОСОБА_2 в письмовій формі не пізніше останнього числа місяця, наступного за звітним кварталом, фінансову інформацію (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал, примітки до звітів в обсязі, передбаченому законодавством для відповідних звітних періодів для відповідних суб'єктів господарської діяльності, а також сумарні надходження на всі належні Клієнту рахунки за три останні місяці, в розрізі кожного місяця), а також іншу інформацію на вимогу ОСОБА_2, в т.ч. про належне Клієнту на праві власності або повного господарського відання майно (а.с.18).

Суд приходить до висновку, що відповідач має сплатити позивачу 960 грн. штрафу за ненадання фінансової інформації.

П.3.18.2.2.10 Умов визначено, що Клієнт зобов'язаний щомісяця, в термін до 10-го числа, в будь-якій формі за вибором Клієнта, інформувати ОСОБА_3 про цільове використання кредитних коштів (а.с.22).

Відтак, відповідач має сплатити позивачу штраф за ненадання інформації про цільове використання коштів в розмірі 2880 грн.

Відповідно до п. 3.18.5.8. Умов при порушенні Клієнтом строків платежів за допомогою одного з грошових зобов'язань за кредитом, більш ніж на 30 днів, що спричинило за собою звернення ОСОБА_2 в судові органи, Клієнт сплачує ОСОБА_2 штраф, який розраховується за такою формулою: 1 000,00 гривень + 5% від суми встановленого у п. 3.18.1.6 ліміту (а.с.22).

Таким чином, відповідно до вимог п.3.18.5.8 Умов відповідачу нараховані штрафи у розмірі 1800 грн. = 1 000 грн. + 16 000 грн. * 5% = 1 000 грн. + 800 грн.

Розрахунки заявлених до стягнення сум виконані позивачем в порядку визначеному чинним законодавством (а.с.29-30).

Рішенням господарського суду Черкаської області від 10.04.2012 у справі №13/02/5026/367/2012 було задоволено позовні вимоги ПАТ КБ «Приватбанк» та стягнуто з ПП «Атлант-Черкаси» 15 989,18 грн. боргу по кредиту, 2 302,45 грн. боргу за відсотками за користування кредитом, 796,13 грн. пені за порушення строків повернення кредиту та відсотків за користування кредитом, 1 000 грн. штрафу за прострочення сплати кредиту, 800 грн. штрафу за прострочення сплати відсотків по кредиту, 2 880 грн. штрафу за ненадання фінансової інформації про цільове використання, 960 грн. штрафу за ненадання фінансової інформації, 1 609,50 грн. судового збору.

Відповідно до ч.3 ст.35 ГПК України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, крім встановлених рішенням третейського суду, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

З відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців вбачається, що відповідач перебуває в стані припинення.

Проте, стадія припинення підприємства не є його ліквідацією.

Так, за приписами ч.2 ст.104 ЦК України юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

Відповідно до ч. 6 ст. 105 ЦК України кожна окрема вимога кредитора, зокрема щодо оплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, розглядається, після чого приймається відповідне рішення, яке надсилається кредитору не пізніше тридцяти днів з дня отримання юридичною особою, що припиняється, відповідної вимоги кредитора.

Ч.8 ст. 111 ЦК України встановлено, що ліквідаційна комісія (ліквідатор) після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду.

На день розгляду справи доказів розгляду заявлених ПАТ КБ "Приватбанк" кредиторських вимог з боку ліквідаційної комісії ПП «Атлант-Черкаси» до суду не подано, а заборгованість за договором банківського обслуговування № б/н від 29.03.2011 залишається непогашеною.

Відповідно до приписів ст.105 Цивільного кодексу України, з моменту призначення комісії до неї переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Комісія виступає в суді від імені юридичної особи, яка припиняється. Комісія з припинення юридичної особи поміщає в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідомлення про припинення юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї. Цей строк не може становити менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення юридичної особи.

В судовому засіданні з'ясовано, що 04.05.2016 позивач направив голові ліквідаційної комісії ПП «Атлант-Черкаси» заяву з кредиторськими вимогами № б/н від 04.05.2016 (а.с.35-36).

09.06.2016 вищевказана заява була повернута неврученою на адресу позивача. що підтверджується відомостями з офіційного сайту Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (а.с.37).

Суд приходить до переконання, що вищевикладені обставини вказують на ухилення ліквідаційної комісії відповідача від розгляду кредиторських вимог банку позивача.

Відповідно до ч.1 та ч.3 ст.111 Цивільного кодексу України, ліквідаційна комісія після закінчення строку для предявлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, який містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік предявлених кредиторами вимог, а також про результати їх розгляду. Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи. Після завершення розрахунків з кредиторами ліквідаційна комісія складає ліквідаційний баланс, який затверджується учасниками юридичної особи або органом, що прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.

Якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа ліквідується в порядку, встановленому Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом» (далі - Закон про банкрутство).

Тобто, після оцінки вартості наявного майна боржника, в порядку ст.60 Господарського кодексу України, публікації оголошення в порядку ст.105 Цивільного кодексу України для виявлення кредиторів, повідомлення органу державної податкової служби про ліквідацію підприємства та складання проміжного ліквідаційного балансу, після закінчення строку, який передбачений ч.4 ст.105 Цивільного кодексу України, можливе з'ясування питання про повний обсяг кредиторської заборгованості та про недостатність вартості майна боржника для задоволення вимог кредиторів, а також, можливе звернення до господарського суду, після закінчення строку, який передбачений ст.105 Цивільного кодеквсу України, з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника в порядку ст.51 Закону про банкрутство.

Згідно ч. 3 ст. 112 ЦК України у разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду кредитор має право протягом місяця з дати, коли він дізнався або мав дізнатися про таку відмову звернутися до суду із позовом до ліквідаційної комісії.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивача є обґрунтованими, законними, підтвердженими матеріалами справи і такими, що підлягають до повного задоволення.

З відповідача на користь позивача необхідно стягнути 1378 грн. 00 коп. витрат по сплаті судового збору.

Керуючись ст.ст. 49, 82-85 ГПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити повністю.

Зобов'язати приватне підприємство «Атлант-Черкаси» (АДРЕСА_2, 18029, код ЄДРПОУ 36391192) в особі ліквідаційної комісії визнати кредиторські вимоги публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» (вул. Набережна Перемоги, 50, м. Дніпропетровськ, 49094, код ЄДРПОУ 14360570) за договором від 29.03.2011 і стягнути заборгованість, яка утворилася станом на 26.04.2016 у розмірі 76942 грн. 50 коп., з яких:

- заборгованість за кредитом - 15989 грн. 18 коп.;

- заборгованість за відсотками - 17076 грн. 45 коп.;

- заборгованість по комісії - 3309 грн. 70 коп.;

- пеня - 24317 грн. 67 коп.;

- штраф (фіксована частина) - 10000 грн.;

- штраф (відсоток від встановленого ліміту) 800 грн.;

- штраф за ненадання інформації про цільове використання коштів - 2880 грн.;

- штраф за ненадання фінансової інформації 960 грн.;

- судовий збір у справі № 13/02/5026/367/2012 - 1609 грн. 50 коп.

та включити зазначені вимоги до проміжного ліквідаційного балансу.

Стягнути 1378 грн. 00 коп. витрат по сплаті судового збору з приватного підприємства «Атлант-Черкаси» (АДРЕСА_2, 18029, код ЄДРПОУ 36391192) на користь публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» (вул. Набережна Перемоги, 50, м.Дніпропетровськ, 49094, код ЄДРПОУ 14360570).

Рішення може бути оскаржене до Київського апеляційного господарського суду в порядку, визначеному ГПК України після складення повного тексту рішення.

Повне рішення складено 12.08.2016.

Суддя В.В.Єфіменко

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення11.08.2016
Оприлюднено16.08.2016
Номер документу59632063
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —925/775/16

Судовий наказ від 23.08.2016

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Єфіменко В.В.

Рішення від 11.08.2016

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Єфіменко В.В.

Ухвала від 21.07.2016

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Єфіменко В.В.

Ухвала від 12.07.2016

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Єфіменко В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні