Рішення
від 03.08.2016 по справі 911/3992/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Київської області

01032, м. Київ - 32, вул. С.Петлюри, 16тел. 235-95-51

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"03" серпня 2016 р. Справа № 911/3992/15

За позовом Публічного акціонерного товариства В«Банк КамбіоВ» , м. Київ,

до 1) Товариства з обмеженою відповідальністю В«КДС ГрупВ» , Київська обл.,

м. Васильків.

2) Дочірнього підприємства В«Агрофірма ДіамантВ» , Сумська обл., с. Сула

про стягнення 109 175 997 грн. 40 коп.

Суддя - Мальована Л.Я.

Представники сторін:

позивача - ОСОБА_1 (дов. № б/н від 29.02.2016 р.);

відповідачів - не з'явились.

Обставини справи:

Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача 1 штрафу в розмірі 14 790 054 грн. 94 коп. за кредитним договором № 012/1-2012/840 від 30.05.2012 року та про звернення стягнення на рухоме майно за договорами застави від 30.05.2012 р. та від 26.06.2014 р., яке належить ДП "Агрофірма Діамант" в сумі 94 385 942 грн. 46 коп., всього на суму 109 175 997 грн. 40 коп.

На адресу суду від позивача надійшла заява про збільшення розміру позовних вимог.

Подана заява про збільшення позовних вимог не може бути прийнята до розгляду господарським судом Київської області з наступних підстав.

Відповідно до ч. 4 ст. 22 Господарського процесуального кодексу України позивач вправі до прийняття рішення по справі, зокрема, збільшити розмір позовних вимог.

Передбачене частиною четвертою статті 22 ГПК України право позивача збільшити розмір позовних вимог може бути реалізовані до прийняття рішення судом першої інстанції. Під збільшенням розміру позовних вимог слід розуміти збільшення кількісних показників за тією ж самою вимогою, яку було заявлено в позовній заяві. Згідно з частиною третьою статті 55 ГПК України ціну позову вказує позивач. Якщо ж до заяви про збільшення розміру позовних вимог не додано доказів сплати суми судового збору у встановленому порядку та розмірі (з урахуванням такого збільшення), то відповідна заява повертається господарським судом на підставі пункту 4 частини першої статті 63 ГПК України (п. 3.10 постанови Пленуму Вищого господарського суду України «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції» від 26 грудня 2011 року № 18).

Відповідно до п. 2.8 постанови Пленуму Вищого господарського суду України «Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України» від 21 лютого 2013 року № 7 у разі коли позивач на підставі частини четвертої статті 22 ГПК України до прийняття рішення зі справи збільшив розмір позовних вимог чи до початку розгляду справи по суті змінив предмет або підставу позову, в зв'язку з чим зросла ціна позову, він відповідно до абзацу другого частини другої статті 6 Закону України "Про судовий збір" повинен сплатити недоплачену в зв'язку з цим суму судового збору до звернення з відповідною заявою до господарського суду. Якщо до останньої не додано доказів такої доплати, заява повертається без розгляду на підставі пункту 4 частини першої статті 63 ГПК України. У цьому випадку суд здійснює розгляд раніше заявленої позовної вимоги (позовних вимог), якщо позивач не відмовився від неї.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 57 Господарського процесуального кодексу України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.

Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Відповідно до пп. 1 п. 2 ч. 2 ст. 4 вказаного Закону ставки судового збору за подання до господарського суду позовної заяви майнового характеру встановлюються у таких розмірах: 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 150 розмірів мінімальної заробітної плати.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» встановлено, що мінімальна заробітна плата у 2016 році у місячному розмірі з 1 січня становить - 1378 гривень.

Позивачем під час звернення з даним позовом до господарського суду не було сплачено судовий збір в зв'язку з тим, що на момент звернення банк було звільнено від сплати, проте станом на момент звернення з заявою про збільшення розміру позовних вимог, у позивача відсутні пільги щодо сплати судового збору, доказів протилежного суду не надано, тому заява не підлягає задоволенню.

Позивач в позові заявив клопотання про забезпечення позову шляхом накладення заборони відповідачу експлуатувати предмет застави та передачі його для зберігання позивачу чи іншій особі.

Розглянувши дане клопотання, суд прийшов до висновку про відсутність підстав для вжиття заходів до забезпечення позову у даній справі виходячи з наступного.

Відповідно до статті 66 ГПК України господарський суд за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або з своєї ініціативи має право вжити заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.

Позивачем не було наведено суду жодних підстав, які б унеможливили захист його прав, свобод та інтересів без вжиття відповідних заходів, не наведено суду належних доказів, також з матеріалів справи судом не встановлено обставин, які б вказували на очевидну небезпеку заподіянню шкоди правам, свободам та інтересам позивача. Окрім того, позивачем не наведено доказів того, що невжиття заходів до забезпечення позову якимось чином може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Враховуючи вищевикладене, клопотання позивача щодо забезпечення позову не підлягає задоволенню.

Представники відповідачів в засідання суду не з'явилися, хоча про місце і час розгляду справи були належним чином повідомлені судом, вимоги суду викладені в ухвалах від 04.09.2015 року, 13.10.2015 року, 04.11.2015 року та 21.07.2016 року не виконали.

Враховуючи те, що нез'явлення представників відповідачів не перешкоджає розгляду справи по суті, а матеріали справи є достатніми для вирішення спору в даному судовому засіданні, суд вважає за можливе розглянути позов у відсутності представників відповідачів, згідно статті 75 Господарського процесуального кодексу України.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, суд встановив:

30.05.2012 року між ПАТ «Банк Камбіо» та ТОВ «КДС Груп» було укладено Кредитний договір №012/1-2012/840, відповідно до умов якого Відповідачу було надано кредит в сумі 2 615 000,00 доларів США (два мільйони шістсот п'ятнадцять тисяч доларів США) у вигляді кредитної лінії на ведення фінансово-господарської діяльності й поповнення обігових коштів, зі сплатою за користування кредитом 12,5% (дванадцять цілих п'ять десятих) процентів річних, з кінцевим терміном повернення кредиту 05.05.2014 року.

Згідно з п. 2.2. Кредитного договору передбачено, що проценти за користування кредитом нараховуються Банком у валюті кредиту на фактично отриману Позичальником суму кредиту за фактичний строк користування ним, з дня видачі кредиту по день повернення кредиту.

Пунктом 3.3.1. Кредитного договору передбачено, що зобов'язання Позичальника використати кредит виключно на цілі, зазначені в п. 1.1. Договору.

Відповідно до п. 3.3.6. Кредитного договору позичальник зобов'язується протягом всього строку дії цього Договору до 25-го числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати Банку фінансову звітність (баланс, звіт про фінансові результати, розшифровку дебіторів і кредиторів, загальні надходження на усі рахунки, що належать Позичальнику, за останні три місяці в розрізі кожного місяця), а також надавати на вимогу Банку інші документи для оцінки кредитоспроможності Позичальника та перевірки цільового використання Кредиту.

Пунктом 4.2. Кредитного договору встановлено, що у разі виявлення нецільового використання кредиту Позичальник сплачує Банку штраф у розмірі 25 процентів від суми нецільового використання.

На виконання умов договору банк надав позичальнику грошові кошти в межах максимального ліміту заборгованості в сумі 2 615 000,00 дол. США, що підтверджується випискою по рахунку, проте відповідач свої зобов'язання щодо подання звітності щодо цільового використання коштів відповідно до п. 3.3.6. не надавав, в зв'язку з чим позивачем нараховано 14 790 054 грн. 94 коп. штрафу.

Відповідно до ст.ст. 525, 526 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) угода (договір) є підставою виникнення цивільних прав і обов'язків, зобов'язання повинні виконуватися належним чином та у встановлений строк відповідно до вказівок закону, умов договору та припинятися виконанням, проведеним належним чином, а одностороння відмова від їх виконання не допускається.

Статтею 589 ЦК України передбачено, що у разі невиконання зобов'язання, забезпеченого заставою, заставодержатель набуває право звернення стягнення на предмет застави. За рахунок предмета застави заставодержатель має право задовольнити в повному обсязі свою вимогу, що визначена на момент фактичного задоволення, включаючи сплату процентів, неустойки, відшкодування збитків, завданих порушенням зобов'язання, необхідних витрат на утримання заставленого майна, а також витрат, понесених у зв'язку із пред'явленням вимоги, якщо інше не встановлено договором.

Відповідно до ч. 1 ст. 1054 ЦК України за Кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.

Згідно ч. 1 ст. 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив виконання побов'язань, якщо не виконав його у строк, встановлений договором.

30.05.2012 року між ПАТ «Банк Камбіо» та ДП «АГРОФІРМА ДІАМАНТ» було укладено Договір застави, який посвідчено приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2 за реєстровим номером 1590, відповідно до умов якого Відповідач передав Банку в заставу належне йому на праві власності рухоме майно, а саме: Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 07695ВМ, заводський №89, двигун №В0431202, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 07696ВМ, заводський №0082, двигун №А0416306, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 07698ВМ, заводський №0081, двигун №А0416758, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 07699ВМ, заводський №182, двигун №071165, рік випуску 2010; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08051ВМ, заводський №167, двигун №071167, рік випуску 2010; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08053ВМ, заводський №80, двигун №А0416688, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08054ВМ, заводський №90, двигун №В0377453, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08055ВМ, заводський №87, двигун №В0430706, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08056ВМ, заводський №153, двигун №070710, рік випуску 2010; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08057ВМ, заводський №78, двигун №А0416641, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08058ВМ, заводський №0079, двигун №А0416308, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08059ВМ, заводський №190, двигун №073000, рік випуску 2010; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08060ВМ, заводський №145, двигун №071489, рік випуску 2008; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08062ВМ, заводський №185, двигун №071816, рік випуску 2010; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08063ВМ, заводський №83, двигун №90376630, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08064ВМ, заводський №146, двигун №071554, рік випуску 2009; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08065ВМ, заводський №88, двигун №В0431881, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08066ВМ, заводський №143, двигун №071732, рік випуску 2009; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08067ВМ, заводський №86, двигун №В0431494, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08068ВМ, заводський №391, двигун №071748, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08069ВМ, заводський №85, двигун №А0415082, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08070ВМ, заводський №184, двигун №073191, рік випуску 2010; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08071ВМ, заводський №204, двигун №070729, рік випуску 2010; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08076ВМ, заводський №148, двигун №073748, рік випуску 2010; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08077ВМ, заводський №84, двигун №В0430283, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08078ВМ, заводський №92, двигун №В0430047, рік випуску 2011; Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08079ВМ, заводський №91, двигун №В0430345, рік випуску 2011.

Відповідно до п.1.1. договору застави передбачено, що цей договір забезпечує вимоги заставодержателя, що випливають з кредитного договору № 012/1-2012/840 від 30.05.2012 року, укладеного між заставодержателем та позичальником, за умовами якого останній зобов'язується перед заставодержателем відповідно до кредитного договору: повернути не пізніше 07 травня 2013 року надані йому кошти в сумі 2 615 000,00 дол. США; щомісячно сплачувати проценти за користування кредитними коштами в розмірі 16,0% процентів річних; сплатити пеню у розмірі 0,1 процента від непогашеної в строк суми за кожен день прострочки платежу за весь час невиконання зобов'язань; що складають основне зобов'язання, а також здійснити інші можливі платежі, передбачені кредитним договором; відшкодувати витрати заставодержателя, пов'язані з пред'явленням заставодержателем вимог за кредитним договором і зверненням стягнення на предмет застави.

26.06.2014 року між ПАТ «Банк Камбіо» та ДП «Агрофірма Діамант» було укладено Договір застави, який посвідчено приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ОСОБА_3 за реєстровим номером 127, відповідно до умов якого Відповідач передав Банку в заставу належне йому на праві власності рухоме майно, а саме: Трактор колісний марки ХТЗ-17221-19, реєстраційний номер 06940ВМ, заводський №3364, двигун №097705, рік випуску 2011; Посівний комплекс «Партнкер 7,5», заводський №159, рік випуску 2010.

Відповідно до п. 1.1. договору передбачено, що цей договір забезпечує вимоги заставодержателя за: Кредитним договором № 029/1-201 1/978 від 07 вересня 2011 року, Додаткової угоди від 15 грудня 2011 року до Кредитного договору № 029/1-2011/978 від 07 вересня 2011 року, Додаткової угоди від 24 січня 2012 року до Кредитного договору № 029/1-2011/978 від 07 вересня 2011 року, Додаткової угоди від 15 лютого 2012 року до Кредитного договору № 029/1-2011/978 від 07 вересня 201 І року, Додаткової угоди від 16 лютого 2012 року до Кредитного договору № 029/1-2011/978 від 07 вересня 2011 року, Додаткової угоди від 27 грудня 2012 року до Кредитного договору № 029/1-2011/978 від 07 вересня 2011 року, Додаткової угоди від 29 січня 2013 року до Кредитного договору № 029/1- 2011/978 від 07 вересня 2011 року укладеного між Заставодержателем та Позичальником, за умовами якого останній зобов'язується перед Заставодержателем: повернути не пізніше « 08» липня 2013 року (восьмого липня дві тисячі тринадцятого року) надані йому кошти в сумі 900 000,00 (дев'ятсот тисяч) євро; щомісячно сплачувати проценти за користування кредитними коштами в розмірі 12,5% (дванадцять цілих і п'ять десятих) процентів річних; сплатити пеню у розмірі 0,1 (одна десята) процента від непогашеної в строк суми за кожен день прострочки платежу за весь час невиконання зобов'язань; здійснити інші можливі платежі, передбачені кредитним договором; відшкодувати витрати Заставодержателя, пов'язані з пред'явленням Заставодержателем вимог за Кредитним договором і зверненням стягнення на Предмет застави; Кредитним договором № 012/1-2012/840 від 30 травня 2012 року, Додаткової угоди від 01 серпня 2012 року до Кредитного договору № 012/1-2012/840 від 30 травня 2012 року, укладений між Заставодержателем та Позичальником, за умовами якого останній зобов'язується перед Заставодержателем відповідно до Кредитного договору: повернути не пізніше 07 травня 2013 року (сьомого травня дві тисячі тринадцятого року) надані йому кошти в сумі 2 615 000,00 (два мільйони шістсот п'ятнадцять тисяч) доларів США; щомісячно сплачувати проценти за користування кредитними коштами в розмірі 12,5% (дванадцять цілих і п'ять десятих) процентів річних; сплатити пеню у розмірі 0,1 (одна десята) процента від непогашеної в строк суми за кожен день прострочки платежу за весь час невиконання зобов'язань; здійснити інші можливі платежі, передбачені кредитним договором; відшкодувати витрати заставодержателя, пов'язані з пред'явленням заставодержателем вимог за кредитним договором і звернення стягнення на предмет застави; кредитним договором № 021/1-2012/978 від 05.09.2012 року, укладений між Заставодержателем та Позичальником, за умовами якого останній зобов'язується перед Заставодержателем відповідно до Кредитного договору:

повернути не пізніше « 03» вересня 2013 року (третього вересня дві тисячі тринадцятого року) надані йому кошти в сумі 1 010 000,00 (один мільйон десять тисяч) євро; щомісячно сплачувати проценти за користування кредитними коштами в розмірі 12,5% (дванадцять цілих і п'ять десятих) процентів річних; сплатити пеню у розмірі 0,1 (одна десята) процента від непогашеної в строк суми за кожен день прострочки платежу за весь час невиконання зобов'язань; здійснити інші можливі платежі, передбачені кредитним договором; відшкодувати витрати Заставодержателя, пов'язані з пред'явленням Заставодержателем вимог за Кредитним договором і зверненням стягнення на Предмет застави.

Відповідно до статті 572 Цивільного кодексу України в силу застави кредитор (заставодержатель) має право у разі невиконання боржником (заставодавцем) зобов'язання, забезпеченого заставою, одержати задоволення за рахунок заставленого майна переважно перед іншими кредиторами цього боржника, якщо інше не встановлено законом (право застави).

Відповідно до ч. 2 ст. 592 Цивільного кодексу України заставодержатель має право вимагати дострокового виконання зобов'язання, забезпеченого заставою, а якщо його вимога не буде задоволена, - звернути стягнення на предмет застави у разі порушення заставодавцем правил про наступну заставу; у разі порушення заставодавцем правил про розпоряджання предметом застави; в інших випадках, встановлених договором.

У ст. 590 Цивільного кодексу України вказується, що звернення стягнення на предмет застави здійснюється за рішенням суду, якщо інше не встановлено договором або законом. Заставодержатель набуває право звернення стягнення на предмет застави в разі, коли зобов'язання не буде виконано у встановлений строк (термін), якщо інше не встановлено договором або законом.

Згідно ч. 6 ст. 20 Закону України "Про заставу" звернення стягнення на заставлене майно здійснюється за рішенням суду або третейського суду, на підставі виконавчого напису нотаріуса, якщо інше не передбачене законом або договором застави.

Наведені вище положення законодавства та встановлені судом фактичні обставини справи дають підставу вести мову про правомірність вимог позивача щодо звернення стягнення на предмет застави в рахунок задоволення вимог позикодавця за кредитним договором.

В п. 9 постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України № 5 від 30.03.2012 року зазначено, що право вибору способу судового захисту, передбаченого законом або договором (дострокове стягнення кредиту, стягнення заборгованості, у тому числі шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки/застави, одночасне заявлення відповідних вимог у разі, якщо позичальник є відмінною від особи іпотекодавця (майновий поручитель), одночасне заявлення вимог про стягнення заборгованості з позичальника з вимогами про стягнення заборгованості шляхом звернення стягнення на предмет застави/іпотеки, належні іпотекодавцю, який не є позичальником, розірвання кредитного договору, набуття права власності на предмет іпотеки тощо) належить виключно позивачеві (частина перша статті 20 ЦК, статті 3 і 4 ЦПК).

Задоволення позову кредитора про звернення стягнення на предмет іпотеки/застави не є перешкодою для пред'явлення позову про стягнення заборгованості з поручителя за тим самим договором кредиту у разі, якщо на час розгляду справи заборгованість за кредитом не погашена. Задоволення позову кредитора про стягнення заборгованості з поручителя не є перешкодою для пред'явлення позову про звернення стягнення на предмет іпотеки/застави з метою погашення заборгованості за тим самим договором кредиту у разі, якщо на час розгляду спору заборгованість за кредитом не погашена.

Згідно з ч. 2 ст. 25 Закону України "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень" у разі задоволення судом позову про звернення стягнення на предмет забезпечувального обтяження в рішенні суду зазначаються: загальний розмір вимог та всі його складові, що підлягають сплаті обтяжувачу з вартості предмета забезпечувального обтяження; опис рухомого майна, за рахунок якого підлягають задоволенню вимоги обтяжувача; заходи щодо забезпечення збереження предмета забезпечувального обтяження або передачі його в управління на період до його реалізації, якщо такі необхідні; спосіб реалізації предмета забезпечувального обтяження шляхом проведення публічних торгів або із застосуванням однієї з процедур, передбачених ст. 26 цього Закону; початкова ціна предмета забезпечувального обтяження для його подальшої реалізації на публічних торгах у порядку виконавчого провадження. Якщо інше не передбачено рішенням суду, реалізація предмета забезпечувального обтяження проводиться шляхом його продажу на публічних торгах у порядку, встановленому законом.

Відповідно до ст. 582 Цивільного кодексу України оцінка предмета застави здійснюється у випадках, встановлених договором або законом. Оцінка предмета застави здійснюється заставодавцем разом із заставодержателем відповідно до звичайних цін, що склалися на момент виникнення права застави, якщо інший порядок оцінки предмета застави не встановлений договором або законом.

Отже, позовні вимоги підлягають задоволенню повністю, витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача.

Керуючись ст. ст. 44, 49, 82-85 ГПК України, суд -

В И Р І Ш И В :

1. Позов задовольнити повністю.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «КДС ГРУП» (08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Грушевського, буд. 13, офіс 15, код 33936082) на користь Публічного акціонерного товариства «Банк Камбіо» (01001, м. Київ, вул. Заньковецької/Станіславського, буд. 3/1, код 26549700) штраф за Кредитним договором №021/1-2012/840 від 30.05.2012 року в сумі 14 790 054 (чотирнадцять мільйонів сімсот дев'яносто тисяч п'ятдесят чотири) грн. 94 коп.

3. Звернути стягнення на належні Дочірньому підприємству «Агрофірма Діамант» (42346, Сумська обл., Сумський район, село Сула, вулиця 40 років перемоги, код 32646953):

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 07695ВМ, заводський №89, двигун №В0431202, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 07696ВМ, заводський №0082, двигун №А0416306, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 07698ВМ, заводський №0081, двигун №А0416758, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 07699ВМ, заводський №182, двигун №071165, рік випуску 2010;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08051ВМ, заводський №167, двигун №071167, рік випуску 2010;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08053ВМ, заводський №80, двигун №А0416688, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08054ВМ, заводський №90, двигун №В0377453, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08055ВМ, заводський №87, двигун №В0430706, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08056ВМ, заводський №153, двигун №070710, рік випуску 2010;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08057ВМ, заводський №78, двигун №А0416641, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08058ВМ, заводський №0079, двигун №А0416308, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08059ВМ, заводський №190, двигун №073000, рік випуску 2010;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08060ВМ, заводський №145, двигун №071489, рік випуску 2008;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08062ВМ, заводський №185, двигун №071816, рік випуску 2010;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08063ВМ, заводський №83, двигун №90376630, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08064ВМ, заводський №146, двигун №071554, рік випуску 2009;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08065ВМ, заводський №88, двигун №В0431881, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08066ВМ, заводський №143, двигун №071732, рік випуску 2009;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08067ВМ, заводський №86, двигун №В0431494, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08068ВМ, заводський №391, двигун №071748, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08069ВМ, заводський №85, двигун №А0415082, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08070ВМ, заводський №184, двигун №073191, рік випуску 2010;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08071ВМ, заводський №204, двигун №070729, рік випуску 2010;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-812 СХ, реєстраційний номер 08076ВМ, заводський №148, двигун №073748, рік випуску 2010;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08077ВМ, заводський №84, двигун №В0430283, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08078ВМ, заводський №92, двигун №В0430047, рік випуску 2011;

Комбайн зернозбиральний марки КЗС-1218 СХ, реєстраційний номер 08079ВМ, заводський №91, двигун №В0430345, рік випуску 2011.

Трактор колісний марки ХТЗ-17221-19, реєстраційний номер 06940ВМ, заводський №3364, двигун №097705, рік випуску 2011;

Посівний комплекс «Партнкер 7,5», заводський №159, рік випуску 2010,

із способом їх реалізації шляхом проведення публічних торгів у порядку виконавчого провадження із початковою ціною, що буде визначена в процесі виконавчого провадження, в рахунок часткового погашення заборгованості Товариства з обмеженою відповідальністю «КДС ГРУП» (08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Грушевського, буд. 13, офіс 15, код 33936082) перед Публічним акціонерним товариством «Банк Камбіо» (01001, м. Київ, вул. Заньковецької/Станіславського, буд. 3/1, код 26549700), яка виникла на підставі кредитного договору №012/1- 2012/840 від 30.05.2012 року і становить станом на 26.08.2015 року 3 559 597,19 дол. США (три мільйони п'ятсот п'ятдесят дев'ять тисяч п'ятсот дев'яносто сім гривень 19 копійок) та 13 855 712,23 гривень (тринадцять мільйонів вісімсот п'ятдесят п'ять тисяч сімсот дванадцять) грн. 23 коп., з яких:

2 615 000,00 (два мільйони шістсот п'ятнадцять тисяч) доларів США - заборгованості по кредиту;

944 597,19 (дев'ятсот сорок чотири тисячі п'ятсот дев'яносто сім) доларів США - прострочена заборгованість по сплаті процентів за користування кредитними коштами;

10 425 185 (десять мільйонів чотириста двадцять п'ять тисяч сто вісімдесят п'ять) грн. 51 коп. - пеня за несвоєчасне повернення кредиту;

3 430 526,72 гривен (три мільйони чотириста тридцять тисяч п'ятсот двадцять шість) грн. 72 коп. - пеня за несвоєчасну сплату процентів.

Стягнути солідарно з Товариства з обмеженою відповідальністю «КДС ГРУП» (08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Грушевського, буд. 13, офіс 15, код 33936082) та Дочірнього підприємства «Агрофірма Діамант» (42346, Сумська обл., Сумський район, село Сула, вулиця 40 років перемоги, код 32646953) в дохід державного бюджету України 206 700 (двісті шість тисяч сімсот) грн. 00 коп. судового збору.

Наказ видати після вступу рішення в законну силу.

Суддя Л.Я. Мальована

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення03.08.2016
Оприлюднено23.08.2016
Номер документу59788595
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/3992/15

Ухвала від 12.09.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

Рішення від 03.08.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

Ухвала від 21.07.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

Ухвала від 21.12.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

Ухвала від 04.11.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

Ухвала від 13.10.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні