ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"18" серпня 2016 р. Справа № 925/1285/14
Господарський суд Черкаської області в складі головуючого - судді Довганя К.І., з секретарем Петрик І.О. за участю представників сторін: позивача - не з'явився, відповідача - ОСОБА_1 за довіреністю, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "НВК ЕКБІТ" до товариства з обмеженою відповідальністю "Кролікофф" про стягнення 101682,44 грн.
ВСТАНОВИВ:
Заявлено позов про стягнення 101682,44 грн. заборгованості по договору поставки №040213 від 12.03. 2013р. з яких 100 582,95 грн. основного боргу та 1 099,48 грн. 3% річних.
29 січня 2015 р. провадження у даній справі було зупинено у зв'язку з призначенням судової експертизи, проведення якої доручено Одеського науково - дослідного інституту судових експертиз. Обов'язок оплати вартості експертизи покладено на відповідача.
Від експертної установи повернуті до суду матеріали справи без проведення експертизи у зв'язку з несплатою рахунку на оплату експертизи, ухвалу від 29 січня 2015 року залишено без виконання.
Ухвалою господарського суду Черкаської області від 08 серпня 2016 року провадження у справі поновлено та призначено розгляд справи на 18 серпня 2016 року.
Позивач повідомлені про час та місце розгляду справи, в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, відзиву на позов суду не надав.
До початку судового засідання від відповідача надійшло клопотання, в якому останній зазначив, що 06.07.2015 року ним було здійснено оплату рахунку №943/20-31 від 05.03.2015р., що підтверджується платіжним дорученням №12764 від 06 липня 2015 року. Представник відповідача у судовому засіданні просила суд повторно надіслати справу до Одеського науково - дослідного інституту судових експертиз для проведення експертизи.
За таких обставин суд вважає можливим задовольнити клопотання представника відповідача про направлення справи до Одеського науково - дослідного інституту судових експертиз для проведення експертизи.
Відповідно до ч. 2 п.1 ст. 79 ГПК України господарський суд має право зупинити провадження у справі за клопотанням сторони, прокурора, який бере участь в судовому процесі, або за своєю ініціативою у випадку призначення господарським судом судової експертизи.
Керуючись ст. 41, 79,86 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
Задовольнити клопотання відповідача про направлення справи до Одеського науково - дослідного інституту судових експертиз для проведення експертизи, призначеної у справі.
На час проведення експертизи провадження у справі зупинити.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.
СУДДЯ К.І. Довгань
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 18.08.2016 |
Оприлюднено | 23.08.2016 |
Номер документу | 59788644 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Довгань К.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні