Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Справа № 1-375/11
В И Р О К
і м е н е м У к р а ї н и
"09" лютого 2012 р. Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
в складі:
головуючого судді Тарнавський М. В.
при секретарі Зоріна О. Г.,
з участю прокурора Шемети І.П.
адвоката ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Хмільника справу про обвинувачення:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, вдівця, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше судимого 27.02.2004 року Хмільницьким міським судом Вінницької області за ст.ст.185 ч.3 КК України до 3 років позбавлення волі, в силу ст.75 КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки, -
в скоєнні злочину, передбаченого ст.186 ч.1 КК України, -
В С Т А Н О В И В :
Приблизно 5-7 жовтня 2011 року біля 13-ї години ОСОБА_2, перебуваючи в будинку №25 по вул. Ворошилова в с. Лозна Хмільницького району, умисно, керуючись єдиним злочинним наміром на крадіжку чужого майна з приміщення комори будинку, шляхом вільного доступу, відкрито заволодів б/в поперечною металевою пилкою з двома деревяними ручками вартістю 80 гривень, яка належить ОСОБА_3, чим завдав останній матеріального збитку на суму 80 гривень. Відразу після крадіжки, в приміщенні цього ж будинку його дії були викриті потерпілою ОСОБА_3, однак на вимогу останньої на повернення вищезазначеної пилки проігнорува та втік з викраденим.
Свою вину в скоєнні вказаного злочину підсудній ОСОБА_2 визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненому та пояснив, що по сусідству з ним проживає ОСОБА_3, він часто допомагав їй по господарству і вона за це йому платила, а у разі їх відсутності давала випити трохи горілки. Приблизно 5-7 жовтня місяця 2011 року, біля 13.00 години він пішов до будинку ОСОБА_3 подивитись що вона робить і можливо потрібно щось допомогти по господарствув. Відкривши двері в кімнату він побачив, що ОСОБА_3 сидить на ліжку та збиралась обідати і переконавшись що у неї все добре, він пішов до виходу із будинку і побачив у коридорі трохи дров, взявши вищевказані дрова, він вирішив занести їх до комори. Зайшовши до комори, він положив на підлогу дрова і побачив, що на стіні висіла поперечна металева пилка з двома дерев"яними ручками, після цього він вирішив її викрасти та взяв вищевказану пилку і йшов до виходу із будинку, але в цей час із кімнати будинку вийшла ОСОБА_3, і почала кричати щоб він повернув її пилку, але незважаючи на це, усвідомлюючи, що його злочинні дії були викриті останньою, він проігнорував її прохання та побіг разом із пилкою в бік земельної ділянки домогосподарства гр. ОСОБА_3. Перейшовши через город та вулицю він сховався за парканом нежилого будинку та чекав поки все втихне. Приблизно через 15 хвилин до нього підійшла його сестра ОСОБА_4 і нічого йому не пояснивши забрала в нього з рук вищевказану пилку і пішла у бік домогосподарства ОСОБА_3. Після цього він повернувся додому і його сестра ОСОБА_4 йому повідомила, що пилку, яку він викрав у ОСОБА_3 вона їй повернула.
Крім повного визнання своєї вини самим підсудним ОСОБА_2 його вина повністю доведена матеріалами кримінальної справи дослідженими в судовому засіданні.
Відповідно до ст. 299 КПК України, суд визнає недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, так як ОСОБА_2 повністю визнав свою вину і просить застосувати спрощений порядок дослідження доказів, підсудний та інші учасники судового розгляду розуміють зміст цих обставин і суд переконаний у добровільності та істинності їх позиції.
Дії підсудного ОСОБА_2 слід кваліфікувати по ст.186 ч.1 КК України, оскільки він вчинив відкрите викрадення чужого майна.
Обираючи вид та міру кримінального покарання ОСОБА_2 Васильовичаичу суд враховує те, що він повністю визнав свою вину і щиро розкаявся у вчиненому, по місцю проживання характеризується позитивно, сприяв розкриттю злочину, відшкодував потерпілій заподіяну шкоду, знаходиться у важкому матеріальному становищі, потерпіла не наполягає на суворій мірі покарання і просить суд не позбавляти його волі і тому вважає можливим його виправлення та перевиховання в умовах без ізоляції від суспільства.
Керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд, -
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_2 визнати винним по ст. 186 ч.1 КК України і призначити покарання у вигляді громадських робіт строком на 120 (сто двадцять) годин.
Міру запобіжного заходу відносно ОСОБА_2 до вступу вироку в законну силу залишити підписку про невиїзд.
Речовий доказ по справі, згідно постанови про приєднання печових доказів від 17 листопада 2011 року (а.с.21) передати власнику - ОСОБА_3.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Вінницької області через Хмільницький міськрайонний суд протягом 15 діб з моменту його проголошення.
Суддя: ОСОБА_5.
Суд | Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 09.02.2012 |
Оприлюднено | 26.08.2016 |
Номер документу | 59887211 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Тарнавський М. В.
Кримінальне
Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Тарнавський М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні