УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про порушення провадження у справі про банкрутство
23.08.16р. Справа № 904/6534/16
у справі про банкрутство
Суддя Полєв Д.М.
Представники сторін:
від боржника: представник голови ліквідаційної комісії ОСОБА_2 за довіреністю б/н від 17.10.2014р.
08.08.16 надійшла заява голови ліквідаційної комісії ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "КОНСУЛЬТАТИВНО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ", м. Дніпро, вул. Мандриківська, 47, код ЄДРПОУ 32351017 про порушення провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "КОНСУЛЬТАТИВНО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ", м. Дніпро, вул. Мандриківська, 47, код ЄДРПОУ 32351017 згідно зі ст. 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалою від 10.08.16 заяву про порушення провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "КОНСУЛЬТАТИВНО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ", м. Дніпро, вул. Мандриківська, 47, код ЄДРПОУ 32351017 прийнято до розгляду.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні представника боржника, господарський суд встановив наступне.
Відповідно до ст. 110 Цивільного кодексу України якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа здійснює всі необхідні дії, встановлені законом про відновлення платоспроможності або визнання банкрутом.
Згідно з ч.1 ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у випадку якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов’язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.
Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство є встановлена під час роботи ліквідатора відсутність майнових активів боржника для задоволення вимог кредиторів.
Із доданих до заяви документів господарським судом встановлено, що 26.04.2016р. зборами учасників ТОВ "КОНСУЛЬТАТИВНО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" прийнято рішення про припинення діяльності підприємства шляхом ліквідації та призначено голову ліквідаційної комісії ОСОБА_3
03.08.2016р. загальними зборами ТОВ "КОНСУЛЬТАТИВНО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" припинено повноваження ОСОБА_3 та призначено голову ліквідаційної комісії ОСОБА_4
Після прийняття рішення про ліквідацію головою ліквідаційної комісії встановлено неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів у повному обсягу, що зобов'язує ліквідатора звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство.
Відповідно до проміжного ліквідаційного баланс станом на 01.08.2016р., затвердженого учасником боржника, кредиторська заборгованість становить 566,3 тис. грн.; дебіторська заборгованість, товарно - матеріальні цінності, нематеріальні активи - відсутні, основні засоби становлять 349,7 тис. грн., залишок грошових коштів складає 13,1 тис. грн., що свідчить про наявність ознак неоплатності боржника, та є підставою для порушення провадження у справі про банкрутство за ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", введення мораторію на задоволення вимог кредиторів.
У судовому засіданні перевірено обґрунтованість заяви голови ліквідаційної комісії та наявність підстав для порушення провадження у справі про банкрутство за процедурою, передбаченою ст. 95 Закону.
Підстав для відмови у порушенні провадження у справі про банкрутство господарським судом не встановлено.
Згідно з ч. 2 ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється у судовому засіданні, що проводиться не пізніше 14 днів після порушення провадження у справі в загальному порядку, визначеному цим Законом.
Для розгляду питання щодо визнання боржника банкрутом, призначення ліквідатора суд вважає за необхідне призначити розгляд справи у судовому засіданні за участю голови ліквідаційної комісії та власника боржника.
Також, виходячи із положень ст. 78 Податкового кодексу України копію ухвали про порушення провадження у справі слід направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) та вжиття інших заходів, передбачених чинним законодавством. Матеріали за результатами перевірки направити для доручення до справи про банкрутство.
Керуючись ст. 16, 19, 22, 23, 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Порушити провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "КОНСУЛЬТАТИВНО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ", м. Дніпро, вул. Мандриківська, 47, код ЄДРПОУ 32351017.
Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів із наслідками, передбаченими ст.19 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Призначити розгляд справи в судовому засіданні на 06.09.16 р. о 11:25год., яке відбудеться в приміщенні господарського суду Дніпропетровської області за адресою: м. Дніпро, вул. В.Винниченка, 1а, каб. 3-305.
Визнати обов'язковою явку у судове засідання голови ліквідаційної комісії, учасника боржника, арбітражного керуючого ОСОБА_5
Копію ухвали надіслати: Жовтневому ВДВС, арбітражному керуючому ОСОБА_5, державному реєстратору , ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська, Головному управлінні юстиції, Жовтневому районному суду, Дніпропетровському окружному адміністративному суду.
Копію ухвали направити ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) та вжиття інших заходів передбачених чинним законодавством. Матеріали за результатами перевірки податковий орган має направити до суду для долучення до справи про банкрутство.
Ухвала про порушення провадження у справі набирає законної сили з моменту її винесення згідно з ч.4 ст. 8, ч.3 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвала може бути оскаржена у порядку, встановленому ст. 91 Господарського процесуального кодексу України з врахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" відповідно до ст. 8 цього Закону.
Суддя ОСОБА_6
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 23.08.2016 |
Оприлюднено | 05.09.2016 |
Номер документу | 59989774 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні