Ухвала
від 27.07.2006 по справі б-6/49
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Б-6/49

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 2-57-62

  

УХВАЛА

 27 липня 2006 р.  Справа № Б-6/49   

за заявою  ДПІ в Рогатинському районі, вул.  У.Безгрішного,1, м.Рогатин, 7, Рогатинський район, Івано-Франківська область,77000;

до боржника:  ЗАТ "Роксолана",  с.Путятинці, Рогатинський район, Івано-Франківська область, 77040;

про банкрутство

 Cуддя  Грица Юрій Іванович   

СУТЬ СПОРУ: подано заяву про банкрутство ЗАТ "Роксолана".

    Постановою господарського суду Івано-Франківської області від 14.03.06 порушено провадження у справі про банкрутство ЗАТ "Роксолана", с. Путятинці, Рогатинський район, Івано-Франківська область в порядку ст. 52 ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, визнано ЗАТ "Роксолана" банкрутом", відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором боржника Рибачука В.В.

     27.07.06 до господарського суду надійшло клопотання від ліквідатора ЗАТ "Роксолана" щодо зобов"язання ДВС у Рогатинському районі накласти арешт на трактор 2 ПТС-4 і причеп ЮМЗ-6 та заборонити їх експлуатацію без належним чином оформлених документів.

        З поданого клопотання випливає, що під час проведення ліквідаційної процедури банкрута на офіційний запит ліквідатора органами Інспекції Держтехнагляду в Рогатинському районі було повідомлено, що за банкрутом зареєстровано трактор 2 ПТС - 4 та причеп ЮМЗ-6.

          Ліквідатором надіслано листа  № 10 від 21.06.06 колишньому керівнику ЗАТ "Роксолана" Денису Л.Д. з проханням повідомити можливе місцезнаходження тракторної техніки, однак відповіді не отримано.

         Фактично, піід час формування ліквідаційної маси ліквідатором за юридичною адресою банкрута майна не виявлено, у тому числі не виявлено трактора 2 ПТС - 4 і причепа ЮМЗ-6 та неможливо встановити їх місцезнаходження.

         Враховуючи вищенаведене, суд вважає подане клопотання обгрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.  

Керуючись ст. 86  Господарського процесуального кодексу України,  ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",суд

УХВАЛИВ:

         зобов"язати ДВС у Рогатинському районі накласти арешт на трактор 2 ПТС-4 і причеп ЮМЗ - 6 та заборонити їх експлуатацію без належним чином оформлених документів з подальшою передачею ліквідатору  ЗАТ "Роксолана" Рибачуку В.В.

          Копію ухвали надіслати  ДВС у Рогатинському районі ( м. Рогатин), ліквідатору - Рибачуку В.В. ( вул. М. Підгірянки, 28/1).

 

        Суддя                                                            Грица Юрій Іванович

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення27.07.2006
Оприлюднено23.08.2007
Номер документу60892
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б-6/49

Ухвала від 15.08.2006

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Грица Ю.І.

Ухвала від 28.07.2006

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Грица Ю.І.

Ухвала від 27.07.2006

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Грица Ю.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні