Справа № 345/259/14-ц
Провадження № 22-ц/779/1492/2014
Категорія 35
Головуючий у 1 інстанції Галущак Л. О.
Суддя-доповідач ОСОБА_1
У Х В А Л А
06 червня 2014 року м. Івано-Франківськ
Суддя апеляційного суду Івано-Франківської області Васильковський В.М. ознайомившись із апеляційною скаргою ДП «Калуське лісове господарство» на рішення Калуського міськрайонного суду від 28 квітня 2014 року у справі за позовом ДП «Калуське лісове господарство» до ОСОБА_2 про відшкодування збитків,-
в с т а н о в и в :
рішенням Калуського міськрайонного суду від 28 квітня 2014 року у задоволенні позову ДП «Калуське лісове господарство» до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди відмовлено.
ДП «Калуське лісове господарство» подало на рішення Калуського міськрайонного суду від 28 квітня 2014 року апеляційну скаргу, яка не відповідає вимогам закону.
Даний спір є майновим, тому всупереч вимог Закону України «Про судовий збір» та ст. 80 ЦПК України не оплачено судовий збір за подачу апеляційної скарги на рішення суду щодо спору майнового характеру.
Відповідно до Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подачу позовної заяви щодо спору майнового характеру становить 1% ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше трьох розмірів мінімальної заробітної плати встановленої законом на 01 січня календарного року, а за подачу апеляційної скарги - 50 % ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви.
Тому судовий збір в розмірі 121 грн. 80 коп. необхідно оплатити за наступними реквізитами: отримувач - Управління Державної казначейської служби України в м. Івано-Франківську Івано-Франківській області, код ЄДРПОУ отримувача 37952250, банк отримувача - Головне управління Державної казначейської служби України в
Івано-Франківській області, код банку отримувача (МФО) 836014, рахунок отримувача 31212206780002, код класифікації доходів бюджету 22030001 (оригінал платіжного
документу направити в апеляційний суд).
Крім того, на порушення вимог ст. 295 ЦПК України, до апеляційної скарги не додано копії скарги відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
У зв'язку з цим, апеляційну скаргу слід залишити без руху, надавши апелянту строк
для усунення вказаних недоліків.
Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України суддя, -
у х в а л и в :
апеляційну скаргу ДП «Калуське лісове господарство» на рішення Калуського міськрайонного суду від 28 квітня 2014 року у справі за позовом ДП «Калуське лісове господарство» до ОСОБА_2 про відшкодування збитків залишити без руху, про що повідомити апелянта і надати йому строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків - п'ять днів з дня отримання ним копії ухвали.
У випадку невиконання у встановлений строк даних вимог апеляційна скарга буде вважатися неподаною та повернута апелянту.
Суддя Васильковський В.М.
Суд | Апеляційний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 06.06.2014 |
Оприлюднено | 14.09.2016 |
Номер документу | 61188116 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Івано-Франківської області
Васильковський В.М. В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні