Рішення
від 14.09.2016 по справі 904/5874/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

12.09.16р. Справа № 904/5874/16

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агора-Рент", м. Дніпро

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Адрес-Центр "Моноліт", м. Дніпро

про стягнення 8 210, 89 грн.

Суддя Мілєва І.В.

Представники:

від позивача: ОСОБА_1 довіреність № б/н від 12.07.2016р.

від відповідача: не з'явився;

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Агора-Рент" звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Адрес-Центр "Моноліт" про стягнення 8 210,89 грн., з яких: 2 968,80 грн. - заборгованість по орендним платежам, 1 024,22 грн. - заборгованість по комунальним платежам, 345,47 грн. - пеня, 219,30 грн. - штраф, 49,05 грн. - інфляційні втрати, 4,05 грн. - 3% річних, 3 600,00 грн. - неустойка.

Позовні вимоги мотивовані неналежним виконанням відповідачем умов договору суборенди приміщень № ДН с-14 від 16.07.2015р., в частині сплати орендних платежів та оплати комунальних послуг.

Ухвалою суду від 15.07.2016р. порушено провадження у справі та призначено судове засідання на 04.08.2016р.

У судове засідання 04.08.2016р. представник відповідача не з'явився, про дату, час та місце судового засідання повідомлений належним чином, що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення (ухвали суду), яке отримано відповідачем 25.07.2016р. (а.с.63).

Ухвалою суду від 04.08.2016р. розгляд справи відкладено на 25.08.2016р.

У судове засідання 25.08.2016р. представник відповідача не з'явився, про дату, час та місце судового засідання повідомлений належним чином, що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення (ухвали суду), яке отримано відповідачем 15.08.2016р. (а.с.62).

25.08.2016р. розгляд справи відкладено на 12.09.2016 р.

У судове засідання з'явився представник позивача.

У судове засідання представник відповідача не з'явився, про дату, час та місце судового засідання повідомлений належним чином, що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення (ухвали суду), яке отримано відповідачем 30.08.2016р. (а.с.67).

Відзиву на позов до суду не надано, тому справа розглядається за наявними в ній матеріалами (ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).

Відповідач в судове засідання жодного разу не з'явився, відзиву на позов до суду не надав, про місце, дату та час судового засідання повідомлений належним чином.

Суд вважає, що відповідач не скористався своїм правом на участь у судовому засіданні.

Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, господарський суд -

ВСТАНОВИВ :

16.07.2015р. між Товариством з обмеженою відповідальністю "Агора-Рент" (орендар) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Адрес-Центр "Моноліт" (суборендар) було укладено договір суборенди приміщень № ДН с-14 (далі - договір).

Орендар передає, а суборендар приймає у строкове платне користування (суборенду) частину нежитлового приміщення, місце розташування і площа якого вказані в переліку (додаток №1), що додається, та є невід'ємною частиною цього договору - (далі приміщення) (п. 1.1. договору).

Право тимчасового користування Торгівельно-складським комплексом належить ТОВ В«Агора-РентВ» на підставі договору оренди № 01/03/2013 від 01.03.2013 р., укладеного між ПРАТ В«ТСФ В«ДніпрооблоптторгВ» і ТОВ В«Агора-РентВ» . Згода ПРАТ В«ТСФ В«ДніпрооблоптторгВ» на передачу площ Торгівельно-складського комплексу в суборенду зазначено в п. 3.4.1 договору оренди (п. 1.2. договору).

План розміщення приміщення відображений в Додатку №2 до договору, який є його невід'ємною частиною (п. 1.3. договору).

Приміщення, що передається в суборенду, надається суборендареві для розміщення складу та використання відповідно до умов цього договору і здійснення господарської діяльності (п. 2.1. договору).

Приміщення має бути передане орендарем та прийняте cуборендарем не пізніше 16 липня 2015 року (п. 3.1. договору).

Передача приміщення здійснюється за ОСОБА_1 прийому-передачі приміщення в суборенду, підписання якого сторонами свідчить про фактичну передачу його в суборенду (п. 3.3. договору).

Договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами та діє до 31 липня 2016 року включно, а в частині виконання грошових зобов'язань до повного їх виконання (п. 4.1. договору).

Сторони домовилися, що фактичне використання суборендарем приміщення за договором (строк суборенди), починає обчислюватися з дня підписання акту прийому-передачі приміщення в суборенду та закінчується в день вивільнення приміщення суборендарем (п. 4.1.1. договору).

Розмір орендної плати за 1 кв.м. приміщення складає 45,00 грн. з урахуванням ПДВ на місяць, що за курсом НБУ (1 долар США дорівнює 22,11 грн.) на момент укладення договору є еквівалентом 2,04 доларам США (п. 5.1. договору).

Розмір щомісячної орендної плати розраховується за формулою: С= S*Z, де: С - розмір щомісячної орендної плати; S - розмір приміщення; Z- вартість орендної плати за 1 кв. м. в гривні з урахуванням ПДВ, яка є еквівалентна 2,04 доларам США за курсом НБУ на дату виставлення рахунку (п. 5.2. договору).

Щомісячна орендна плата за договором підлягає коригуванню у випадку підвищення курсу долара США за даними НБУ автоматично та без додаткових узгоджень, кожного місяця на дату виставлення рахунків. У будь-якому випадку вартість орендної плати за 1 кв.м. не може бути меншою суми в гривнях встановленої на момент укладення договору зазначеної в п.5.1. договору (п. 5.2.1. договору).

Розмір щомісячної орендної плати за користування приміщенням встановлюється в переліку (додаток №1) і коригується на індекс інфляції, починаючи з 2-го (другого) місяця оренди. Якщо індекс інфляції за місяць склав менш ніж 100% орендна плата коригуванню не підлягає. Коригування (перерахунок) орендної плати проводиться щомісячно, оплата - щоквартально, шляхом оплати рахунку протягом 5-ти календарних днів з дати його отримання (п. 5.3. договору).

До орендної плати застосовується одне із значень, зріст якого за кожен окремий місяць склав більше: або прив'язка до курсу долара, розрахована за формулою зазначеної в п. 5.2, або коригування на індекс інфляції, зазначений в п.5.3. (п. 5.3.1. договору).

Орендна плата здійснюється грошовими коштами на поточний рахунок орендаря шляхом попередньої оплати щомісячно, не пізніше 20 числа місяця, що передує розрахунковому (п. 5.4. договору).

Суборендар зобов'язаний щомісячно компенсувати орендарю вартість наданих комунальних послуг відповідно до чітко визначених строків, а саме шляхом оплати рахунків з 1 по 7 число поточного місяця за попередній. Рахунок суборендар отримує у орендаря (п. 5.5. договору).

Суборендар зобов'язаний щомісячно компенсувати орендарю вартість наданих комунальних послуг відповідно до чітко визначених строків, а саме шляхом оплати рахунків з 1 по 7 число поточного місяця за попередній. Рахунок суборендар отримує у орендаря (п. 5.5. договору).

Відповідно до п. 5.5.1. договору розрахунок вартості комунальних послуг визначається таким чином:

1) по послугах водопостачання, водовідведення - на підставі показань приладу обліку і пропорційно кількості працюючих чоловік в цьому приміщенні, згідно діючих тарифів від постачальників послуг з урахуванням витрат, пов'язаних з експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом системи водопостачання і водовідведення.

2) по послугах електропостачання - на підставі показань приладів обліку і згідно номінальної потужності електроприладів, встановлених в приміщенні, згідно діючих тарифів від постачальників послуг з урахуванням витрат, пов'язаних з експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом електроустановок, а також втрат електричної енергії, пов'язаних з її передачею в мережі орендаря. Витрати електричної енергії, пов'язані з її передачею в мережі орендаря становлять 15% від загального споживання електричної енергії орендаря.

4) по послугах теплопостачання - згідно розрахунку зробленого на підставі показань приладів обліку витрати газу, пропорційно займаної орендарем площі, згідно діючих тарифів від постачальників послуг, а також з урахуванням витрат, пов'язаних з експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом опалювальних установок і газопроводів.

Суборендар сплачує орендарю експлуатаційні витрати по послугам охорони, ремонту та обслуговування систем водопостачання, каналізації, електро- та теплопостачання, пожежної та охоронної сигналізації, пожежогасіння в розмірі 5,00 грн. за 1 кв.м орендованого приміщення в місяць з урахуванням ПДВ (п. 5.6. договору).

Оплата експлуатаційних витрат проводиться суборендарем в порядку, передбаченому п. 5.4 договору щомісяця (п. 5.6.1. договору).

У разі порушення пп. 5.5 та 5.6 договору, суборендар буде нести відповідальність передбачену розділом 9 даного договору (п. 5.6.2. договору).

Сторони домовилися, що основною формою оплати при розрахунках є безготівковий розрахунок. Валютою цього договору є гривна України (п. 5.8. договору).

Орендар зобов'язаний передати суборендареві приміщення у встановлений термін в належному стані, що відповідає умовам договору і його призначенню (п. 7.1.1. договору).

Орендар має право припинити користування суборендаря комунальними послугами та/або обмежити доступ в приміщення у випадку прострочення орендної плати та/або вартості комунальних послуг на термін більше 30-ти календарних днів (п. 7.2.2. договору).

Суборендар зобов'язаний своєчасно і в повному об'ємі сплачувати орендну плату та інші платежі, передбачені договором (п. 7.3.2. договору).

За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором, сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства україни. Винна сторона відшкодовує іншій стороні реаліні, документально підтверджені збитки, завдані неналежним виконанням зобов'язань за договором (п. 9.1. договору).

У випадку наявності у суборендаря прострочення оплати оренди або комунальних платежів, при надходженні на рахунок орендаря грошових коштів від суборендаря, за будь який період, в першу чергу кошти спрямовуються на погашення пені, штрафу, погашається борг за минулі місяці оренди та комунальні послуги, потім - за поточний місяць, а залишена сума зараховується на оплату наступних періодів. Розрахунок штрафних санкцій в таких випадках надається суборендарю додатково (п. 9.2.3. договору).

Сторонами підписано та скріплено їх печатками додаток 1 до договору В«Перелік приміщень переданих по договору суборендиВ» (а.с. 23), відповідно до якого передачі підлягає приміщення № 208 та частина приміщення № 201, для розміщення офісу, на другому поверсі, що розташовані в будівлі - (літ. В«Я-2В» ), за адресою: пр. Труда, 9, м. Дніпропетровськ, площею 20 кв.м. Позначено на плані (додаток № 2).

Сторони підписали додаток № 2 до договору (а.с. 24).

16.07.2015р. актом прийому-передачі приміщення в суборенду за договором (а.с. 25) орендар передав, а суборендар прийняв в суборенду приміщення № 208 та частину приміщення № 201, для розміщення офісу, на другому поверсі, що розташовані в будівлі - (літ. В«Я-2В» ), за адресою: пр. Труда, 9, м. Дніпропетровськ, площею 20 кв.м. в укомплектованому та технічно справному стані, придатному до експлуатації.

На виконання умов договору сторонами підписано та скріплено їх печатками акти надання послуг за договором:

- № 2733 від 31.12.2015р. про відшкодування опалення офісного приміщення за грудень 2015р. на суму 849,96 грн. з ПДВ (а.с. 30);

- № 372 від 31.01.2016р. про відшкодування опалення офісного приміщення за січень 2016р. на суму 1 194,24 грн. з ПДВ (а.с. 32);

- № 549 від 31.03.2016р. про оренду офісного приміщення за березень 2016р. на суму 1 064,40 грн. з ПДВ (а.с. 31);

Позивач зазначає, що акт надання послуг про оренду офісного приміщення за квітень 2016р. на суму 1 079,40 грн. з ПДВ було надіслано відповідачу, однак відповідач вказаний акт не підписав та не повернув.

Позивач виставив відповідачу рахунки на оплату:

- № 4716 від 31.12.2015р. про відшкодування опалення офісного приміщення за грудень 2015р. на суму 849,96 грн. з ПДВ (а.с. 26);

- № 214 від 31.01.2016р. про відшкодування опалення офісного приміщення за січень 2016р. на суму 1 194,24 грн. з ПДВ (а.с. 27);

- № 395 від 15.02.2016р. на оплату оренди офісного приміщення за березень 2016р. на суму 1 064,40 грн. з ПДВ (а.с. 28);

- № 639 від 15.03.2016р. на оплату оренди офісного приміщення за квітень 2016р. на суму 1 079,40 грн. з ПДВ (а.с. 29);

Позивач зазначає, що відповідач у порушення умов договору надані послуги оплатив частково, внаслідок чого у нього утворилась заборгованість за договором по орендним платежам - 1 168,80 грн. та заборгованість по комунальним платежам - 1 024,22 грн.

Орендна плата - це фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцю незалежно від наслідків своєї господарської діяльності. Розмір орендної плати може бути змінений за погодженням сторін, а також в інших випадках, передбачених законодавством. (ст. 286 Господарського кодексу України).

За договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк (ч. 1 ст. 759 Цивільного кодексу України).

За користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму. Плата за користування майном може вноситися за вибором сторін у грошовій або натуральній формі. Форма плати за користування майном встановлюється договором найму. Плата за користування майном вноситься щомісячно, якщо інше не встановлено договором (ч.ч.1,2,5 ст.762 Цивільного кодексу України).

Також, як зазначає позивач, у зв'язку із накопиченням боргу, ним було прийнято рішення про дострокове розірвання договору. Так, листом № 36 від 01.04.2016р. ТОВ "Агора-Рент" сповістило ТОВ "Адрес-Центр "Моноліт" про розірвання договору. В листі позивач просив до 01.05.2016р. звільнити та за актом приймання-повернення передати орендоване приміщення. Як стверджує позивач, лист було вручено відповідачу особисто 14.04.2016р. під розпис, про що свідчить відповідний запис в правому нижньому куті вказаного листа. Зі слів позивача, на дату повернення приміщення з суборенди представник відповідача на місцезнаходження приміщення не з'явився, акт прийому-передачі приміщення не підписав, станом на сьогодні об'єкт оренди не повернув.

Орендар має право в односторонньому порядку відмовитись від договору та вимагати повернення приміщення, якщо суборендар має прострочення по сплаті орендної плати та/або інших платежів за договором строком більше ніж 30 (тридцять) календарних днів (п. 4.5. договору).

У випадку відмови орендаря від договору (на основі п.4.5 договору), договір вважається розірваним з моменту отримання суборендарем повідомлення орендаря про відмову від договору (п. 4.7. договору).

У разі зміни або розірвання договору зобов'язання змінюється або припиняється з моменту досягнення домовленості про зміну або розірвання договору, якщо інше не встановлено договором чи не обумовлено характером його зміни (ч. 3 ст. 653 Цивільного кодексу України).

Зміна або розірвання договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту (ч. 1 ст. 654 Цивільного кодексу України).

У разі припинення договору найму наймач зобов'язаний негайно повернути наймодавцеві річ у стані, в якому вона була одержана, з урахуванням нормального зносу, або у стані, який було обумовлено в договорі (1. ст. 785 Цивільного кодексу України).

Передання наймачеві будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) оформляється відповідним документом (актом), який підписується сторонами договору. З цього моменту починається обчислення строку договору найму, якщо інше не встановлено договором. Повернення наймачем предмета договору найму оформляється відповідним документом (актом), який підписується сторонами договору. З цього моменту договір найму припиняється (ст. 795 Цивільного кодексу України).

Якщо суборендар допустив прострочення строку повернення приміщення з суборенди (п. 8.1. договору), суборендар сплачує орендарю орендну плату пропорційно за кожен фактичний день прострочення із розрахунку місячної орендної плати. При цьому, договір не вважається подовженим на той же строк та на тих же умовах, орендар має право вимагати повернення приміщення в примусовому порядку в будь-який момент (п. 9.3. договору).

У зв'язку з вищевикладеним, враховуючи те, що об'єкт оренди позивачу повернено не було, він нарахував орендну плату за період з 01.05.2016р. по 30.06.2016р. у розмірі 1800,00 грн. (45,00 грн./кв.м. х 20 кв.м. х 2 місяці)

Суб'єкти господарювання повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином, відповідно до закону, інших правових актів, договору (п. 1 ч. 1 ст. 193 Господарського кодексу України).

Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться (ст. 526 Цивільного кодексу України).

Одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом (ст.525 Цивільного кодексу України).

Якщо у зобов'язанні встановлений строк його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України).

Доказів оплати заборгованості по орендним платежам у розмірі 2 968,80 грн. та заборгованості по комунальним платежам у розмірі 1 024,22 грн., доказів повернення об'єкту оренди позивачу відповідач не надав, доводи позивача, наведені в обґрунтування позову, не спростував.

Таким чином, позовні вимоги щодо стягнення заборгованості по орендним платежам у розмірі 1168,80 грн. та 1800,00грн.; заборгованості по комунальним платежам у розмірі 1 024,22 грн. є правомірними та підлягають задоволенню.

Позивач нарахував та просить стягнути з відповідача неустойку у розмірі 3 600,00 грн. за період з з 01.05.2016р. по 30.06.2016р.

Якщо наймач не виконує обов'язку щодо повернення речі, наймодавець має право вимагати від наймача сплати неустойки у розмірі подвійної плати за користування річчю за час прострочення (ч. 2 ст. 785 Цивільного кодексу України).

Також позивач нарахував та просить стягнути з відповідача пеню у розмірі 345,47 грн.; штраф у розмірі 219,30 грн.; 3 % річних у розмірі 4,05 грн. станом на 12.07.2016р.; інфляційні втрати у розмірі 49,05 грн.

Відповідно до п. 9.2. договору, у випадку порушення суборендарем строків оплати будь-якого платежу, передбаченого цим договором, орендар має право нарахувати, а суборендар зобов'язаний сплатити:

Пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченого платежу за кожний день такого прострочення (п. 9.2.1. договору).

У випадку прострочення будь-якого із платежів, передбачених умовами договору на строк більше ніж на 30 календарних днів, суборендар зобов'язаний заплатити штраф в розмірі 10% від загальної суми платежу, що належить до сплати (п. 9.2.2. договору).

Виконання зобов'язання (основного зобов'язання) забезпечується, якщо це встановлено договором або законом (ст. 548 Цивільного кодексу України).

У разi порушення зобов'язання настають правовi наслiдки, встановленi договором або законом, зокрема - сплата неустойки (п.3 ч.1 ст. 611 Цивільного кодексу України).

Неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або iнше майно, якi боржник повинен передати кредиторовi у разi порушення боржником зобов'язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання. Пенею є неустойка, що обчислюється у вiдсотках вiд суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст.549 Цивільного кодексу України).

Згідно зі ст. ст. 1, 3 Закону України В«Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язаньВ» , платники грошових коштiв сплачують на користь одержувачiв цих коштiв за прострочку платежу пеню в розмiрi, що встановлюється за згодою сторiн. Розмір пені, передбачений статтею 1 цього Закону, обчислюється від суми простроченого платежу та не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.

Нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано (ч.6 ст.232 Господарського Кодексу України).

Відповідно до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Щодо нарахованого розміру інфляційних втрат.

Позивачем при розрахунку не враховано приписи абз. 3 п. 3.2 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України В«Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язаньВ» №14 від 17.12.2013р., відповідно до яких розмір боргу з урахуванням індексу інфляції визначається виходячи з суми боргу, що існувала на останній день місяця, в якому платіж мав бути здійснений, помноженої на індекс інфляції, визначений названою Державною службою, за період прострочення починаючи з місяця, наступного за місяцем, у якому мав бути здійснений платіж, і за будь-який місяць (місяці), у якому (яких) мала місце інфляція. При цьому в розрахунок мають включатися й періоди часу, в які індекс інфляції становив менше одиниці (тобто мала місце дефляція).

Відповідно до здійсненого судом розрахунку розмір інфляційних втрат становить 41,82 грн.

Розмір 3% річних є більшим, однак суд не виходить за межі позовних вимог.

Штраф позивач розрахував наступним чином: 10% від простроченої заборгованості по орендним платежам у розмірі 1168,80 грн. та заборгованості по комунальним платежам у розмірі 1 024,22 грн. = 219,30грн.

Штраф та пеня розраховані позивачем правильно.

З огляду на викладене, зважаючи на те, що має місце прострочення виконання зобов'язання є правомірними та такими, що підлягають задоволенню позовні вимоги про стягнення з відповідача 8 203,66 грн., з яких: 1168,80 грн. - заборгованість по орендним платежам за період з 01.03.2016р. по 30.04.2016р., 1800,00 грн. - заборгованість по орендним платежам за період з 01.05.2016р. по 30.06.2016р., 1024,22 грн. - заборгованість по комунальним платежам, 345,47 грн. - пеня, 219,30 грн. - штраф, 41,82 грн. - інфляційні втрати, 4,05 грн. - 3% річних, 3 600,00 грн. - неустойка.

Відповідно до ст. 49 Господарського процесуального кодексу витрати по сплаті судового збору покладаються на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог: на позивача - 1,24 грн. (0,09 %), на відповідача - 1 376,76 грн. (99,91%).

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст.1, 33, 34, 43, 49, 75, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Адрес-Центр "Моноліт" (49000, м. Дніпро, пр. Кірова, буд. 36, ідентифікаційний код 39532458) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Агора-Рент" (49040, м. Дніпро, Запорізьке шосе, буд. 37, ідентифікаційний код 33808320) 8203,66грн., з яких: 1168,80 грн. - заборгованість по орендним платежам за період з 01.03.2016р. по 30.04.2016р., 1800,00 грн. - заборгованість по орендним платежам за період з 01.05.2016р. по 30.06.2016р., 1024,22 грн. - заборгованість по комунальним платежам, 345,47 грн. - пеня, 219,30 грн. - штраф, 41,82 грн. - інфляційні втрати, 4,05 грн. - 3% річних, 3 600,00 грн. - неустойка, про що видати наказ.

В решті позовних вимог відмовити.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Адрес-Центр "Моноліт" (49000, м. Дніпро, пр. Кірова, буд. 36, ідентифікаційний код 39532458) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Агора-Рент" (49040, м. Дніпро, Запорізьке шосе, буд. 37, ідентифікаційний код 33808320) витрати по сплаті судового збору у розмірі 1376,76грн. , про що видати наказ.

Накази видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення суду може бути оскаржено до Дніпропетровського апеляційного господарського суду через господарський суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня його оголошення, а у разі якщо в судовому засідання було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення - з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 Господарського процесуального кодексу України.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Повне рішення складено 15.09.2016р.

Суддя ОСОБА_2

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення14.09.2016
Оприлюднено20.09.2016
Номер документу61324749
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/5874/16

Рішення від 14.09.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Ухвала від 25.08.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Ухвала від 04.08.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Ухвала від 15.07.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні