Рішення
від 15.09.2016 по справі 911/2185/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Київської області

01032, м. Київ - 32, вул. С.Петлюри, 16тел. 235-95-51

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"15" вересня 2016 р. Справа № 911/2185/16

Господарський суд у складі судді А.С. Грєхова розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Укрнафтогазремонт",

до товариства з обмеженою відповідальністю "Надра Геоцентр",

про стягнення 4 683 560,34 грн

За участі представників сторін:

від позивача: ОСОБА_1 - довіреність б/н від 15.01.2016 року, ОСОБА_2 - довіреність № 40 від 01.09.2016 року;

від відповідача: не з'явився;

Обставини справи:

До Господарського суду Київської області з позовною заявою звернулось товариство з обмеженою відповідальністю "Укрнафтогазремонт" (надалі - позивач) до товариства з обмеженою відповідальністю "Надра Геоцентр" (надалі - відповідач) про стягнення 2596928,45 грн основного боргу з покладенням на відповідача сплати судового збору.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем своїх грошових зобов'язань за договором підряду на виконання робіт з капітального ремонту свердловини № Юліївського НГКР від 31 жовтня 2013 року №2.

Ухвалою Господарського суду Київської області від 12.07.2016 порушено провадження у справі №911/2185/16 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Укрнафтогазремонт" до товариства з обмеженою відповідальністю "Надра Геоцентр" про стягнення 2 596 928, 45 грн, розгляд справи призначено на 28.07.2016.

26.07.2016 від позивача надійшла заява про збільшення позовних вимог: стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "ОСОБА_3 заборгованість за договором підряду на виконання робіт з капітального ремонту свердловини №3 Юліївського НГКР від 31 жовтня 2013 року №2 в сумі 2 596 928, 45 грн, втрати від інфляції в сумі 1913975, 18 грн. та 3% річних - 172 656, 71 грн.

28.07.2016 за наслідками судового засідання судом винесено ухвалу, якою відкладено розгляд справи на 15.09.2016.

Представник позивач в судове засідання з'явився, надав пояснення у справі, позовні вимоги підтримав.

Відповідач не забезпечив явку свого повноважного представника у судові засідання, письмового відзиву на позов та інших документів, витребуваних ухвалою суду, не подав.

Як зазначається у п. 3.9.1 постанови Пленуму Вищого господарського суду України №18 від 26.12.2011 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" особи, які беруть участь у справі, вважаються повідомленими про час та місце розгляду справи у разі виконання судом вимог ч.1 ст.ст. 64, 87 ГПК України. За змістом зазначеної ст. 64 ГПК України, зокрема, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом.

Враховуючи обмежений ст.69 ГПК України строк розгляду справи, а також те, що всі особи, які беруть участь у справі, належним чином повідомлялися про дату, час та місце судового розгляду, явка таких осіб обов'язковою не визнавалась і їх відсутність не перешкоджає всебічному, повному та об'єктивному розгляду всіх обставин справи, а матеріалів справи достатньо для вирішення спору по суті, відповідно до права суду, наданого йому ст. 75 ГПК України, справа розглядається за наявними в ній матеріалами.

Згідно правової позиції, викладеної у п. 3.9.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України №18 від 26.12.2011 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" у випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору.

На підставі ст.85 ГПК України у судовому засіданні 15.09.2016 оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши наявні в ній докази, оцінивши їх в сукупності та врахувавши пояснення представника позивача, надані в судовому засіданні, суд

ВСТАНОВИВ:

31 жовтня 2013 року між позивачем (підрядником) та відповідачем (замовником) укладено договір підряду №2 на виконання робіт з капітального ремонту свердловини № 3 Юліївського НГКР (надалі - Договір), відповідно до умов якого (п.1.1. договору) за завданням та контролем замовника підрядник бере на себе зобов'язання вчасно та якісно виконати роботи з капітального ремонту свердловини №3 Юліївського НГКР (в подальшому - роботи) відповідно до цього договору та згідно "Плану робіт з капітального ремонту свердловини № 3 Юліївського НГКР" ( в подальшому - план робіт), який є додатком №1 до цього договору, а замовник зобов'язується прийняти та оплатити належним чином виконані роботи в порядку та на умовах, передбачених цим договором, додатковими угодами до нього та додатками до них. Вищезазначені роботи по КРС вважаються виконаними підрядником при підписанні замовником ОСОБА_4 виконаних робіт в цілому та проведення демонтажу і демобілізації обладнання підрядника зі свердловини.

Відповідно до п. 1.4. обов'язки підрядника за цим договором вважаються виконаними по кожним виконаним роботам (етапу, календарному місяцю) з моменту підписання без заперечень сторонами ОСОБА_4 приймання-передачі виконаних робіт по кожному етапу або помісячно. Дата підписання таких актів є датою завершення етапу (календарного місяця цілісного обсягу) робіт.

Пунктом 1.5. договору передбачено, що обов'язки замовника за цим договором вважаються виконаними з моменту оплати вартості робіт згідно підписаних без заперечень сторонами ОСОБА_4 приймання-передачі виконаних робіт на банківський рахунок підрядника відповідно до умов цього договору.

Підрядник протягом 3-х банківських днів по завершенню календарного місяця поетапно або виконання окремих робіт, надає замовнику складені та підписані зі своєї сторони акти приймання-передачі виконаних підрядних робіт. Замовник зобов'язаний протягом п'яти банківських днів прийняти належним чином виконанні роботи та підписати ОСОБА_4 приймання-передачі виконаних підрядних робіт або надати мотивовану відмову від їх підписання. В разі не підписання замовником ОСОБА_4 та ненадання мотивованої відмови від його підписання протягом п'яти днів такий ОСОБА_4 вважається підписаним. Після підписання ОСОБА_4 приймання-передачі виконаних підрядних робіт, окремі Роботи або Роботи за календарний місяць вважаються прийнятими. (п.п. 2.1., 2.2., 2.3. Договору).

Вартість робіт передбачених цим договором, складається з: ціни, яка визначена в Кошторисному розрахунку (Додаток №2 до Договору), добових ставок (Додаток №3 до Договору), суми грошових коштів, в розмірі документально підтверджених витрат(послуг субпідрядних організацій, оренди додаткового обладнання, оренди бурового обладнання, вартості матеріалів, вартості хім. Реагентів, вартості ремонту обладнання замовника та інших ТМЦ) + 10 % накладних витрат (п. 7.1., п.п. 7.1.1., 7.1.2., 7.1.3. Договору).

Згідно з пунктом 7.2. Договору замовник здійснює оплату підряднику за виконані належним чином у повному обсязі роботи. Розрахунок оплати за цим договором здійснюється на підставі щоденних звітів згідно добових ставок. Розмір таких добових ставок є твердим і незмінним на весь строк дії договору та визначені в додатку №3.

Відповідно до п. 7.3. Договору вартість робіт визначається фактично виконаним обсягом робіт, який підтверджується актами виконаних робіт.

Пунктом 7.4. Договору передбачено, що загальна вартість робіт за цим договором визначається шляхом сумування вартості робіт за кошторисним розрахунком та добової вартості робіт (передбаченої цим Договором) помноженої на кількість діб (протягом яких виконувались роботи відповідно до умов цього договору) і складається з сум, вказаних у всіх підписаних ОСОБА_4 виконаних робіт. У разі залучення підрядником до виконання робіт інших субпідрядних організацій, вартість робіт субпідрядників включається в акт приймання-передачі виконаних робіт.

Замовник протягом 3-х робочих днів з моменту отримання ОСОБА_4 про виконанні роботи зобов'язаний підписати акт про виконані роботи або надати письмове обґрунтування відмови прийняття робіт чи витрат, відображених в акті. У випадку не підписання акту і ненаданням письмової мотивованої відмови замовником протягом зазначеного строку роботи вважаються прийнятими без зауважень і оплачуються в повному обсязі. У випадку мотивованої відмови замовника прийняти окремі види робіт (витрат), які вказані в акті, сторони повинні погодити прийняття/не прийняття цих робіт (витрат) в 3-денний термін. Процедура здачі-приймання виконаних робіт, передбачена п.7.5. даного договору, не повинна перевищувати 10 (десяти) робочих днів з моменту повідомлення підрядником замовника про готовність виконаних робіт та свердловини до передачі. (п.7.5. Договору).

Згідно з п.7.6. Договору оплата робіт, що виконуються підрядником по цьому Договору, Додатковим угодам до нього та Додатках до них здійснюється замовником в порядку:

- Замовник протягом п'яти банківських днів здійснює передоплату підряднику в сумі 30 % від суми яка зазначена в зведеному кошторисному розрахунку (додаток №2).

- остаточний розрахунок здійснюється протягом п'яти банківських днів, обчислюється з наступного дня після підписання ОСОБА_4 приймання-передачі виконаних робіт.

Всі розрахунки що провадяться між сторонами по цьому Договору, Додатковим угодам та Додаткам до них здійснюється у гривнях шляхом банківського перерахунку на розрахункові рахунки, що зазначені у розділі "Реквізити та адреси сторін" цього Договору, або у інший спосіб, що не заборонений чинним законодавством України.

Відповідно до п. 13.5 Договір набуває чинності з дати його укладення і діє протягом терміну, визначеного додатками до нього та умовами цього договору.

Господарським судом встановлено, що на виконання Договору підряду на виконання робіт з капітального ремонту свердловини №3 Юліївського НГКР від 31 жовтня 2013 року №2 позивач виконав, а відповідач прийняв підрядні роботи на загальну суму 8733688,41 грн, що підтверджується актами приймання-передачі виконаних робіт підписаними та скріпленим печатками обох сторін договору, а саме: акт приймання-передачі виконаних робіт від 30.11.13 на суму 1036050,07 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 30.12.13 на суму 800709,89 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 31.01.14 на суму 796229,89 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 28.02.14 на суму 884848,37 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 31.03.14 на суму 826399,88 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 30.04.13 на суму 894917,42 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 31.05.14 на суму 929370,89 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 30.06.14 на суму 892650,00 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 31.07.14 на суму 922734,00 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 31.08.14 на суму 536166,00 грн; акт приймання-передачі виконаних робіт від 30.11.14 на суму 213612,00 грн.

Разом з тим, відповідач в порушення умов договору оплатив роботи частково на суму 6136759,96 грн, що підтверджується банківськими виписками по рахункам позивача № 26005000000622 та № 26003052311655 наявними у матеріалах справи.

У зв'язку з цим, позивач звернувся до суду, просив стягнути з відповідача основний борг - 2596928, 45 грн, інфляційних втрат - 1913975,18 грн та 3% річних - 172656,71 грн.

Згідно з частиною 1 статті 837 Цивільного кодексу України, за договором підряду одна сторона (підрядник) зобов'язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов'язується прийняти та оплатити виконану роботу.

Відповідно до частини 1 статті 853 Цивільного кодексу України, Замовник зобов'язаний прийняти роботу, виконану підрядником відповідно до договору підряду, оглянути її і в разі виявлення допущених у роботі відступів від умов договору або інших недоліків негайно заявити про них підрядникові.

Частиною 4 статті 882 Цивільного кодексу України передбачено, що передання робіт підрядником і прийняття їх замовником оформляється актом, підписаним обома сторонами. У разі відмови однієї із сторін від підписання акта про це вказується в акті і він підписується другою стороною. Акт, підписаний однією стороною, може бути визнаний судом недійсним лише у разі, якщо мотиви відмови другої сторони від підписання акта визнані судом обґрунтованими.

Згідно з ч. 1 статті 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

З огляду наведеного, підписання відповідачем актів прийому-передачі виконаних робіт без будь-яких заперечень, свідчить про виконання позивачем своїх договірних зобов'язань та про прийняття відповідачем виконаних робіт, що породжує для відповідача обов'язок по оплаті робіт у повному обсязі у погоджені сторонами строки відповідно до умов Договору.

Договір є обов'язковим до виконання сторонами згідно статті 629 Цивільного кодексу України.

Відповідно до статті 525 Цивільного кодексу України, одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Приписами статей 33, 34 Господарського процесуального кодексу України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог чи заперечень.

Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншим засобами доказування.

З огляду на викладене вище, та те що, факт порушення відповідачем договірних зобов'язань судом встановлений та по суті не спростований відповідачем, суд прийшов до висновку, що сума основного боргу в розмірі 2596928,45 грн. за Договором підлягає задоволенню.

Крім цього, позивачем також заявлено позовні вимоги про стягнення з відповідача 1913975, 18 грн. інфляційний втрат та 172 656, 71 грн. 3% річних.

Відповідно до вимог статті 625 Цивільного кодексу України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три процента річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Аналізуючи положення статті 625 Цивільного кодексу України, господарський суд враховує наступне.

При застосуванні індексу інфляції слід мати на увазі, що індекс розраховується не на кожну дату місяця, а в середньому за місяць і здійснюється шляхом множення суми заборгованості на момент її виникнення на сукупний індекс інфляції за період прострочення платежу. При цьому сума боргу, яка сплачується з 1 по 15 день відповідного місяця, індексується з врахуванням цього місяця, а якщо сума боргу сплачується з 16 по 31 день місяця, розрахунок починається з наступного місяця. Аналогічно, якщо погашення заборгованості здійснено з 1 по 15 день відповідного місяця, інфляційні втрати розраховуються без врахування цього місяця, а якщо з 16 по 31 день місяця, то інфляційні втрати розраховуються з врахуванням даного місяця.

В силу приписів статті 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

Передбачене законом право кредитора вимагати сплати боргу з урахуванням індексу інфляції є способом захисту його майнового права та інтересу, суть якого полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів внаслідок інфляційних процесів та отриманні компенсації (плати) від боржника за користування утриманими ним грошовими коштами, належними до сплати кредиторові.

Крім того, господарський суд бере до уваги порядок визначення інфляційних втрат, за яким інфляційні нарахування обраховуються як різниця добутку суми основного боргу на індекс (індекси) інфляції. Інфляційні ж нарахування, хоча і мають грошовий характер, проте за своєю правовою природою не відносяться до основного зобов'язання.

Згідно здійсненого господарським судом розрахунку, сума інфляційних втрат, яка підлягає стягненню з відповідача, становить 1 867 383, 23 грн. В іншій частині позовних вимог щодо стягнення інфляційних втрат, в сумі 46 591, 95 грн., слід відмовити, як безпідставно заявлених.

При здійсненні перевірки господарським судом правильності нарахування позивачем 3 % річних встановлено, що позивач безпідставно включив до періоду прострочення основного грошового зобов'язання дні, коли відповідачем було погашено залишок основної суми боргу за виконанні підрядні роботи.

Відповідно до пункту 1.9. постанови пленуму Вищого господарського суду України №14 від 17.12.2013 "Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань" день фактичної сплати суми заборгованості не включається в період часу, за який здійснюється стягнення інфляційних нарахувань та пені.

Вказане обмеження стосується і процентів річних, які нараховуються кредитором на виконання приписів статті 625 Цивільного кодексу України. Така правова позиція викладена у постановах Вищого господарського суду у справах за №904/2096/14 (номер ЄДРСР 40479122) від 16.09.2014 та №910/21901/13 (номер ЄДРСР 39630850) від 02.07.2014.

У постанові від 30.07.2014 у справі №910/23600/13(номер ЄДРСР 39961944) Вищий господарський суд вказує, що період прострочення характеризується пасивною поведінкою суб'єкта господарських відносин, протягом якого він не вчиняє дій, спрямованих на реалізацію визначеного умовами укладеного між сторонами правочину змісту зобов'язання. У свою чергу, день належного виконання зобов'язання не є днем його прострочення, оскільки суб'єкт господарських відносин шляхом вчинення активних дій, проведених належним чином, припиняє таке зобов'язання (стаття 599 ЦК України).

За розрахунком, здійсненим господарським судом, арифметично правильним та нормативно обґрунтованим є розмір 3% річних - 172 135, 09 грн., зокрема: 510, 93 грн. за період з 07.12.2013 р. по 12.12.2013 р. на суму боргу 1 036 050, 07 грн., 946, 74 грн. за період з 13.12.2013 р. по 25.12.2013 р. на суму боргу 886 050, 07 грн., 163, 08 грн. за період з 26.12.2013 р. по 29.12.2013 р. на суму боргу 496 050, 07 грн., 327, 03 грн. за період з 30.12.2013 р. по 16.01.2014 р. на суму боргу 221 050, 07 грн., 197, 44 грн. за період з 14.01.2014 р. по 16.01.2014 р. на суму боргу 800 709, 89 грн., 300, 19 грн. за період з 17.01.2014 р. по 23.01.2014 р. на суму боргу 521 759, 96 грн., 242, 66 грн. за період з 24.01.2014 р. по 30.01.2014 р. на суму боргу 421 759, 96 грн., 196, 33 грн. за період з 11.02.2014 р. по 13.02.2014 р. на суму боргу 796 229, 89 грн., 448, 65 грн. за період з 14.02.2014 р. по 24.02.2014 р. на суму боргу 496 229, 89 грн., 219, 13 грн. за період з 25.02.2014 р. по 05.03.2014 р. на суму боргу 296 229, 89 грн., 1738, 02 грн. за період з 11.03.2014 р. по 03.04.2014 р. на суму боргу 881 078, 26 грн., 334, 32 грн. за період з 04.04.2014 р. по 10.04.2014 р. на суму боргу 581 078, 26 грн., 93, 30 грн. за період з 11.04.2014 р. по 24.04.2014 р. на суму боргу 81 078, 26 грн., 1086, 77 грн. за період з 09.04.2014 р. по 24.04.2014 р. на суму боргу 826 399, 88 грн., 948, 66 грн. за період з 25.04.2014 р. по 13.05.2014 р. на суму боргу 607 478, 14 грн., 535, 86 грн. за період з 14.05.2014 р. по 29.05.2014 р. на суму боргу 407 478, 14 грн., 84, 65 грн. за період з 30.05.2014 р. по 02.06.2014 р. на суму боргу 257 478, 14 грн., 90, 60 грн. за період з 03.06.2014 р. по 09.06.2014 р. на суму боргу 157 478, 14 грн., 2059, 54 грн. за період з 13.05.2014 р. по 09.06.2014 р. на суму боргу 894 917, 42 грн., 630, 54 грн. за період з 10.06.2014 р. по 18.06.2014 р. на суму боргу 852 395, 56 грн., 375, 35 грн. за період з 19.06.2014 р. по 25.06.2014 р. на суму боргу 652 395, 56 грн., 227, 01 грн. за період з 26.06.2014 р. по 30.06.2014 р. на суму боргу 552 395, 56 грн., 695, 14 грн. за період з 01.07.2014 р. по 24.07.2014 р. на суму боргу 352 395, 56 грн., 87, 68 грн. за період з 25.07.2014 р. по 31.07.2014 р. на суму боргу 152 395, 56 грн., 3895, 72 грн. за період з 11.06.2014 р. по 31.07.2014 р. на суму боргу 929 370, 89 грн., 724, 74 грн. за період з 01.08.2014 р. по 10.08.2014 р. на суму боргу 881 766, 45 грн., 168, 11 грн. за період з 11.08.2014 р. по 13.08.2014 р. на суму боргу 681 766, 45 грн., 4118, 11 грн. за період з 14.08.2014 р. по 25.11.2014 р. на суму боргу 481 766, 45 грн., 245, 42 грн. за період з 26.11.2014 р. по 04.12.2014 р. на суму боргу 331 766, 45 грн., 1550, 90 грн. за період з 05.12.2014 р. по 20.07.2016 р. на суму боргу 31 766, 45 грн., 54 512, 79 грн. за період з 09.07.2014 р. по 20.07.2016 р. на суму боргу 892 650, 00 грн., 53 998, 90 грн. за період з 09.08.2014 р. по 20.07.2016 р. на суму боргу 922 734, 00 грн., 30 010, 61 грн. за період з 09.09.2014 р. по 20.07.2016 р. на суму боргу 536 166, 00 грн., 10 344, 17 грн. за період з 09.12.2014 р. по 20.07.2016 р. на суму боргу 213 612, 00 грн. Оскільки арифметично вірний розмір 3% річних, обрахований судом в межах заявленого позивачем періоду, з урахуванням вимог вищезазначених норм Закону та положень договору, становить 172 135,09 грн, тому вимога позивача про стягнення з відповідача 172 656,71 грн 3% річних підлягає частковому задоволенню у розмірі 172 135,09 грн. В частині стягнення 521, 62 грн. 3% річних слід відмовити, як безпідставно заявлених.

Судовий збір у відповідності до вимог статті 49 Господарського процесуального кодексу України покладається на відповідача пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись статтями 1, 4, 4-2, 4-3, 22, 33-35, 43, 49,77, 82-85, 116 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Надра Геоцентр" (08800, Київська обл., Миронівський район, місто Миронівка, вул. Леніна, будинок 48, код:34763705) на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Укрнафтогазремонт" (61052, м. Харків, провулок Малопанасівський, б. 4/7, код: 36558756) 2 596 928, 45 грн (два мільйони п'ятсот дев'яносто шість тисяч дев'ятсот двадцять вісім гривень сорок п'ять коп.) заборгованість за договором підряду на виконання робіт з капітального ремонту свердловини №3 Юліївського НГКР від 31 жовтня 2013 року №2, 1 867 383, 23 грн (один мільйон вісімсот шістдесят сім тисяч триста вісімдесят три гривні двадцять три коп.) інфляційних втрат, 172 135,09 грн (сто сімдесят дві тисячі сто тридцять п'ять гривень дев'ять коп.) 3 % річних та 69 548, 28 (шістдесят дев'ять тисяч п'ятсот сорок вісім гривень двадцять вісім копійок) судового збору.

В задоволені решти позовних вимог відмовити.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Повне рішення складено - 20.09.2016

Суддя А.С. Грєхов

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення15.09.2016
Оприлюднено23.09.2016
Номер документу61414958
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/2185/16

Рішення від 15.09.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Грєхов А.С.

Ухвала від 12.07.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Грєхов А.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні