ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про скасування арешту
"20" вересня 2016 р.Справа № 2/17-522-2011
За заявою кредитора : Публічного ОСОБА_1 Товариства "Всеукраїнський ОСОБА_1"
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Юлія Авто" Одеська обл., м. Березівка
про визнання банкрутом
Суддя Лепеха Г.А.
Суть спору : про визнання банкрутом.
Постановою господарського суду Одеської області від 04.10.2011р., крім іншого, визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "Юлія Авто" банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру.
Ухвалою господарського суду від 03.12.2015р. ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Юлія Авто" призначено арбітражного керуючого ОСОБА_2
Ліквідатор звернувся до господарського суду з клопотанням про скасування арешту транспортних засобів, що належать боржнику ТОВ "Юлія Авто".
В обгрунтування свого клопотання ліквідатор посилається на те, що при здійсненні продажу майна банкрута, встановлено наявність записів в базі даних територіального сервісного центру 5142 регіонального сервісного центру МВС в Одеській області про арешт майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Юлія Авто", що перешкоджає ліквідатору виконувати свої обов'язки, порушує права сторін та учасників провадження у справі про банкрутство та веде до затягування процесу.
Ст. 23 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» (в редакції, яка була чинна до 19.01.2013р.) передбачено наслідки прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, одним з таких наслідків є скасування арешту, накладеного на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
Розглянувши клопотання ліквідатора про скасування арешту, суд вважає його обґрунтованим, підтвердженим належними доказами і таким що підлягає задоволенню.
Керуючись, ст.23 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» (в редакції, яка була чинна до 19.01.2013р.), ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суддя, -
У Х В А Л И В:
1.Скасувати арешти на все майно Товариства з обмеженою відповідальністю "Юлія Авто" (67300, Одеська обл., м. Березівка, вул. З. Космодемянської, буд.58, код 35226749), в тому числі:
- "MERCEDES-BENZ" VITO-112 CDI, 1999 року випуску, шасі № SA63809413195144;
- "MERCEDES-BENZ" VITO-112 CDI, 1999 року випуску, шасі № VSA63809413215887;
- "MERCEDES- BENZ" VITO-112 CDI, 1999 року випуску, шасі № VSA63809413243363.
Суддя Г.А. Лепеха
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 20.09.2016 |
Оприлюднено | 27.09.2016 |
Номер документу | 61458735 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні