Ухвала
від 19.09.2016 по справі 910/12740/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98


У Х В А Л А

19.09.16 Справа № 910/12740/16.

За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго"

про банкрутство

Суддя Яковенко А.В.

Представники:

від ліквідатора-Рибальченко Н.В.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

У липні 2016 року Голова ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" звернулося до суду з заявою про порушення справи про своє банкрутство у зв'язку з виявленням в ході ліквідаційної процедури кредиторської заборгованості, активи для погашення якої відсутні.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 14.07.2016р. № 910/12740/16 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" було прийнято до розгляду, засідання призначено на 18.07.2016 р

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 18.07.2016 порушено провадження у справі №910/12740/16 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" та призначено наступний розгляд справи у підсумковому засіданні на 25.07.2016.

Постановою Господарського суду м. Києва від 25.07.2016 визнано банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" (01133, м. Київ, вул. Кутузова,18/7,кім.418, код ЄДРПОУ 39408292).Відкрито ліквідаційну процедуру. Призначено ліквідатором банкрута голову ліквідаційної комісії Дегтяра Ігоря Альбертовича.Здійснено оприлюднення на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" (01133, м. Київ, вул. Кутузова,18/7,кім.418, код ЄДРПОУ 39408292) за номером 33835 від 26.07.2016р.

28.07.2016 до Господарського суду м. Києва надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Газова компанія Енергоком" з грошовими вимогами до боржника на суму 548 800,00грн.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 01.08.2016 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Газова компанія Енергоком" з грошовими вимогами до боржника на суму 548 800,00грн. прийнято та призначено до розгляду у судовому засіданні на 15.08.2016.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 15.08.2016 визнано кредитором Боржника Товариство з обмеженою відповідальністю "Газова компанія Енергоком" з грошовими вимогами до боржника на суму 551556,00грн.

26.08.2016 до Господарського суду м. Києва надійшов звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 31.08.2016 призначено розгляд справи у судовому засіданні на 19.09.2016.

У судовому засіданні, що відбулось 19.09.2016, суд заслухав представника ліквідатора, який надав пояснення щодо вжитих ним заходів у ліквідаційній процедурі банкрута, а також розглянув звіт ліквідатора.

Як вбачається зі звіту ліквідатора, поданих ним суду документів та наданих пояснень, відповідно до вимог ч. 1 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатором, з метою розшуку, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, вжиття заходів щодо захисту майна боржника, здійснення нагляду та контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника, забезпечення збереження та ефективного використання майнових активів та формування ліквідаційної маси ліквідатором було вжито наступні заходи:

-направлено запит до Державної архітектурно-будівельної інспекції Міністерства регіонального розвитку та будівництва України щодо надання інформації про наявність у банкрута дозволів на виконання будівельних робіт та перелік замовників будівництва тощо. Державною архітектурно-будівельною інспекціє Міністерства регіонального розвитку та будівництва України надано відповідь про відсутність дозволів у банкрута на виконання будівельних робіт та перелік замовників будівництва тощо.

-направлено запит до Головного управління Регіональної статистики. Згідно наданої відповіді Боржник не значиться засновником суб'єктів господарської діяльності та відомості про філії (інші відокремлені підрозділи) не значаться.

-направлено запит до Регіонального сервісного центру в м. Києві. Згідно наданої відповіді транспортні засоби за боржником не зареєстровані.

- направлено запит до Національної комісії цінних паперів та фондового ринку України. Згідно наданої відповіді -боржник серед власників, які володіють значними пакетами акцій емітентів (10 відсотків і більше статутного капіталу) відсутній.

- направлено запит Державної фіскальної служби України. Відповідно до отриманої відповіді згідно з інформацією електронних баз даних боржник на обліку в митницях не перебуває.

- отримано відповідь від Державної авіаційної служби України повідомила, що в Державному реєстрі цивільних повітряних суден України за боржником повітряних суден не зареєстровано.

-направлено запит до Державної інспекції сільського господарства в м. Києві щодо надання інформації про технічні засоби, які на праві власності належать банкруту. Держсільгоспінспекцією в м. Києві надано відповідь про те, що за банкрутом не має зареєстрованих тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки та інших механізмів.

ліквідатором здійснено пошук за назвою банкрута ТОВ «Укрєвроенерго" в інформаційно-довідкових системах:

- база даних «Свідоцтва України на знаки для товарів і послуг»;

-відомості з Державного реєстру патентів України на винаходи;

- база даних «Відомості про видачу патентів України на корисні моделі»;

- база даних «Відомості про видачу патентів України на промислові зразки»;

Згідно з відомостями, розміщеними у вказаних інформаційно-довідкових системах, інформація про реєстрацію за боржником, права власності на об'єкти промислової та інтелектуальної власності відсутня.

Згідно з відомостями інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, відповідно до якої відомості про права власності, інші речові права, іпотеки, обтяження відсутні у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відомості про права власності, інші речові права, іпотеки, обтяження відсутні.

Згідно з даними ліквідаційного балансу підприємства загальна сума кредиторської заборгованості товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" становить 551 556,00грн.

Судом встановлено, що розмір кредиторської заборгованості відображено у ліквідаційному балансі підприємства.

Таким чином, зважаючи на описані вище обставини, матеріалами справи підтверджується правомірність складеного ліквідатором звіту та відомості ліквідаційного балансу, згідно з якими у Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" відсутні грошові кошти та майнові активи, за рахунок яких можливо було б провести задоволення вимог кредиторів.

Отже, дійшовши висновку про здійснення ліквідатором усіх необхідних для пошуку та виявлення майна банкрута заходів, зокрема, шляхом звернення до відповідних реєстраційний органів, суд вважає за можливе затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Матеріалами справи підтверджується, що за час роботи призначеного судом у справі № 910/12740/16 ліквідатора банкрута скарг на його дії не надходило.

Згідно ч. 2 ст. 46 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.

У відповідності до п.6 ч.1 ст. 83 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.

Згідно ч. 4 ст. 83 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс банкрута, а також дослідивши додані до звіту документи та заслухавши пояснення ліквідатора, судом встановлено, що для виявлення майнових активів боржника з метою задоволення вимог кредиторів ліквідатором виконані всі необхідні дії та покладені на нього Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" обов'язки, в зв'язку з чим суд вважає за належне затвердити поданий звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго", а боржника, як юридичну особу - ліквідувати та припинити провадження у справі № 910/12740/16.

За наведених обставин, керуючись ст.ст. 46,83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В:

1.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" (01133, м. Київ, вул. Кутузова,18/7,кім 418, ідентифікаційний код 39408292).

2.Ліквідувати банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" (01133, м. Київ, вул. Кутузова,18/7,кім 418, ідентифікаційний код 39408292) як юридичну особу у зв'язку з банкрутством.

3.Державній податковій інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м. Києві зняти Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" (01133, м. Київ, вул. Кутузова,18/7,кім 418, ідентифікаційний код 39408292) з податкового обліку.

4.Головному регіональному управлінню статистики у м. Києві виключити Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" (01133, м. Київ, вул. Кутузова,18/7,кім 418, ідентифікаційний код 39408292) з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

5. Печерській районній в м. Києві державній адміністрації відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців провести державну реєстрацію припинення Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" (01133, м. Київ, вул. Кутузова,18/7,кім 418, ідентифікаційний код 39408292) як юридичної особи.

6.Обслуговуючим банкам боржника закрити рахунки Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрєвроенерго" (01133, м. Київ, вул. Кутузова,18/7,кім 418, ідентифікаційний код 39408292).

7. Дію мораторію припинити.

8. Провадження у справі про банкрутство № 910/12740/16 припинити.

9. Копію ухвали направити заявнику (банкруту), ліквідатору, всім кредиторам, органу статистики, банку, Печерській районній в м. Києві державній адміністрації відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, органу статистики, державній податковій службі, державній виконавчій службі.

Суддя А.В. Яковенко

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення19.09.2016
Оприлюднено27.09.2016
Номер документу61479187
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/12740/16

Ухвала від 19.09.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Яковенко А.В.

Ухвала від 31.08.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Яковенко А.В.

Ухвала від 15.08.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Яковенко А.В.

Ухвала від 01.08.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Яковенко А.В.

Постанова від 25.07.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Яковенко А.В.

Ухвала від 18.07.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Яковенко А.В.

Ухвала від 14.07.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Яковенко А.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні