Номер провадження 1-кс/754/388/16
Справа № 754/1523/16-к
У Х В А Л А
Іменем України
24 лютого 2016 року Слідчий суддя Деснянського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 розглянувши в судовому засіданні в м. Києві клопотання слідчого СУ ФР ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю у кримінальному провадженні за №32015100030000095, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2, ч.3 ст. 204 КК України,-
В С Т А Н О В И В:
Слідчий СУ ФР ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 за погодженням з прокурором Київської місцевої прокуратури № 3 у м. Києві ОСОБА_4 , звернувся до суду з клопотанням у кримінальному провадженні №32015100030000095, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2, ч.3 ст. 204 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, та знаходяться у ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: відомостей про реєстраційні дані абонента телефону, відомостей щодо IMEI, у якому використовується SIM - картка, трафіків з`єднань та прив`язок до базових станцій абонента безпровідних мобільних телефонів, тривалості, дат здійснення телефонних контактів абонента з № НОМЕР_1 , за період з 01.11.2015 по 15.02.2016, в електронному вигляді та на паперовому носії інформації, дані щодо місцезнаходження мобільного терміналу у якому використовувалась сім-картка з вказаним номером у зазначений вище період, з можливістю отримання їх в копіях.
.
Обґрунтовуючи клопотання слідчий посилається на те, що у провадженні слідчого управління фінансових розслідувань ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві знаходяться матеріали досудового розслідування внесеного №32015100030000095, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2, ч.3 ст. 204 КК України, за фактом незаконного придбання з метою збуту, транспортування з цією метою, зберігання та збут на території м. Києва незаконно виготовлених алкогольних напоїв упакованих в паперові коробки по типу «Bag in Box» об`ємом 10 літрів, та в скляні пляшки об`ємом 0,5 літра, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.204 КК України та за фактом незаконного зберігання з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров`я людей, а також незаконний збут таких товарів в кафе розташованому за адресою: АДРЕСА_2 , що призвело до отруєння людини, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 204 КК України.
Крім цього, досудовим розслідуванням установлено, що невстановлені на даний час особи, діючи на території м. Києва, за попередньою змовою групою осіб, налагодили незаконне виготовлених алкогольних напоїв, упакованих в паперові коробки по типу «Bag in Box» об`ємом 10 літрів, шляхом відкриття підпільного цеху, з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.204 КК України.
При проведенні обшуку, 03.02.2016 складського приміщення розташованого за адресою: АДРЕСА_3 , за результатами якого, виявлено та припинено незаконну діяльність підпільного цеху з незаконного виготовлення алкогольних напоїв та з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, а також, проведеним обшуком, вилучено: незаконно виготовлених підакцизних товарів алкогольних напоїв упакованих в картонні коробки, об`ємом 10 літрів кожна, в кількості 35000 шт.; спирт в кількості понад 4000 літрів; пакувальний матеріал та обладнання що забезпечує масове виробництво підакцизних товарів алкогольних напоїв.
У клопотання слідчий посилається, що в ході досудового розслідування встановлено про причетність до діяльності підпільного цеху з незаконного виготовлення алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, ОСОБА_5 , який, в період з 01.11.2015 по 03.02.2016 для спілкування використовував мобільний телефон з абонентським номером НОМЕР_1 .
Допитаний в якості свідка ОСОБА_6 показав, що під час оренди складського приміщення розташованого за адресою: АДРЕСА_3 , йому стала відома особа на ім`я ОСОБА_7 , з яким він контактував по номеру телефону НОМЕР_1 , щодо оренди складського приміщення, в якому в подальшому працівниками податкової міліції виявлено підпільний цех.
Слідчий вважає, що документи, які знаходяться у оператора мобільного зв`язкуПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » щодо номеру мобільного телефону НОМЕР_1 , мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, надасть можливість встановити особу, яка скоїла злочин. Одержати зазначені документи іншими способами не можливо.
Представник ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » в судове засідання не з`явився. Відповідно до ч.4 ст. 162 КПК України неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, не є перешкодою для розгляду клопотання.
Слідчий суддя заслухавши пояснення слідчого, дослідивши додані до клопотання документи, вважає, що клопотання підлягає задоволенню.
Ст.160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у ст. 161 КПК України. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Слідчий в клопотанні та в суді довів наявність обставин передбачених ч.5, ч. 6 ст. 163 КПК України.
Слідчий суддя вважає, що слідчим доведено, що документи перебувають або можуть перебувати у володінні ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та самі по собі, а також в сукупності з іншими доказами будуть мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні - можуть сприяти розкриттю кримінального правопорушення, встановленню особи, що скоїла злочин, та мати доказове значення у справі. Одержати зазначені документи іншими способами не можливо, оскільки згідно зі статтею 9 Закону України Про телекомунікації охорона таємниці телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються технічними засобами телекомунікацій, та інформаційна безпека телекомунікаційних мереж гарантуються Конституцією та законами України. Зняття інформації з телекомунікаційних мереж заборонене, крім випадків, передбачених законом. Оператори, провайдери телекомунікацій зобов`язані вживати відповідно до законодавства технічних та організаційних заходів із захисту телекомунікаційних мереж, засобів телекомунікацій, інформації з обмеженим доступом про організацію телекомунікаційних мереж та інформації, що передається цими мережами.
Керуючись статями 159-164, 166, 309 КПК України,
У Х В А Л И В:
Клопотання слідчого СУ ФР ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до речей і документів задовольнити.
Надати слідчому СУ ФР ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 тимчасовий доступ до документів оператора мобільного зв`язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: відомостей про реєстраційні дані абонента телефону, відомостей щодо IMEI, у якому використовується SIM - картка, трафіків з`єднань та прив`язок до базових станцій абонента безпровідних мобільних телефонів, тривалості, дат здійснення телефонних контактів абонента з № НОМЕР_1 , за період з 01.11.2015 по 15.02.2016 року, в електронному вигляді та на паперовому носії інформації, дані щодо місцезнаходження мобільного терміналу у якому використовувалась сім-картка з вказаним номером у зазначений вище період з можливістю вилучити документи в копіях.
Оригінал ухвали та копію ухвали надати слідчому ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 .
Строк дії ухвали один місяць з дня її постановлення. Відповідно до ст. 166 КПК України, у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї може бути подано під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя:
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 24.02.2016 |
Оприлюднено | 15.03.2023 |
Номер документу | 61674169 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Деснянський районний суд міста Києва
Овсієнко О. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні