ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
справа № 3-628/11
провадження № 3/2302/1465/11
ПОСТАНОВА
15 серпня 2011 року м. Городище
Суддя Городищенського районного суду Савенко О.М.,розглянувши матеріали, які надійшли від Територіальної Державної інспекції праці у Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки с.Хлистунівка, вул.Котовського №46 кв.№6 Городищенського району, Черкаської області, українки, громадянки України, працюючої, -
за ст.41ч.1 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення ,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, будучи директором ТДВ «Хлистунівський ЗБК» с.Хлистунівка, Городищенського району, Черкаської області, з 22.10.2010 року недонарахувала та не виплатила заробітну плату найманому працівнику ОСОБА_2, чим порушила вимоги ст.30 Закону України «Про оплату праці», на підприємстві не проводиться підвищення оплати праці за роботу в нічний час, внаслідок чого недотримуються вимоги ст.108 КЗпП, порушуються норми законодавства ст.ст.50,61,62,65 КЗпП щодо тривалості робочого часу, не ведеться облік надурочних робіт, надурочні роботи проводяться без попередньої згоди профкому, не дотримується законодавство про працю, а саме ст.ст.47,116,117 КЗпП щодо проведення розрахунку з працівниками в день звільнення.
ОСОБА_1, будучи своєчасно сповіщеною, шляхом надіслання судової повістки, про місце і час розгляду справи, в судове засідання не з»явилася, а тому в силу вимог ст.268 КУпАП, суд, вважає, за можливе розглянути справу у відсутності особи.
На підставі ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, судом було встановлено обставини, що підлягають з"ясуванню при розгляді справи про адміністративне правопорушення, а саме факт вчинення адміністративного правопорушення, винність особи у його вчиненні.
Згідно ст. 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення, при накладенні стягнення, враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом"якшують і обтяжують відповідальність, а тому, суд бере до уваги, що ОСОБА_1, за змістом протоколу вину визнала, вперше притягується до адміністративної відповідальності.
Вирішуючи питання про вид стягнення, суд вважає за необхідне з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобіганню вчиненню нових правопорушень застосувати до ОСОБА_1, стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст.187 ч.ІКодексу України про адміністративні правопорушення,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення за ч.1 ст.41 КупАПта піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень зі стягненням в прибуток держави.
Постанова судді може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Черкаської області через Городищенський районний суд.
Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя ОСОБА_3
Суд | Городищенський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 15.08.2011 |
Оприлюднено | 10.10.2016 |
Номер документу | 61792590 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Кагарлицький районний суд Київської області
Шевченко І. І.
Адмінправопорушення
Міжгірський районний суд Закарпатської області
Цімбота В. І.
Адмінправопорушення
Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Матвієнко В. М.
Адмінправопорушення
Миколаївський районний суд Львівської області
Береза В. І.
Адмінправопорушення
Тальнівський районний суд Черкаської області
Міщенко К. М.
Адмінправопорушення
Кременчуцький районний суд Полтавської області
Колотієвський О. О.
Адмінправопорушення
Городищенський районний суд Черкаської області
Савенко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні