КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КІРОВОГРАДА

УХВАЛА

Справа № 404/9862/14-к

Номер провадження 1-кс/404/1747/14

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 листопада 2014 року Слідчий суддя Кіровського районного суду м. Кіровограда ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, внесене у кримінальному провадженні №42014120000000114,

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області ОСОБА_3 звернувся до суду із клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів у вказаному кримінальному провадженні, яке погоджено прокурором прокуратури м. Кіровограда ОСОБА_4 .

На обґрунтування клопотання слідчий зазначив, що ним здійснюється досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні, яке внесене 03.10.2014 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 205 КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 »,ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » зареєстрували ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (ЄДРПОУ НОМЕР_4 ) з метою прикриття незаконної діяльності з надання послуг по заниженню об`єкта оподаткування, несплати податків, отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість третіми особами.

Згідно довідки про юридичну особу - ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) знаходиться за адресою АДРЕСА_1 , але під час проведення позапланової невиїзної перевірки Податковою інспекцією в Кіровоградській області, встановлено, що за даною адресою ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » не розташоване та ніколи не розміщувалось та за неодноразовими спробами встановити місцезнаходження ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » не надалося можливим та інформації щодо фактичного місцезнаходження підприємства в ІНФОРМАЦІЯ_5 та інформаційних ресурсах ДПС відсутня.

Таким чином, з метою встановлення фактичного місцезнаходження ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », в ході проведення досудового розслідування виникла необхідність у вилученні, огляді та визнанні в якості речових доказів реєстраційної та звітної частини облікової справи платника ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), які враховуючи місце реєстрації ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », на даний момент можуть знаходиться у ІНФОРМАЦІЯ_6 (юридична адреса: АДРЕСА_2 ).

Заслухавши слідчого, який підтримав внесене ним клопотання, дослідивши матеріали клопотання, вважаю за можливе провадити його розгляд за відсутності особи, у володінні якої знаходяться речі та документи відповідно до ч.2 ст.163 КПК України, та приходжу до наступного.

Внесене слідчим клопотання відповідає вимогам ст.160 КПК України, матеріали клопотання (а.с.1-14) містять достатні дані про здійснення слідчим ОСОБА_3 досудового розслідування раніше зазначеного кримінального правопорушення, а також про те, що речі та документи, про тимчасовий доступ до яких просить надати слідчий, знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_7 , вони мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у цьому кримінальному провадженні, а вилучення зазначених документів необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів, з`ясування обставин вчинення кримінальних правопорушень і отримання відповідних доказів.

Таким чином, у судовому засіданні встановлено усі, передбачені ст.132, ч.ч.5-7 ст.163 КПК України, підстави до задоволення внесеного слідчим клопотання.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.132, 160, 163-165, 166, 309, 369-372, 532 КПК України, слідчий суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів задовольнити.

ІНФОРМАЦІЯ_7 (юридична адреса: АДРЕСА_2 ) надати слідчому СВ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області ОСОБА_3 тимчасовий доступ до реєстраційної та звітної частини облікової справи платника ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) в період з 17.06.2011 року по 27.08.2013 року, з можливістю їх вилучення.

Строк дії ухвали визначити до 25 грудня 2014 року.

Роз`яснити начальнику ІНФОРМАЦІЯ_7 , що відповідно до ч.1 ст.166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровського районного суду м.Кіровограда ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення 26.11.2014
Оприлюднено 13.01.2023

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 404/9862/14-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону