УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
04.10.16р. Справа № 904/5287/16
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Полєв Д.М.
за заявою ОСОБА_1 підприємства "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, код ЄДРПОУ 38924548
до боржника ОСОБА_1 підприємства "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, код ЄДРПОУ 38924548
про визнання банкрутом
Представники:
від кредитора: не з'явився
від боржника: представник ліквідатора ОСОБА_2 за довіреністю №21/09 від 21.09.2016р.
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 підприємства "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, код ЄДРПОУ 38924548 порушено 05.07.16р. за заявою ОСОБА_1 підприємства "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, код ЄДРПОУ 38924548 .
Постановою суду від 12.07.2016р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором ОСОБА_1 підприємства "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, код ЄДРПОУ 38924548 призначити голову ліквідаційної комісії ОСОБА_3 (м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 50, ідентифікаційний номер НОМЕР_1).
Ухвалою суду від 22.09.2016р. затверджено реєстр вимог кредиторів у справі про банкрутство ОСОБА_1 підприємства "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, код ЄДРПОУ 38924548, з вимогами наступних кредиторів:
- Приватне підприємство "ОБРІЙ", м. Дніпро - 2756,00грн. (1 черга), 8500000,00грн. (4 черга).
Ліквідатором подано на затвердження суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши в судовому засіданні пояснення представника ліквідатора, встановлено наступне.
Відповідно до ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор з дня свого призначення здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута, вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, подає до господарського суду заяви про визнання недійсними угод боржника, тощо.
Згідно з ч.1 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів.
Розглянувши звіт ліквідатора банкрута, ліквідаційний баланс, суд вважає, що ліквідатором здійснено всі необхідні заходи щодо розшуку майна, яке належить банкруту, та підлягає включенню до ліквідаційної маси.
З ліквідаційного балансу вбачається, що у банкрута відсутні будь-які товарно-матеріальні цінності та інші активи, які належать банкруту на праві власності чи повного господарського відання.
Для перевірки наявності у банкрута прав власності на майно ліквідатором направлено запити до органів, якими здійснюється реєстрація та облік майна та майнових активів суб'єктів господарювання як за попереднім та і новим місцезнаходженням банкрута.
Згідно довідок Державної інспекції сільського господарства в Дніпропетровській області №07.1/07.1-09/48-71 від 17.08.2016р., Управління держгеокадастру у м. Дніпропетровську Дніпропетровської області №33-411-0.6-3197/2-16 від 30.08.2016р., Департаменту льотної придатності Державної авіаційної служба України №12.2.19-8336 від 16.08.2016р., Державної служби України з безпеки на транспорті (УКРТРАНСБЕЗПЕКА) №6155/20/15-16 від 18.08.2016р., Територіального сервісного центру №1241 Регіонального сервісного центру в Дніпропетровській області МВС України №31/4/1242-950 від 16.08.2016р., Головного управління держпраці у Дніпропетровській області №4225-19/04 від 02.09.2016р. за боржником земельних ділянок, автотранспортних засобів та іншого рухомого або нерухомого майна не зареєстровано.
Згідно до довідки Дніпропетровської митниці ДФС України б/н б/д на митних ліцензійних складах та складах тимчасового зберігання, відсутні товари, що надходили на адресу банкрута.
Згідно із витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців №1001048976 від 17.06.2016р. за банкрутом не зареєстровані філії та відокремлені підрозділі.
Згідно довідки Бабушкінського ВДВС Дніпропетровського МУЮ №0314/15441/18 від 23.09.2016р. виконавчі провадження стосовно банкрута у відділі не перебувають.
На запит ліквідатора Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку листом від 30.08.2016р. №09/01/18631 повідомила, що станом на 30.06.2016р. банкрут серед власників, які володіють значними пакетами акцій емітентів (10 відсотків і більше статутного капіталу) відсутнє.
Відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта № 69055935 від 27.09.2016р. в зазначених реєстрах інформація щодо майна банкрута відсутня.
Відповідно до Витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна №49829678 від 23.06.2016р. інформація щодо обтяження рухомого майна банкрута відсутня.
Відповідно до листа ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області №22963/04-62-10-016 від 11.08.2016р. банкрут має відкриті рахунки в ПУАТ "ФІДОБАНК".
Відповідно до довідки ПУАТ "ФІДОБАНК" №11сх2-3-7-5/51-АК від 23.09.2016р. залишок грошових коштів на рахунку банкрута складає 00,00грн.
Грошові кошти, відображені в акті інвентаризації від 17.06.2016р. спрямовано на оплату судового збору за подання заяви про порушення провадження у справі про банкрутство.
У зв'язку з тим що, закриття рахунків потребує суму більшу, ніж та, що є на рахунках, ліквідатором списано зазначені кошти оскільки закриття вказаних рахунків є недоцільним.
З огляду на викладене, реалізація ліквідаційної маси не проводилось, договори купівлі-продажу не укладались.
Відповідно до ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон) кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, який ліквідується, у місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.
Згідно із ст. 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, здійснюється офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.
12.07.2016р. на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України опубліковано оголошення №33392 про визнання боржника банкрутом та відкриття відносно останнього ліквідаційної процедури.
Ухвалою суду від 22.09.2016р. затверджено реєстр вимог кредиторів у справі про банкрутство ОСОБА_1 підприємства "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, код ЄДРПОУ 38924548, з вимогами наступних кредиторів:
- Приватне підприємство "ОБРІЙ", м. Дніпро - 2756,00грн. (1 черга), 8500000,00грн. (4 черга).
Інших заяв з грошовими вимогами до банкрута до суду не надходило.
Вимоги кредитора залишились незадоволеними через відсутність майна банкрута.
Згідно п.5 ст. 45 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Всі наведені вище обставини є підставою для затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
За результатами ліквідаційної процедури у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.
Враховуючи викладене, розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.
Згідно до п. 6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.
Враховуючи викладене, розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження, прийняття рішення про ліквідацію банкрута та припинення провадження у справі.
Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.41, 45, 46, п.1, ч. 6 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -
УХВАЛИВ:
Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора ОСОБА_1 підприємства "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, код ЄДРПОУ 38924548.
Ліквідувати юридичну особу - Приватне підприємство "ДІОНІС-ТРЕЙД", м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Бориса Кротова, 50, (код ЄДРПОУ 38924548).
Провадження у справі припинити.
Копія цієї ухвали надсилається органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також власнику майна та органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.
Суддя ОСОБА_4
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2016 |
Оприлюднено | 12.10.2016 |
Номер документу | 61881176 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Науменко Іван Мефодійович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Науменко Іван Мефодійович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Науменко Іван Мефодійович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Науменко Іван Мефодійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні