ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Кіровоградської області
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 жовтня 2016 рокуСправа № 912/2808/16
Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Колодій С.Б. розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи № 912/2808/16
за позовом комунального підприємства "Теплоелектроцентраль", м. Черкаси
за участю третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:
І) товариство з обмеженою відповідальністю "Енерго-Миг", м. Дніпро
ІІ) товариство з обмеженою відповідальністю "Форест", Івано-Франківська область, Калуський район, с. Завій
ІІІ) приватне підприємство "Діалін", м. Олександрія
про визнання недійсним рішення загальних зборів та нової редакції статуту
за участю представників сторін:
від позивача - участі не брали;
від відповідача - участі не брали.
від третіх осіб - участі не брали.
Комунальне підприємство "Теплоелектроцентраль" звернулося до господарського суду з позовною заявою від 21.07.2016 р. до товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" з вимогами про:
- визнання недійсним рішення загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012 р., оформленого протоколом від 29.11.2012 р.;
- визнання недійсним статуту товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" код 34218868, нова редакція, зареєстрований 04.12.2012 р. за № 14451050016000651.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що у зв'язку з визнанням недійсним договору про задоволення вимог заставодержателя шляхом уступки частки в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012, укладений між КП "Теплоелектроцентраль" та ПП "Діалін", застосовано правові наслідки недійсності правочину у формі повернення до КП "Теплоелектроцентраль" частки в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" в розмірі 39%, прийняття рішення загальними зборами учасників зміни складу засновників, прийняття у зв"язку з цим нової редакції статуту ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" здійснено саме на підставі договору про задоволення вимог заставодержателя шляхом уступки частки в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012, який визнаний господарським судом недійсним з моменту його укладення. КП "Теплоелектроцентраль" не може відновити своє майнове становище за визнаним недійсним договором, повернути та зареєструвати частку в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" за КП "Теплоелектроцентраль", оскільки без визнання недійсним протоколу та нової редакції статуту такі зміни внести до Єдиного державного реєстру не можливо.
Ухвалою від 26.07.2016 р. прийнято позовну заяву до розгляду та порушено провадження у даній справі.
11.08.2016 р. представником позивача подано клопотання в порядку статті 66 Господарського процесуального кодексу України від 10.08.2016 р., за змістом якого останній просить суд вжити заходи щодо забезпечення позову, а саме:
- накласти арешт на частку приватного підприємства "Діалін" в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" в розмірі 39%;
- накласти арешт на цілісний майновий комплекс (адреса Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Кільцева, 9) згідно акту прийому - передачі майна цілісного майнового комплексу від КП "Теплоелектроцентраль" до статутного фонду товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" від 22.02.2006 р.
Представник позивача в судовому засіданні 03.10.2016 р. позовні вимоги підтримав з підстав викладених у позовній заяві.
Відзиву на позов відповідач не подав, у засідання представників не направляв, хоча судом були вчинені всі дії щодо належного повідомлення відповідача про призначення справи до розгляду в засіданнях суду, про час і місце їх проведення - ухвали суду надсилалися на адресу місцезнаходження відповідача згідно відомостей з ЄДР та з матеріалів справи, тому будь-які несприятливі наслідки не направлення представників покладаються на відповідача відповідно.
Треті особи участь в судовому засіданні не приймали, про причини неприбуття суд не повідомили.
У випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору. Аналогічна правова позиція викладена в п. 3.9.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 26 грудня 2011 року № 18. Суд приймає до уваги, що явка представників сторін у засідання обов'язковою не визнавалась. Клопотань про відкладення розгляду справи не надходило та перед судом не доведено обставин, які б перешкоджали чи не дозволяли розглянути спір у даному судовому засіданні.
Отже, суд дійшов висновку про відсутність встановлених ст. 77 ГПК України підстав для відкладення розгляду справи та відповідно до статті 75 ГПК України, здійснює розгляд справи за наявними в ній матеріалами.
Розглянувши надані документи і матеріали, заслухавши пояснення представника позивача в судовому засіданні 03.10.2016 р., всебічно та повно з'ясувавши обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши в сукупності докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд
ВСТАНОВИВ:
Як свідчать матеріали справи, постановою господарського суду Кіровоградської області від 15.07.2013 р. комунальне підприємства "Теплоелектроцентраль" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.
Рішенням Олександрійської міської ради від 26.08.2005 року № 711 "Про прийняття в комунальну власність" надано згоду на прийняття до комунальної власності міста структурного підрозділу ДХК "Олександріявугілля" Олександрійської теплоелектроцентралі, БФ "Байдаківська", ДВАТ "Вузол виробничо-технологічного зв"язку" від Міністерства вугільної промисловості України, вирішено створити комунальне підприємство "Теплоелектроцентраль".
Комунальне підприємство "Теплоелектроцентраль" засноване рішенням Олександрійської міської ради № 738 від 08.09.2005 р.
Розпорядженням Олександрійського міського голови від 06.10.2005 № з-252-р "Про створення комісії" створено комісію для прийому-передачі структурного підрозділу ДХК "Олександріявугілля" Олександрійської теплоелектроцентралі до комунальної власності міста та передачі в оперативне управління КП "Теплоелектроцентраль".
Відповідно до акту прийому-передачі станом на 01.10.2005 було передано майно цілісного майнового комплексу по вул. Кільцевій, 9, м. Олександрія, від структурного підрозділу "Олександрійської теплоелектроцентралі" ДХК "Олександріявугілля" до КП "Теплоелектроцентраль".
Відповідно до пункту 1 статуту КП "Теплоелектроцентраль", затвердженого рішенням виконавчого комітету Олександрійської міської ради № 681 від 08.09.2005, зареєстрованого в державному реєстрі 28.09.2005 р. за № 14451020000000413, дане підприємство підпорядковане виконавчому комітету Олександрійської міської ради і належить до комунальної власності територіальної громади м. Олександрії.
Рішенням виконавчого комітету Олександрійської міської ради від 19.01.2006 р. № 15 "Про оформлення права власності на нерухоме майно" оформлено територіальній громаді міста Олександрії в особі Олександрійської міської ради право власності на єдиний майновий комплекс КП "Теплоелектроцентраль" по вул. Кільцевій, 9 м. Олександрія.
В подальшому, на підставі вказаного рішенні територіальній громаді міста Олександрії в особі Олександрійській міській раді було видано свідоцтво про право власності від 30.01.2006 р. в цілому єдиний майновий комплекс комунального підприємства "Теплоелектроцентраль".
Рішенням Олександрійської міської ради "Про надання згоди на створення ТОВ Олександрійська енергетична компанія" від 12.01.2006 № 813 дано згоду КП "Теплоелектроцентраль" ввійти своїм майном в статутний капітал ТОВ "Олександрійська енергетична компанія", яке створюється на базі КП "Теплоелектроцентраль" та ТОВ Енерго-Миг".
Згідно з пунктами 4.1, 4.2 Статуту комунального підприємства "Теплоелектроцентраль" майно підприємства становить основні фонди та оборотні кошти, а також цінності, вартість яких відображається у самостійному балансі підприємства. Майно підприємства є комунальною власністю територіальної громади міста і закріплюється за ним на праві повного господарського відання. Підприємство користується та розпоряджається зазначеним майном на свій розсуд, відповідно до чинного законодавства, цього статуту, рішень власника.
Пунктом 4.5 Статуту комунального підприємства "Теплоелектроцентраль" встановлено, що відчудження засобів виробництва, що є комунальною власністю і закріплені за підприємством, здійснюється тільки за рішенням Власника у порядку, встановленому чинним законодавством та Власником.
На підставі частини 1 статті 78 Господарського кодексу України комунальне підприємство утворюється компетентними органом місцевого самоврядування в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління.
Згідно з частиною 3 статті 78 Господарського кодексу України майно комунального унітарного підприємства перебуває у комунальній власності і закріплюється за таким підприємством на праві господарського відання (комунальне комерційне підприємство) або на праві оперативного управління (комунальне некомерційне підприємство).
Рішенням виконавчого комітету Олександрійської міської ради від 27.07.2006 № 576 та № 721 від 21.09.2006 скасовано свідоцтво про право власності на єдиний майновий комплекс КП "Теплолектроцентраль", виданого на підставі рішення виконавчого комітету Олександрійської міської ради № 15 від 19.01.2006 та видано свідоцтво про право власності від 21.09.2006 на єдиний майновий комплекс по вул. Кільцева, 9 м. Олександрія ТОВ "Олександрійська енергетична компанія".
Вказане майно було передане до статутного фонду ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" на підставі акту приймання-передачі майна цілісного майнового комплексу від комунального підприємства "Теплоелектроцентраль" до статутного фонду ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" від 22.02.2006 р.
Відповідно до Статуту ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" частка КП "Теплоелектроцентраль" в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" становила 39%, а частка ТОВ "Енерго-Миг" в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" становила 61%.
Рішенням Олександрійської міської ради від 25.04.2012 № 583 "Про надання згоди на отримання від товариства з обмеженою відповідальністю "Енерго-Миг" позички під заставу частки комунального підприємства "Теплоелектроцентраль", зі змінами, внесеними рішенням Олександрійської міської ради від 27.072012 № 697 "Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2012 № 583 "Про надання згоди на отримання від товариства з обмеженою відповідальністю "Енерго-Миг" позички під заставу частки комунального підприємства "Теплоелектроцентраль", надано згоду КП "Теплоелектроцентраль" на отримання від приватного підприємства "Діалін" позики у сумі 1 600 000 грн. під заставу частки комунального підприємства "Теплоелектроцентраль" у фонді товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" у розмірі 39%.
10.08.2012 між КП "Теплоелектроцентраль" та ПП "Діалін" укладено договір позики грошових коштів.
Відповідно до Договору позики ПП "Діалін" (Позикодавець) передає у власність КП "Теплоелектроцентраль" (Позичальник) позику у розмірі 1 600 000 грн., з зобов"язаннями Позичальника повернути позику у визначені цим Договором розмірі, строки і порядку.
Пунктом 3 вказаного договору позики визначено, що сума позики надається строком до 10.09.2012 і має бути повернута одноразово.
З метою забезпечення виконання зобов"язань за вищевказаним договором позики між КП "Теплоелектроцентраль" та ПП "Діалін" 10.08.2012 укладено договір застави частки у статутному капіталі.
Відповідно до пункту 1.3 Договору застави, в забезпечення виконання зобов"язань за договором позики КП "Теплоелектроцентраль" (Заставодавець) передає в заставу частку у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" в розмірі 39%, що дорівнює 10 473 500 грн.
Пунктом 4.1 вказаного договору застави встановлено, що оціночна вартість предмета застави становить 10 473 500,00 грн. з чим сторони погоджуються. Експертна оцінка предмета застави не проводиться та сторонами не вимагається.
Рішенням Олександрійської міської ради від 23.11.2012 № 769 "Про розгляд клопотання комунального підприємства "Теплоелектроцентраль" було задоволено клопотання КП "Теплоелектроцентраль" та надано дозвіл на уступку в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" у розмірі 39% на умовах договору застави №2 від 10.08.2012, укладеного з ПП "Діалін".
Внаслідок невиконання вимог КП "Теплоелектроцентраль" щодо повернення позики між КП "Теплоелектроцентраль" та ПП ""Діалін" було укладено договір про задоволення вимог заставодержателя шляхом уступки частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія".
За умовами вказаного договору КП "Теплоелектроцентраль" (Заставодавець) передає у власність ПП "Діалін" частку в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" на загальну суму 10 473 500 грн., що відвідає 39% статутного капіталу цього товариства. Частка, що відступається, сплачена Продавцю повністю за рахунок коштів, внесених за договором позики від 10.08.2012 р.
КП "Телоелектроцентраль" умови позики не виконало, отримані кошти у встановлений договором строк не повернуло ПП "Діалін", в зв"язку з чим ПП "Діалін" було відступлено частку в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" на загальну суму 10 473 500 грн., що відповідає 39% статутного капіталу цього товариства.
У зв"язку зі зміною в складі учасників - з КП "Теплоелектроцентраль" на ПП "Діалін" рішенням загальних зборів учасників ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012, оформленого протоколом від 29.11.2012, затверджено статут ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" в новій редакції.
Вказані зміни пройшли державну реєстрацію 04.12.2012 за № 14451050016000651 у державного реєстратора Олександрійської міської ради.
Ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 25.05.2015 по справі № 912/220/13-г, залишеною без змін постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 20.07.2015 та постановою Вищого господарського суду України від 05.11.2015, визнано недійсним договір застави №2 частки у статутному капіталі від 10.08.2012, укладений між КП "Теплоелектроцентраль" та ПП "Діалін".
Ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 25.04.2016 по справі № 912/220/13-г, яка набула законної сили за заявою КП "Теплоелектроцентраль " визнано недійсним договір про задоволення вимог заставодержателя шляхом уступки частки в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012, укладений між КП "Теплоелектроцентраль" та ПП "Діалін", застосовано правові наслідки недійсності правочину: комунальному підприємству "Теплоелектроцентраль" повернути приватному підприємству "Діалін" грошові кошти в сумі 1 600 000,00 грн., а приватному підприємству "Діалін" повернути комунальному підприємству "Теплоелектроцентраль" частку в статутному фонді товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія".
З метою виконання вказаної ухвали та повернення частки до КП "Теплоелектроцентраль" ліквідатор КП "Теплоелектроцентраль" звернувся до державного реєстратора Олександрійської міської ради Кіровоградської області із відповідною вимогою.
Листом від 08.07.2016 р. № 24-11/24 державний реєстратор Олександрійської міської ради І.Сардига відмовила у внесенні змін до Єдиного державного реєстру.
Відповідно до статті 124 Конституції України судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов"язковими до виконання на всій території України.
Відповідно до статті 115 Господарського процесуального кодексу України рішення, ухвали, постанови господарського суду, що набрали законної сили є обов"язковими на всій території України.
Згідно з частиною 3 статті 35 Господарського процесуального кодексу України, обставини встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, крім встановлених рішенням третейського суду, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
Отже, з урахуванням вищевикладеного вбачається, що договір застави та договір про задоволення вимог заставодержателя шляхом уступки частки в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" визнані недійсними з моменту їх укладення.
Враховуючи те, що визнано недійсним договір про задоволення вимог заставодержателя шляхом уступки частки в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012, укладений між КП "Теплоелектроцентраль" та ПП "Діалін", застосовано правові наслідки недійсності правочину у формі повернення до КП "Теплоелектроцентраль" частки в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" в розмірі 39%, прийняття рішення загальними зборами учасників зміни складу засновників, прийняття у зв"язку з цим нової редакції статуту ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" здійснено саме на підставі договору про задоволення вимог заставодержателя шляхом уступки частки в статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012, який визнаний господарським судом недійсним з моменту його укладення.
Враховуючи те, що майно за КП "Теплоелектроцентраль" закріплене на праві повного господарського відання, то оспорюваним рішенням загальних зборів та новою редакцією статуту поширюється право КП "Теплоелектроцентраль" на повне господарське відання закріпленим за ним майном.
Відповідно до пункту 2.6 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 25.02.2016 р. № 4 "Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з корпоративних правовідносин" закон не пов"язує момент виникнення права участі у ТОВ або ТДВ з моментом державної реєстрації відповідних змін у складі учасників ТОВ або ТДВ.
Водночас згідно з положеннями статті 89 Цивільного кодексу України відомості про зміни у складі учасників ТОВ або ТДВ підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру. Правові наслідки наявності або відсутності відповідних відомостей у Єдиному державному реєстрі визначено статтею 10 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців а громадських формувань".
Відповідно до частини 1 статті 321 Цивільного кодексу України встановлено, що право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.
Частиною 3 статті 136 Господарського кодексу України встановлено, що щодо захисту права господарського відання застосовуються положення закону, встановлені для захисту права власності. Суб"єкт підприємництва, який здійснює господарську діяльність на основі права господарського відання, має право на захист своїх майнових прав також від власника.
Таким чином, оскаржуваним у даній справі рішенням загальних зборів учасників від 29.11.2012, статутом ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" в новій редакції та реєстраційними записами в державному реєстрі порушується право власності (право повного господарського відання) КП "Теплоелектроцентраль".
Частиною 2 статті 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом" встановлено, що ліквідатор з дня свого призначення вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб.
Згідно з частиною 1 статті 42 Закону України "Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом" усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, включаються до складу ліквідаційної маси, за винятком об"єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів та об"єктів комунальної інфраструктури, що належать юридичній особі-банкруту, які передаються в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку.
На підставі частини 6 статті 42 Закону України "Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом" ліквідатор, виявивши частку, яка належить банкруту в спільному майні, з метою задоволення вимог кредиторів у встановленому порядку порушує питання про виділення цієї частки.
Отже, виявлена частка КП "Теплоелектроцентраль" у статутному капіталі ТОВ "Олександрійська енергетична компанія" підлягає включенню до ліквідаційної маси КП "Теплоелектроцентраль", однак без внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань це вчинити не можливо.
Відповідно до частини 2 статті 20 Господарського кодексу України права та законні інтереси зазначених суб"єктів захищаються шляхом визнання повністю або частково недійсними актів органів державної влади та органів місцевого самоврядування, актів інших суб"єктів, що суперечать законодавству, ущемлюють права та законні інтереси суб"єкта господарювання або споживачів; визнання недійсними господарських угод з підстав, передбачених законом.
Згідно з абзацом 1 пункту 17 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 24.10.2008 № 13 "Про практику розгляду судами корпоративних спорів" встановлено, що рішення загальних зборів (акціонерів) та інших органів господарського товариства є актами, оскільки ці рішення зумовлюють настання правових наслідків, спрямованих на регулювання господарських відносин, і мають обов"язковий характер для суб"єктів цих відносин.
Згідно з пунктом 14 постанови пленуму Верховного Суду України від 24.10.2008 № 13 "Про практику розгляду судами корпоративних спорів" при вирішення спорів про визнання установчих документів господарського товариства недійсними господарським судам необхідно розмежовувати правову природу та установчого (засновницького) договору товариства. Статут юридичної особи за змістом частини другої статті 20 Господарського кодексу України є актом, який визначає правовий статус юридичної особи, оскільки він містить норми, обов"язкові для учасників товариства, його посадових осіб та інших працівників, а також визначає порядок затвердження та внесення змін до статуту. Підставами для визнання акта, в томи числі статуту, недійсним є його невідповідність вимогам чинного законодавства та/або визначеній законом компетенції органу, який видав (затвердив) цей акт, а також порушення у зв'язку з його прийняттям прав та охоронюваних законом інтересів позивача. Статут не є одностороннім правочином, оскільки затверджується (змінюється) загальними зборами учасників (засновників, акціонерів), які не є ні суб'єктом права, ні органом, який здійснює представництво товариства. Не є статут і договором, тому що затверджується (змінюється) не за домовленістю всіх учасників (засновників, акціонерів) товариства, а більшістю у голосів акціонерів чи простою більшістю голосів учасників товариства (статті 42, 59 Закону про господарські товариства). У зв'язку з цим при вирішенні спорів щодо визнання статуту недійсним не застосовуються норми, які регламентують недійсність правочинів.
Відтак, позовні вимоги про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012 р., оформленого протоколом від 29.11.2012 р. та визнання недійсним статуту товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" код 34218868, нова редакція, зареєстрований 04.12.2012 р. за № 14451050016000651 є обґрунтованими та задовольняються судом.
У зв"язку з вирішенням даного спору по суті та задоволенням позовних вимог підстави для розгляду заяви позивача про забезпечення позову порядку статті 66 Господарського процесуального кодексу України відпали.
На підставі статті 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача.
На підставі викладеного, та керуючись ст. ст. 49, 66, 82 - 85, 116 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити повністю.
Визнати недійсним рішення загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" від 29.11.2012 р., оформленого протоколом від 29.11.2012 р.
Визнати недійсним статут товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" код 34218868, нова редакція, зареєстрований 04.12.2012 р. за № 14451050016000651.
Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Олександрійська енергетична компанія" (28000, м. Олександрія, вул. Канатенка, 2, код ЄДРПОУ 34218868) на користь комунального підприємства "Теплоелектроцентраль" (18029, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 7, код ЄДРПОУ 33650337) 2756,00 грн. судового збору.
Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Дніпропетровським апеляційним господарським судом.
Апеляційна скарга на рішення подається через місцевий господарський суд, який розглянув справу, протягом десяти днів з дня підписання рішення, оформленого відповідно до ст. 84 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя С.Б. Колодій
Суд | Господарський суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2016 |
Оприлюднено | 17.10.2016 |
Номер документу | 61931378 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Кіровоградської області
Колодій С.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні