Ухвала
від 12.10.2016 по справі 732/1296/16-ц
ГОРОДНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

справа № 732/1296/16

провадження № 2/732/498/16

У Х В А Л А

12 жовтня 2016 року місто Городня

Городнянський районний суд Чернігівської області у складі : головуючого судді Березовського О.Д., за участі секретаря Швачко О.В., розглянувши в попередньому судовому засіданні позовну заяву ОСОБА_1 до Городнянської міської ради Чернігівської області та Хрипівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом, -

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2, діючи на підставі довіреності від 07.09.2016 року та в інтересах позивача ОСОБА_1, звернувся в суд з позовом до Городнянської міської ради Чернігівської області та Хрипівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області та просить визнати за позивачем право власності в порядку спадкування за законом на 1/2 частину земельної ділянки площею 7,1137 га, склад угідь рілля, кадастровий номер 7421489600:04:000:5400, розташованої на території Хрипівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області, цільове призначення для товарного сільськогосподарського виробництва, яка за життя належала ОСОБА_3 на підставі державного акту на право приватної власності на землю серії ІІ-ЧН № 045165, виданого 29 березня 2001 року Городнянською міської радою Чернігівської області на підставі рішення від 20 березня 2001 року № 81, зареєстрованого в Книзі записів реєстрації державних актів на право приватної власності на землю за № 61, після її смерті 25 грудня 2009 року, а також визнати за позивачем право власності в порядку спадкування за законом на 1/2 частину земельної ділянки площею 7,1137 га, склад угідь рілля, кадастровий номер 7421489600:04:000:5400, розташованої на території Хрипівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області, цільове призначення для товарного сільськогосподарського виробництва, яка за життя належала ОСОБА_3 на підставі державного акту на право приватної власності на землю серії ІІ-ЧН № 045165, виданого 29 березня 2001 року Городнянською міської радою Чернігівської області на підставі рішення від 20 березня 2001 року № 81, зареєстрованого в Книзі записів реєстрації державних актів на право приватної власності на землю за № 61, після смерті його батька ОСОБА_4, який помер 07 січня 2016 року.

Ухвалою судді від 30 вересня 2016 року відкрито провадження у зазначеній справі.

У попередньому судовому засіданні судом розглядалось питання щодо необхідності залучення до участі в розгляді справи в якості третьої особи на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Городнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, оскільки рішення у справі може вплинути на її права та обов'язки щодо однієї із сторін у справі.

Розглянувши в судовому засіданні відповідне питання про залучення до участі в справі третьої особи, суд, керуючись ст. 35 ЦПК України, вважає за необхідне залучити до участі в розгляді справи в якості третьої особи на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Городнянську районну державну адміністрацію Чернігівської області.

На підставі викладеного, керуючись ст. 35 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

1. Залучити до участі в розгляді справи в якості третьої особи на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Городнянську районну державну адміністрацію Чернігівської області.

2. Направити третій особі копію позовної заяви, копію відповідної ухвали від 12.10.2016 року та повідомити її про дату, час та місце судового засідання у справі.

Суддя О.Д.Березовський

СудГороднянський районний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення12.10.2016
Оприлюднено18.10.2016
Номер документу61969766
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —732/1296/16-ц

Рішення від 08.12.2016

Цивільне

Городнянський районний суд Чернігівської області

Березовський О. Д.

Ухвала від 18.11.2016

Цивільне

Городнянський районний суд Чернігівської області

Березовський О. Д.

Ухвала від 12.10.2016

Цивільне

Городнянський районний суд Чернігівської області

Березовський О. Д.

Ухвала від 12.10.2016

Цивільне

Городнянський районний суд Чернігівської області

Березовський О. Д.

Ухвала від 30.09.2016

Цивільне

Городнянський районний суд Чернігівської області

Березовський О. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні