Ухвала
від 29.03.2016 по справі 760/18894/15-к
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №1-кс/760/3707/16

760/18894/15-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 березня 2016 року слідчий суддя Солом`янського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , розглянувши клопотання сторони кримінального провадження - старшого слідчого з ОВС 1-го ВКР СУ ФР МГУ ДФС ЦО з ОВП ОСОБА_3 , погоджене із прокурором відділу Генеральної прокуратури України ОСОБА_4 про проведення обшуку в рамках досудового розслідування внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32015100110000281 від 01.10.2015, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.204 КК України, -

В С Т А Н О В И В:

До суду надійшло зазначене клопотання, підтримуючи яке слідчий зазначив, що СУ ФР МГУ ДФС ЦО з ОВП розслідується кримінальне провадження за №32015100110000281 від 01.10.2015, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.204 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що гр. ОСОБА_5 , з невстановленими слідством особами організували незаконне виготовлення алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво вказаних товарів та шляхом відкриття підпільних цехів за адресами: АДРЕСА_1 та АДРЕСА_1 , АДРЕСА_2 , АДРЕСА_3 , АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 та АДРЕСА_6 . В подальшому, транспортування, з метою збуту незаконно виготовленої підакцизної продукції здійснюється мікроавтобусом «RENAULT MASTER», державний номерний знак НОМЕР_1 (білий), вантажним автомобілем «Газель» державний номерний знак НОМЕР_2 (синій), вантажним автомобілем «Газель» державний номерний знак НОМЕР_3 (синій).Також невстановлені особи, з метою надання незаконно виготовленійпідакцизній продукції товарного вигляду та приховування від контролюючих органів незаконність її походження, у період 2015-2016 р.р. організували у приміщеннях споруд, розташованих за адресами: АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 та АДРЕСА_9 незаконне виготовлення марок акцизного податку, матеріалів для розливу та пакування вказаної продукції.

Так, згідно матеріалів оперативного управління за адресами: АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 та АДРЕСА_9 знаходиться типографічне приміщення на якому працює близько 10 осіб. Робочий день триває з 09 годин до 18 годин, приблизно раз на три дні типографія працює цілодобово, після чого, з ранку на територію на деякий час заїжджає мікроавтобус без Державних номерних знаків для завантаження товарів.

В подальшому встановлено, що за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Шпитьки, вул. Господарська, 10-Азареєстровані та знаходяться підприємства: ТОВ «Марамакс-Пак» (ЄДРПОУ 36964861, основний вид діяльності виробництво гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари), ТОВ «Марамакс» (ЄДРПОУ 36091770, основний вид діяльності друкування іншої продукції) і ТОВ «Базис Сервіс Плюс» (ЄДРПОУ 35645952, основний вид діяльності агентства нерухомості).Засновником вказаних підприємств являється гр. ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , якому,згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно,належить об`єкт нерухомого майна (приміщення ангар тракторного парку, об`єкт житлової нерухомості) загальною площею (кв.м): 1125.4 за адресою: АДРЕСА_7 .

Разом з тим, за АДРЕСА_9 зареєстровані підприємства: ТОВ «Союз Лекском» (ЄДРПОУ 36263802, основний вид діяльності рекламна діяльність, стан 7 (до ЄРДР внесено запис про відсутність підтвердження відомостей), керівник, бухгалтер та засновник ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , іпн. НОМЕР_4 , який є посадовою особою ще на 13 підприємствах) і ТОВ «Лекском» (ЄДРПОУ 33154442, основний вид діяльності рекламна діяльність, стан - 14 визнано банкрутом).

В ході подальшого досудового розслідування, з метою отримання доказів протиправної діяльності по незаконному виготовленню підакцизних товарів, марок акцизного податку, співробітниками оперативного управління було придбано пакувальні коробки, а також підакцизні товари з марками акцизного податку серії 20ААЦЇ №103330, 20ААЦЇ №104312, 20ААЦЇ №211641, 20ААЦЇ №211647, які виготовлені в приміщеннях типографії за вказаними вище адресами. Вказані марки акцизного податку було оглянуто та спрямовано для проведення експертизи до Управління державної політики у сфері пробірного нагляду та документів суворої звітності Міністерства фінансів України.

Так, згідно висновку Акту експертизи №024-03-16 від 21.03.2016 Управління державної політики у сфері пробірного нагляду та документів суворої звітності Міністерства фінансів України встановлено, що марки акцизного податку 20ААЦЇ №103330, 20ААЦЇ №104312, 20ААЦЇ №211641, 20ААЦЇ №211647 Державним Підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» не виготовлялись і є підробленими.

Виходячи з викладеного, на території та складських приміщеннях, за адресою: АДРЕСА_7 можуть зберігатися незаконно виготовлені підакцизні товари, марки акцизного податку, обладнання для незаконного виготовлення підакцизних товарів і марок акцизного податку, а також речі, предмети та документи, що були складені та використані для забезпечення та прикриття протиправної діяльності, в тому числі: договори, контракти, первинні бухгалтерські документи, чорнові записи, комп`ютерна техніка, магнітні, електронні та цифрові носії інформації, які використовувалися для вчинення кримінального правопорушення та на яких можуть міститися чи зберігатися відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, тобто мають значення для досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні. Вказані речі та документи слугуватимуть доказами у кримінальному провадженні, тобто фактичними даними, які будуть встановлювати наявність чи відсутність фактів вчинення кримінального правопорушення, крім того,іншим способом ніж проведення обшуку довести зазначені обставини не можливо.

Обґрунтовуючи клопотання слідчий зазначав, що в ході досудового розслідування були отримані достатні дані, які вказують на те, що на території та складських приміщеннях, за адресою: АДРЕСА_7 можуть перебувати вказані вище речі, предмети та документи, які мають значення для встановлення істини в кримінальному провадженні, а також з метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування.

Слідчий просив постановити ухвалу про надання дозволу на проведення обшуку без виклику представників особи, у володінні якої вони знаходяться, оскільки існує реальна загроза зміни або знищення документів.

Слідчій суддя відповідно до ч.2 ст.163 КПК України визнав за можливе провести розгляд даного клопотання без виклику представників особи за наведених слідчим підстав.

Відповідно до ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів не здійснювалось.

Згідно ч. 1 ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Згідно ч. 2 ст. 234 КПК України обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді.

Відповідно до ч. 5 ст. 234 КПК України слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що: 1) було вчинено кримінальне правопорушення; 2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; 3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду; 4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.

Перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, приходжу до висновку, що клопотання слідчого про проведення обшуку підлягає задоволенню, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення.

Керуючись ст.ст. 131, 132, 233-236, 309, 369-372 КПК України, суд,

У Х В А Л И В:

Клопотання - задовольнити.

Надати старшому слідчому з ОВС 1-го ВКР СУ ФР МГУ ДФС ЦО з ОВП ОСОБА_3 та слідчим слідчої групи, дозвіл на проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_7 в нежитлових, офісних, складських приміщеннях, будівлях, спорудах, з метою відшукання та вилучення речей та документів,які свідчать про обставини вчинення кримінального правопорушення, знаряддя вчинення кримінального правопорушення, майна, яке було здобуте у результаті вчинення кримінального правопорушення, а саме:незаконно виготовленихпідакцизних товарів, компонентів (рідин та сумішей); обладнання для виготовлення підакцизних товарів;незаконно виготовлених марок акцизного податку; обладнання для виготовлення марок акцизного податку; документів щодо виготовлення, придбання/продажу, зберігання, збуту, транспортування з метою збуту підакцизних товарів, марок акцизного податку (договори, товаро-транспортні, податкові, видаткові накладні, акти прийому-передачі, довіреності та інші); чорнові записи, журнали та інші документи, що містять інформацію про виготовлення, зберігання, придбання, транспортування, збут підакцизних товарів, марок акцизного податку;журнали реєстрації в`їзду, виїзду автотранспорту, перепустки, видаткові ордери, документи на підставі яких вони видані (листи, заявки, тощо), оформлені на транспортні засоби;документи, що стосуються використання складських, офісних приміщень, в тому числі договори оренди, купівлі-продажу, договори на виготовлення, зберігання підакцизних товарів, марок акцизного податку, дозвільні документи (ліцензії) на зберігання, виготовлення підакцизних товарів; печаток, штампів, які використовуються для прикриття та забезпечення протиправної діяльності, а також чистих бланків завірених підписами та печатками будь-яких підприємств; комп`ютерної техніки та інших магнітних, електронних та цифрових носіїв інформації, в тому числі серверів, системних блоків комп`ютерів, ноутбуків, флеш-карт, телефонів, які використовувалися для вчинення кримінального правопорушення, та на яких можуть міститися чи зберігатися відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, а також технічні засоби спостереження та обчислювальної (вимірювальної) техніки;готівкових грошових коштів, коштовностей, іншого майна здобутого у результаті протиправної діяльності; інші документи, предмети та речі, індивідуальні ознаки яких не відомі на час проведення обшуку, але які підтверджують здійснення протиправної діяльності та причетність осіб до його вчинення, тобто мають значення для розслідування вказаного кримінального провадження.

Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудСолом'янський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення29.03.2016
Оприлюднено15.03.2023
Номер документу61974284
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —760/18894/15-к

Ухвала від 10.02.2016

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Макуха А. А.

Ухвала від 10.02.2016

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Макуха А. А.

Ухвала від 10.02.2016

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Макуха А. А.

Ухвала від 29.03.2016

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Макуха А. А.

Ухвала від 29.03.2016

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Макуха А. А.

Ухвала від 29.03.2016

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Макуха А. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні