СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
19 жовтня 2016 р. Справа № 818/1341/16
Суддя Сумського окружного адміністративного суду Шаповал М. М., розглянувши матеріали адміністративного позову Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області до приватного підприємства "Лучеськ Авто" про стягнення податкового боргу,-
В С Т А Н О В И В:
До Сумського окружного адміністративного суду звернулося Головне управління Державної фіскальної служби у Волинській області з адміністративним позовом до приватного підприємства "Лучеськ Авто", в якому просить стягнути з банківських рахунків відповідача податковий борг у сумі 16 008,88 грн.
Поданий адміністративний позов підлягає залишенню без руху, оскільки поданий з порушенням статті106 КАС України, а саме: не сплачено судовий збір.
Перевіривши матеріали позовної заяви, вважаю, що адміністративний позов слідує залишити без руху, так як він поданий з порушенням статті 106 КАС України, а саме: не сплачено судовий збір.
Відповідно до частини 3 статті 106 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
З урахуванням вимог частини 2 статті 87 КАС України, правовідносини щодо сплати позивачем судового збору та його ставки регулюються Законом України “Про судовий збір” від 08.07.2011 № 3674-VI (в редакції Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору” від 22.05.2015 № 484-VIII, який набрав чинності 01.09.2015).
Згідно з частиною 1 статті 3 Закону України “Про судовий збір” судовий збір справляється за подання до суду позовної заяви та іншої заяви, передбаченої процесуальним законодавством.
Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Підпунктом 1 пункту 3 частини 2 статті 4 Закону України "Про судовий збір" встановлено, що ставка судового збору за подання адміністративного позову майнового характеру, який подано суб'єктом владних повноважень, юридичною особою складає 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати.
Статтею 8 Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” встановлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі 1 378 грн.
Із адміністративного позову встановлено, що в ньому заявлено позовні вимоги майнового характеру. Загальна сума судового збору, що повинна бути сплачена при поданні цієї позовної заяви складає 1 378 грн.
Враховуючи викладене, позивачу необхідно надати докази сплати судового збору за вимоги майнового характеру шляхом направлення до Сумського окружного адміністративного суду оригіналу квитанції про сплату судового збору на реквізити: отримувач - УДКСУ у м. Суми, МФО - 837013, код ЄДРПОУ - 37970593, рахунок - 31217206784002, код класифікації доходів бюджету - 22030101. У призначенні платежу платник судового збору повинен вказати слова "судовий збір", код ЄДРПОУ суду, до якого він звертається, пункт з таблиці ставок судового збору, за яким визначено розмір судового збору..
Відповідно до частини 1 статтв 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Керуючись ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області до приватного підприємства "Лучеськ Авто" про стягнення податкового боргу - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви заяви протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.
У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною та підлягає поверненню заявникові.
Копію даної ухвали направити особі, що звернулась із адміністративним позовом.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня отримання її копії.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя М.М. Шаповал
Суд | Сумський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.10.2016 |
Оприлюднено | 24.10.2016 |
Номер документу | 62068618 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Сумський окружний адміністративний суд
М.М. Шаповал
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні