Ухвала
від 20.10.2016 по справі 927/203/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Господарський суд Чернігівської області

Пр-т. Миру, 20, м. Чернігів, 14000 , тел. 676-311, факс 77-44-62, e-mail: inbox@cn.arbitr.gov.ua

========================================================================================================================================================================

УХВАЛА

"20" жовтня 2016 р. Справа № 927/203/16

Кредитор: Товариство з обмеженою відповідальністю "ОСОБА_1 Девелопмент", 03067,м. Київ, бульвар І.Лепсе,буд.4,пов.7(поштова адреса: 04108,м.

Київ,АДРЕСА_1)

Боржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СОЛІД-Груп" ,

код 35249530, вул.Щорса,66/1, м. Чернігів, 14014.

про: порушення справи про банкрутство

Суддя С.В. Белов

ПРЕДСТАВНИКИ СТОРІН

боржника : не з»явився

кредитора: не з»явився

Ухвалу винесено за результатами розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

З матеріалів справи встановлено:

Провадження у цій справі порушено за заявою ініціюючого кредитора ухвалою господарського суду Чернігівської області від 23.03.2016року у зв"язку з неможливості задовольнити боржником кредиторські вимоги, що становлять більше 300 мінімальних розмірів заробітної плати. Згаданою ухвалою також визнано вимоги ініціюючого кредитора, введено мораторій на задоволення вимог та процедуру розпорядження майна. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого ОСОБА_2 (свідоцтво на право здійснення діяльності № 492, видане 15.03.13р., адреса для листування: 14017, АДРЕСА_2 ). Оголошення про порушення справи про банкрутство оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет 24.03.216 № 29584.

Ухвалою Господарського суду від 12.05.2016 затверджено реєстр вимог кредиторів.

Постановою від 24 травня 2016 господарським судом припинено процедуру розпорядження майном боржника, визнано його банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, обов'язки ліквідатора покладено на арбітражного керуючого ОСОБА_2 ( 14017, АДРЕСА_2 ), встановлено строк для подання заяв з вимогами до боржника - два місяці з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури оприлюднено господарським судом 24 травня 2016 № 31801 на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України.

15 вересня 2016 року справу № 927/635/16 передано на розгляд судді Белову С.В., у відповідності до розподілу справ автоматизованої системи документообігу суду (протокол автоматизованого розподілу судової справи між суддями № 927/635/16 від 15.09.2016 року та відповідно до розпорядження господарського суду Чернігівської області № 02-01/48/16 від 15.09.2016 року щодо призначення повторного автоматизованого розподілу справи № 927/635/16).

По завершенні заходів з ліквідації ліквідатором подано суду звіт та ліквідаційний баланс. Ухвалою від 27.09.2016року звіт ліквідатора з ліквідаційним балансом банкрута прийнято судом та призначено судове засідання для їх розгляду та заслуховування кредиторів.

Заперечень щодо звіту та ліквідбалансу від кредиторів до суду не надходило.

Згідно даних звіту, в результаті проведеної роботи виявлено та включено до реєстру вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ОСОБА_1 Девелопмент" ( 03067,м. Київ, бульвар І.Лепсе,буд.4,пов.7(поштова адреса: 04108,АДРЕСА_3) у розмірі 520339,50 грн., однак із-за відсутності активів у банкрута залишились не задоволеними.

В процесі ліквідаційної процедури вживались заходи щодо пошуку та виявлення майна банкрута.

Згідно наданого ліквідаційного балансу активи у підприємства-банкрута відсутні. У зв"язку з чим залишились не задоволеними і вважаються погашеними кредиторські вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ОСОБА_1 Девелопмент" на суму 520339,50 грн.

Також непогашеною залишилась винагорода ліквідатора за період з 24.05.2016 року по 24.09.2016 року в сумі 11600,00 грн.

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс. Якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна , господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута. Якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси, він зобов'язаний подати господарському суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна. Згідно з п. 6 ч. 1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.

З огляду на те, що заходи з ліквідації банкрута ліквідатором завершено, надано суду ліквідбаланс, який засвідчує відсутність майна банкрута, кредиторами не подано суду письмових заперечень на звіт ліквідатора і ліквідбаланс банкрута щодо повноти виявлення чи реалізації ліквідаційної маси банкрута, господарський суд доходить висновку , що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс необхідно затвердити, юридичну особу - банкрута ліквідувати, а провадження у справі припинити .

Відповідно до ч.4 статті 83 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» , вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Керуючись ст. ст. 40, 41, 46 83 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» , ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд -

У Х В А Л И В:

1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариство з обмеженою відповідальністю "СОЛІД-Груп", код 35249530, вул.Щорса,66/1, м. Чернігів, 14014

2. Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "СОЛІД-Груп", код 35249530, вул.Щорса,66/1, м. Чернігів, 14014).

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна та які не були заявлені в установлений Законом України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» строк, вважати погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнати такими, що не підлягають виконанню.

4. Зобов'язати ліквідатора банкрута здійснити необхідні заходи щодо збереження архівних документів.

5. Провадження у справі про банкрутство припинити.

6.Дану ухвалу направити ліквідатору ОСОБА_2 ( АДРЕСА_4,14017), ТОВ "ОСОБА_1 Девелопмент" ( 03067,м. Київ, бульвар І.Лепсе,буд.4,пов.7(поштова адреса: 04108,АДРЕСА_3), відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради (вул. Рокосовського, 20-А, м. Чернігів, 14032), Головному управлінню статистики у Чернігівській області (вул. Горького,37, м. Чернігів, 14000) та відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (14005, м. Чернігів, проспект Миру, 49 - а, к. 703).

Суддя С.В. Белов

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення20.10.2016
Оприлюднено25.10.2016
Номер документу62120835
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —927/203/16

Ухвала від 20.10.2016

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 11.10.2016

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 04.10.2016

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 27.09.2016

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 21.06.2016

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Iвченко С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні