Справа № 163/2589/16-ц
Провадження № 2-з/163/23/16
ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 жовтня 2016 року Любомльський районний суд Волинської області в складі:
головуючого судді Павлуся О.С.,
з участі секретаря Семенюк К.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Любомль заяву ОСОБА_1, особа, щодо якої просять вжити заходи забезпечення Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод «Світязь», про забезпечення позову до подання позовної заяви, -
В С Т А Н О В И В:
19 жовтня 2016 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про забезпечення позову до подання позовної заяви, шляхом заборони Товариству з обмеженою відповідальністю «Завод «Світязь» (код ЄДРПОУ 32047081) здійснювати реалізацію житлового 12-ти квартирного (незавершене будівництво) та зупинення проведення конкурсу (аукціону) з приводу продажу житлового 12-ти квартирного будинку (незавершене будівництво), що знаходиться за адресою: м. Любомль, вул. Н.Ужвій, 8, до розгляду позовної заяви по суті та набрання рішенням у справі законної сили.
В судове засідання для розгляду заяви заявник ОСОБА_1 та представник особи, щодо якої просять вжити заходи забезпечення позову ОСОБА_2 не з'явились, хоча вчасно і належним чином були повідомлені про час та місце розгляду справи, на адресу суду надали клопотання, в яких просили розгляд справу проводити за їх відсутності.
Суд, дослідивши заяву про забезпечення позову дійшов наступних висновків.
Відповідно до ч. 4 ст. 151 ЦПК України зазначено, що за заявою заінтересованої особи суд може забезпечити позов до подання позовної заяви з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності. До заяви про забезпечення позову додаються документи та інші докази, які підтверджують, що саме ця особа є суб’єктом відповідного права інтелектуальної власності і що її права можуть бути порушені у разі невжиття заходів забезпечення позову. До заяви додаються також її копії відповідно до кількості осіб, щодо яких просять вжити заходи забезпечення позову, та документ, що підтверджує сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову.
Отже, єдиною підставою для забезпечення майбутніх позовних вимог є необхідність запобігання порушення права інтелектуальної власності.
Ураховуючи, що позовна заява, яку має намір подати ОСОБА_1, не стосується порушення права інтелектуальної власності, можливість забезпечення позову до відкриття провадження у такій справі виключається, а тому у задоволенні заяви необхідно відмовити.
Одночасно суд роз’яснює, що заявник не позбавлений права на повторне звернення до суду із заявою про забезпечення позову в порядку встановленому ЦПК України.
Керуючись ст. 151 , 153 ЦПК України , суд, -
У Х В А Л И В:
В задоволенні заяви ОСОБА_1, особа, щодо якої просять вжити заходи забезпечення Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод «Світязь», про забезпечення позову до подання позовної заяви - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Волинської області через Любомльський районний суд Волинської області протягом п’яти днів з дня її проголошення, а якщо особи, які брали участь у справі, не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення з дня отримання копії цього рішення.
Суддя Любомльського районного суду Павлусь О.С.
Суд | Любомльський районний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2016 |
Оприлюднено | 27.10.2016 |
Номер документу | 62162082 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Любомльський районний суд Волинської області
Павлусь О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні