ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, м. Київ - 32, вул. С. Петлюри 16 тел. 235-24-26
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви без розгляду
"21" жовтня 2016 р. Справа № 911/3392/16
про визнання особи добросовісним набувачем
ВСТАНОВИВ:
позивач – товариство з обмеженою відповідальністю "Тігрес", м. Київ звернувся до господарського суду Київської області з позовом до відповідача – товариства з обмеженою відповідальністю "Ольвія Фарм", в якому просить суд :
- визнати товариство з обмеженою відповідальністю "Тігрес" добросовісним набувачем автогазозаправної станції, що розташована за адресою Київська область, Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська, буд. 258-А, загальною площею 10,2 м.кв., автозаправної станції, що розташована за адресою Київська область, Макарівський район, с. Юрів, вул. Київська, буд. 258, загальною площею 24,6 м.кв. та земельної ділянки кадастровий номер 3222788600:05:016:0055 площею 0,24 га, адреса: Київська обл., Макарівський район, Юрівська сільська рада.
Згідно із пунктом 4 частини першої ст. 63 ГПК України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо до позовної заяви не подано доказів сплати судового збору у встановлених порядку та розмірі.
Відповідно до пункту 3 частини першої ст. 57 ГПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.
Платіжне доручення на безготівкове перерахування судового збору, квитанція установи банку про прийняття платежу готівкою додаються до позовної заяви (заяви, скарги) і мають містити відомості про те, яка саме позовна заява (заява, скарга, дія) оплачується судовим збором.
Відповідні документи подаються до господарського суду тільки в оригіналі; копії, у тому числі виготовлені із застосуванням технічних засобів (фотокопії тощо), цих документів не можуть бути належним доказом сплати судового збору. (пункт 2.21 постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 21.02.2013р. № 7 “Про деякі питання практики застосування розділу VІ Господарського процесуального кодексу України”).
Згідно положень частини 1 статті 9 Закону України “Про судовий збір” судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.
Згідно частини першої, підпункту 1 пункту 2 частини 2 статті 4 Закону України “Про судовий збір” судовий збір справляється із позовних заяв майнового характеру, що подаються до господарських судів, – 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати, та не більше 150 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява подається до суду, а із позовних вимог немайнового характеру – 1 розмір мінімальної заробітної плати.
Відповідно до частини третьої ст. 6 Закону України “Про судовий збір” у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Позивачем заявлено три немайнові вимоги. Таким чином, поданий до суду позов мав бути оплачений судовим збором в сумі 4 134,00 грн. Оригінал платіжного доручення мав бути доданий до позовної заяви.
В порушення вищезазначених вимог законодавства, позивачем до позовної заяви взагалі не додано доказів сплати судового збору у встановлених порядку і розмірі, що є підставою для повернення позовної заяви без розгляду на підставі пункту 4 частини першої статті 63 ГПК України.
Враховуючи вищевикладене та керуючись пунктом 4 частини першої, частиною третьою статті 63, статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Тігрес" разом з доданими до неї матеріалами (всього на 34 аркушах, в тому числі оригінали: фіскального чеку "Укрпошта" від 12.10.2016р. №4314 та опису вкладення від 12.10.2016р.) повернути заявнику без розгляду.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.
Суддя О.В. Конюх
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2016 |
Оприлюднено | 28.10.2016 |
Номер документу | 62195144 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Конюх О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні