Справа № 365/724/16-ц
Номер провадження: 2/365/453/16
У Х В А Л А
10.11.2016 смт. Згурівка Київської області
Суддя Згурівського районного суду Київської області
ОСОБА_1
розглянувши питання про виправлення допущеної описки в ухвалі Згурівського районного суду Київської області про призначення до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_2 до Згурівської селищної ради Київської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача ОСОБА_3 Держгеокадастру у Згурівському районі Київської області, ОСОБА_4 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування ,
В С Т А Н О В И В:
8 листопада 2016 року при призначенні цієї справи до розгляду у четвертому абзаці резолютивної частини ухвали судді було допущено описку, а саме, зазначено по батькові померлого «Сергійовича» замість «Васильовича».
Вивчивши матеріали справи, вбачається, що у четвертому абзаці резолютивної частини ухвали судді Згурівського районного суду Київської області від 8 листопада 2016 року помилково було зазначено по батькові померлого «Сергійовича» замість «Васильовича», тому цю описку необхідно виправити, оскільки вона допущена механічно.
Згідно ст.219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
На підставі викладеного, керуючись ст. 219 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
Виправити помилку, допущену у четвертому абзаці резолютивної частини ухвали Згурівського районного суду Київської області від 8 листопада 2016 року про призначення до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_2 до Згурівської селищної ради Київської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача ОСОБА_3 Держгеокадастру у Згурівському районі Київської області, ОСОБА_4 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування , а саме, зазначити «Васильовича» замість «Сергійовича».
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Апеляційного суду Київської області через Згурівський районний суд Київської області протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом пВ»яти днів з дня отримання копії ухвали.
ГОЛОВУЮЧИЙ Н.О.ДЕНИСЕНКО
Суд | Згурівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 10.11.2016 |
Оприлюднено | 15.11.2016 |
Номер документу | 62594208 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Згурівський районний суд Київської області
Денисенко Н. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні