КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА

Справа № 203/3786/16-ц

Провадження № 2/0203/1273/2016

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20.10.2016 року Кіровський районний суд міста Дніпропетровська у складі:

головуючого судді - Єдаменко С.В.

при секретарі - Заярній А.Ю.

за участі позивача - ОСОБА_1

третьої особи - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дніпрі клопотання позивача про витребування доказів, -

встановив:

В провадженні Кіровського районного суду міста Дніпропетровська знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Туристична компанія «Анекс Тур», Приватного підприємства «Султан Тур», Товариства з обмеженою відповідальністю «Хоттур» про захист прав споживача, стягнення матеріальної та моральної шкоди.

Позивачем в судовому засіданні заявлено клопотання про витребування доказів: від Товариства з обмеженою відповідальністю «Хоттур» - договорів з Товариством з обмеженою відповідальністю «Туристична компанія «Анекс Тур», Приватним підприємством «Султан Тур» щодо надання туристичних послуг. Клопотання обґрунтовується тим, що з метою встановлення взаємовідносин між туроператором та турагентом, з яким було укладено договір на туристичне обслуговування, необхідно витребувати відповідні документи.

Клопотання підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Згідно ст. 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі. У заяві про витребування доказів має бути зазначено, який доказ вимагається, підстави, за яких особа вважає, що доказ знаходиться в іншої особи, обставини, які може підтвердити цей доказ.

Заявлене позивачкою клопотання відповідає вимогам ЦПК. Документи, про витребування яких йдеться у клопотанні, мають значення для вирішення цивільної справи, яка стосується захисту прав позивача як споживача туристичних послуг. Згідно наявних у справі документів ТОВ «Туристична компанія «Анекс Тур» мало взаємовідносини щодо надання туристичних послуг з ТОВ «Хоттур», ТОВ «Хоттур» мало договірні відносини ПП «Султан Тур».

Позивачка не має можливості самостійно отримати запитувані документи.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 137 ЦПК України, суд -

ухвалив:

Клопотання позивача про витребування доказів у цивільній справі № 203/3786/16-ц - задовольнити .

Витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Хоттур» (код ЄДРПОУ 34967614, місцезнаходження: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 103/В літ «А» - належним чином засвідчені копії договорів з Товариством з обмеженою відповідальністю «Туристична компанія «Анекс Тур», Приватним підприємством «Султан Тур» щодо надання туристичних послуг.

Направити копію ухвали на адресу ТОВ «Хоттур».

Попередити відповідача про відповідальність за невиконання ухвали суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С.В. Єдаменко

Дата ухвалення рішення 20.10.2016
Зареєстровано 12.11.2016
Оприлюднено 16.11.2016

Судовий реєстр по справі 203/3786/16-ц

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 23.10.2017 Кіровський районний суд м.Дніпропетровська Цивільне
Рішення від 23.10.2017 Кіровський районний суд м.Дніпропетровська Цивільне
Ухвала від 25.01.2017 Кіровський районний суд м.Дніпропетровська Цивільне
Ухвала від 20.10.2016 Кіровський районний суд м.Дніпропетровська Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 203/3786/16-ц

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону