ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м. Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98 У Х В А Л А
Справа № 910/19147/16 23.11.16 р.
За позовом Об'єднання підприємств "Український музичний альянс"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "ТТТ плюс"
про стягнення 181 816,18 грн.,
Суддя Зеленіна Н.І.
При секретарі судового засідання Ліпіній В.В.,
за участю представників сторін:
від позивача: Циктич О.О. за довіреністю №б/н від 12.10.2016 р.;
від відповідача: не з'явився.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Об'єднання підприємств "Український музичний альянс" звернулось до господарського суду міста Києва з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "ТТТ плюс" про стягнення 181 816,18 грн.
Ухвалою суду від 25.10.2016 р. порушено провадження у справі, розгляд справи призначено на 23.11.2016 р.
31.10.2016 р. через відділ діловодства суду від Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" надійшло клопотання про залучення останньої до участі у справі як третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору.
07.11.2016 р. через відділ діловодства суду від Державної фіскальної служби надійшли документи на виконання вимог ухвали суду .
22.11.2016 р. через відділ діловодства суду від відповідача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
22.11.2016 р. через відділ діловодства суду від позивача надійшли заява про збільшення розміру позовних вимог та заява про розгляд справи у закритому судовому засіданні.
У судовому засіданні 23.11.2016 р. представник позивача підтримав заяву про розгляд справи у закритому судовому засіданні.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився.
Ухвалою від 23.11.2016 р. вирішено здійснювати розгляд справи у закритому судовому засіданні.
У судовому засіданні 23.11.2016 р. представник позивача заперечила проти залучення Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" до участі у справі у якості третьої особи.
Клопотання Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" обґрунтоване тим, що останній, як і позивач, являється організацією колективного управління, уповноваженою здійснювати збирання і розподіл між суб'єктами авторського права і (або) суміжних прав коштів від відрахувань (відсотків) виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв.
Відповідно до ст. 27 Господарського процесуального кодексу України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов`язки.
Дослідивши матеріали справи, суд не вбачає можливості впливу рішення суду на будь - які права та обов'язки Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав".
За таких обставин, суд відмовляє в задоволені клопотання про залучення третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмету спору на стороні відповідача.
Крім того, суд зазначає, що Всеукраїнською громадською організацією "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" не доведено, що лише позивач та Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" являються організаціями колективного управління, уповноваженими здійснювати збирання і розподіл між суб'єктами авторського права і (або) суміжних прав коштів від відрахувань (відсотків) виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв.
Представник позивача у судовому засіданні подала клопотання про продовження строку вирішення спору у справі на 15 днів.
Частиною 3 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Розглянувши подане клопотання та дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про доцільність його задоволення та продовження строку вирішення спору у справі на 15 днів.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, неподання витребуваних доказів.
Враховуючи вищевикладене, у зв'язку з неявкою в судове засідання представника відповідача та ненаданням сторонами витребуваних судом документів у повному обсязі, з метою створення учасникам судового процесу необхідних умов для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства, забезпечення рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи у відповідності до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись ст. ст. 27, 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
1. Відмовити у задоволенні заяви Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" про залучення до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача.
2. Продовжити строк вирішення спору у справі № 910/19147/16 на 15 днів.
3. Розгляд справи відкласти на 06.12.2016 р. о 14:20 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 44-Б, зал судових засідань № 12.
4. Зобов'язати сторони:
- повідомити суд про наявність чи відсутність у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справи зі спору між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав;
- повідомити суд чи не вирішувався раніше такий же спір між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав;
- зобов'язати сторони направити у судове засідання своїх повноважних представників (ст. 28 ГПК України), докази, що підтверджують повноваження представників будуть залучені до матеріалів справи. Явку сторін визнати обов'язковою .
5. Повторно зобов'язати позивача надати суду: оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні.
6. Повторно зобов'язати відповідача надати суду: через канцелярію суду не пізніше ніж за 5 днів до дати судового засідання відзив на позов у порядку статті 59 Господарського процесуального кодексу України з доданням доказів, що підтверджують обставини, викладені у ньому, та докази направлення цих документів позивачу; відомості про ввезені на територію України носії та сплату відрахувань за таке ввезення, докази укладення договору із організацією колективного управління про сплату відрахувань за ввезення на митну територію України носіїв; контррозрахунок заявлених до стягнення сум ; акт звірки розрахунків , підписаний з позивачем на час розгляду справи; відомості про наявність рахунків в кредитних установах, надати установчі документи підприємства, свідоцтво про державну реєстрацію (перереєстрацію) юридичної особи та довідку з органу статистики про знаходження в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії до матеріалів справи).
7. Зобов'язати сторони , з урахуванням положень п. 2.4. Постанови Пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011 р., всі документи подавати завчасно через відділ діловодства суду, з обов'язковим описом додатків у прошитому вигляді.
8. Копії письмових доказів, які подаються до суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України та п. 5.27 Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації", затвердженого Наказом Держспоживстандарту України № 55 від 07.04.2003 року.
9. Звернути увагу сторін, що відповідно до статті 38 Господарського процесуального кодексу України сторона або прокурор у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування господарським судом доказів. У клопотанні повинно бути зазначено: 1) який доказ витребовується; 2) обставини, що перешкоджають його наданню; 3) підстави, з яких випливає, що цей доказ має підприємство чи організація; 4) обставини, які може підтвердити цей доказ. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує необхідні докази. Господарський суд може уповноважити на одержання таких доказів заінтересовану сторону.
10. Звернути увагу сторін на необхідність дотримання ними вимог ст. ст. 33, 34 ГПК України.
11. Звернути увагу сторін, що відповідно до ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії розгляду спору.
12. Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду до винної сторони можуть бути застосовані санкції, передбачені п. 5 ст. 83 ГПК України.
Суддя Н.І. Зеленіна
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 23.11.2016 |
Оприлюднено | 01.12.2016 |
Номер документу | 63023150 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Зеленіна Н.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні