Провадження №2/748/966/16
Єдиний унікальний № 748/2677/16-ц
УХВАЛА
про відкриття провадження
07 грудня 2016 рокум. Чернігів
Суддя Чернігівського районного суду Чернігівської області Майборода С.М., перевіривши відповідність позовної заяви заступника прокурора Чернігівської області І.Юшина поданої в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області до Чернігівської районної державної адміністрації, ОСОБА_1 про визнання договору оренди землі недійсним, вимогам ст. ст. 107-120 ЦПК України,-
В С Т А Н О В И В:
05 грудня 2016 року заступник прокурора Чернігівської області І.Юшин звернувся до суду з позовом, в якому просить визнати недійсним договір оренди земельної ділянки загальною площею 31,4952 га на території Довжицької сільської ради Чернігівського району (кадастровий номер 7425581900:09:000:4013), укладений 01.08.2011 року між Чернігівською районною державною адміністрацією та ОСОБА_1, зареєстрований в Управлінні Держкомзему у Чернігівському районі Чернігівської області 04.08.2011, про що в Державному реєстрі земель вчинено запис № 742550004001296.
Позовна заява відповідає вимогам цивільного процесуального законодавства щодо форми та змісту. Підстав для відмови у відкритті провадження та залишення заяви без руху не встановлено. Заява підсудна Чернігівському районному суду та підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
На підставі викладеного, керуючись статтею 122, 127 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження в цивільній справі за позовом заступника прокурора Чернігівської області І.Юшина поданим в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області до Чернігівської районної державної адміністрації, ОСОБА_1 про визнання договору оренди землі недійсним.
Судове засідання в справі призначити на 12 січня 2017 року о 11:30 год.
В судове засідання викликати сторони, які зобов'язані для підтвердження своїх вимог або заперечень подати усі наявні у них докази або повідомити про них суд до початку розгляду справи по суті. У подальшому прийняття інших доказів залежить від поважності причин, через які вони були подані несвоєчасно.
Запропонувати відповідачам до початку розгляду судом справи по суті подати письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, одночасно відповідачам направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Ухвала може бути оскаржена в частині недотримання правил підсудності до апеляційного суду Чернігівської області через Чернігівський районний суд шляхом подання в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги, в іншій частині - оскарженню не підлягає.
Суддя С. М. Майборода
Суд | Чернігівський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 07.12.2016 |
Оприлюднено | 12.12.2016 |
Номер документу | 63244385 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Чернігівський районний суд Чернігівської області
Майборода С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні