Ухвала
від 05.12.2016 по справі 911/3133/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Київської області

01032, м. Київ - 32, вул. С.Петлюри, 16тел. 235-95-51

У Х В А Л А

"05" грудня 2016 р. Справа № 911/3133/16

Господарський суд Київської області у складі судді Щоткіна О.В. розглянувши матеріали

за позовом Погребської сільської ради Броварського району Київської області

до Публічного акціонерного товариства «Київобленерго», м. Вишневе, Києво-Святошинський р-н

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ОСОБА_1

про заборону вчинення певних дій

за участю представників:

позивач - не з'явився;

відповідач - ОСОБА_2, предст. за дов. від 11.04.2016 № 70;

третя особа - не з'явився;

встановив:

В провадженні господарського суду Київської області розглядається справа за позовом Погребської сільської ради Броварського району Київської області до Публічного акціонерного товариства «Київобленерго» про заборону вчинення певних дій.

Ухвалою господарського суду Київської області від 14.11.2016 залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ОСОБА_1 та відкладено розгляд справи на 05.12.2016.

В судове засідання 05.12.2016 позивач і третя особа, які повідомлені належним чином про дату, час та місце розгляду справи, не направили своїх повноважних представників, про причини неявки суд не повідомили.

Присутній представник відповідача зазначив про необхідність присутності в судовому засіданні представників позивача і третьої особи при розгляді спору по суті.

Заслухавши усні пояснення представника відповідача та врахувавши неявку в судове засідання представників позивача і третьої особи, суд вирішив, що розгляд справи підлягає відкладенню.

Крім того, з метою забезпечення законних прав та інтересів учасників судового провадження, враховуючи необхідність з'ясування обставин, що мають значення для правильного вирішення спору, а також складність даної справи, суд дійшов висновку про необхідність призначення колегіального розгляду справи у складі трьох суддів за власною ініціативою.

Відповідно до частини 1 статті 4-6 Господарського процесуального кодексу України, справи у місцевих господарських судах розглядаються суддею одноособово. Будь-яку справу, що відноситься до підсудності цього суду, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне призначити по справі № 911/3133/16 колегіальний склад суду та передати справу для визначення складу колегії суддів.

Керуючись ст. ст. 4-6, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ухвалив:

1. Призначити колегіальний розгляд справи № 911/3133/16.

2. Справу № 911/3133/16 передати до аналітично-статистичного відділу апарату суду для визначення складу колегії суддів.

Суддя О.В. Щоткін

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення05.12.2016
Оприлюднено12.12.2016
Номер документу63253486
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/3133/16

Рішення від 17.01.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Щоткін О.В.

Ухвала від 09.12.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Щоткін О.В.

Ухвала від 05.12.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Щоткін О.В.

Ухвала від 14.11.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Щоткін О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні