справа №619/3242/16-ц
провадження №2/619/2105/16
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 грудня 2016 року Дергачівський районний суд Харківської області
у складі: головуючого судді Якименко Л.О.
за участю секретаря судового засідання Ломанової І.А.
позивача ОСОБА_1
представника позивача ОСОБА_2
представників відповідача
ООП АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_3,
ОСОБА_4
представника відповідача профспілки працівників
агропромислового комплексу України ОСОБА_5
представника 3-ї особи ОСОБА_6 ОСОБА_7,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дергачі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_8 організації профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт», ОСОБА_9 працівників агропромислового комплексу України, третя особа ОСОБА_6 про визнання незаконним та скасування рішення позачергового з'їзду звітно-виборчої конференції та про поновлення на роботі.
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся в Дергачівський районний суд Харківської області з позовною заявою до ОСОБА_8 організації профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт», ОСОБА_9 працівників агропромислового комплексу України, третя особа ОСОБА_6 про визнання незаконним та скасування рішення позачергового з'їзду звітно-виборчої конференції та про поновлення на роботі.
В обгрунтування позову ОСОБА_1 посилається на те, що 12.11.2014 року позачерговим засіданням профспілкового комітету ООП АПК в ДП «Укрспирт» прийнято одноголосне рішення 37 головами профкомів ППО працівників МПД та апарату управління ДП «Укрспирт» про обрання ОСОБА_1 головою ООП АПК в ДП «Укрспирт» на підставі пропозиції представника заступника директора ДП «Укрспирт» та пропозиції попереднього голови ООП АПК в ДП «Укрспирт». Вказане рішення відображене у протоколі № 2 засідання профспілкового комітету ООП АПК в ДП «Укрспирт» від 12.11.2014 року.
Згідно із розпорядженням голови ООП АПК в ДП «Укрспирт» № 1 від 13.11.2014 року обов'язки голови були покладені на ОСОБА_1
В період з 13.11.2014 року та до 05.09.2016 року позивач продовжував виконувати робочі функції, які покладені на голову ООП АПК в ДП «Укрспирт» згідно із законом та установчими документами.
05.09.2016 року при зустрічі по робочому питанню із своїм заступником в ООП АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_10 останній повідомив ОСОБА_1, що в період його перебування на лікарняному 27.04.2016 року рішенням позачергової конференції його було звільнено із займаної посади та обрано нового голову ООП АПК в ДП «Укрспирт».
Зазначене було повною несподіванкою для ОСОБА_1, оскільки його ніхто не ознайомлював із наказом або із рішенням позачергової конференції про звільнення відповідно до вимог ст. 47 КЗпП України.
З метою перевірки викладених ОСОБА_10 обставин, ОСОБА_1 05.09.2016 року здійснив запит до відкритого Єдиного державного реєстру та встановив, що дійсно головою ООП АПК в ДП «Укрспирт» значиться інша особа - ОСОБА_6
У зв'язку з викладеним, ОСОБА_1 05.09.2016 року звернувся із письмовою заявою до заступника голови ООП АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_10, в якій поставив вимогу про надання йому всього протоколу рішення позачергової конференції ООП АПК в ДП «Укрспирт» від 27.04.2016 року, а також всіх документів, на підставі яких така конференція була скликана.
Враховуючи ту обставину, що наказ або рішення позачергової конференції від 27.04.2016 року ОСОБА_1 не вручено, а також враховуючи те, що ОСОБА_1 перебував на лікарняному в період з 18.03.2016 року до липня 2016 року, коли йому було присвоєно третю групу інвалідності у зв'язку із загальним захворюванням, відповідно до ст. 233 КЗпП України місячний строк для звернення до суду із позовом про поновлення на роботі є таким, що не пропущений, оскільки його перебіг не розпочався.
Позивач вважає, що порядок скликання, проведення та, як наслідок, звільнення його з посади голови ООП АПК в ДП «Укрспирт» проведені із грубими порушеннями вимог трудового законодавства та установчих документів профспілки.
Відповідно до ст. 12 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» , професійні спілки, їх об'єднання у своїй діяльності незалежні від державних органів та органів місцевого самоврядування, роботодавців, інших громадських організацій, політичних партій, їм не підзвітні і не підконтрольні.
ОСОБА_9 самостійно організовують свою діяльність, проводять збори, конференції, з'їзди, засідання утворених ними органів, інші заходи, які не суперечать законодавству.
Забороняється втручання державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, роботодавців , їх об'єднань у статутну діяльність профспілок, їх організацій та об'єднань.
Відповідно до ст. 14 Закону, профспілки діють відповідно до законодавства та своїх статутів.
Стаття 15 Закону визначає, що об'єднання профспілок діють відповідно до законодавства та своїх статутів (положень), які приймаються засновниками.
Згідно із Розділом 1 Положення про ООП АПК в ДП «Укрспирт», остання є добровільним об'єднанням членів профспілки, які працюють у структурних підрозділах - місцях провадження діяльності (МПД), і діє на всій території України.
ООП АПК в ДП «Укрспирт» утворено рішенням Установчої конференції шляхом добровільного об'єднання первинних організацій профспілки реформованих підприємств спиртової галузі, що увійшли до структури ДП «Укрспирт».
ООП АПК в ДП «Укрспирт» у своїй діяльності керується чинним законодавством, Статутом та положенням про об'єднану організацію профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт», затверджене постановою президії ЦК ОСОБА_9 працівників АПК України від 18.04.2012 року №П-8-6.
Із вказаних пунктів Положення про ООП АПК в ДП «Укрспирт», а також згідно із відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб встановлено, що єдиними засновниками ООП АПК в ДП «Укрспирт» є члени профспілки в кількості 4974 чоловіки.
Позивач зазначає, що професійна спілка працівників АПК України не є засновником або керівним органом ООП АПК в ДП «Укрспирт».
За п. 3.1 Положення про ОСОБА_8 організацію ОСОБА_9 працівників АПК в ДП «Укрспирт» від 18.04.2012 року вищим органом ООП в ДП «Укрспирт» є профспілкова конференція, яка скликається комітетом за його ініціативи не рідше одного разу на 5 років.
Відповідно до п. 3.5. Положення за умов, передбачених Статутом профспілки, конференція може скликатися на вимогу не менше як третини членів профспілки чи половини організаційних профспілкових ланок МПД, які об'єднуються в ООП в ДП «Укрспирт», або за пропозицією вищого за рівнем органу ОСОБА_9 чи рекомендацією ревізійної комісії.
При зверненні до заступника ООП АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_10 останній надав постановупрезидії центрального комітету Професійної спілки працівників агропромислового комплексу від 23.03.2016 року про проведення звітно-виборної конференції ООП АПК в ДП «Укрспирт», у якій зазначено зокрема, що Президія ЦК ОСОБА_9 працівників АПК України постановляє скликати конференцію ООП АПК в ДП «Укрспирт» 27 квітня з порядком денним: звіт профкому, обрання складу профкому, вибори ревізійної комісії та її голови, вибори голови; делегування до складу президії та проведення фінансово-господарської та документальної ревізії а також надходження та використання відрахувань господарника в рахунок 0,3%, контроль за виконанням постанови покладено на голову профспілки ОСОБА_11
Жодним нормативно-правовим актом або установчим документом Президії ЦК ОСОБА_9 працівників АПК України не надано права на скликання позачергових конференцій в організаціях, які юридично є самостійними та незалежними від діяльності профспілки працівників АПК України.
Будь-яке рішення, оформлене протоколом зборів або іншим загальноприйнятним шляхом, щодо волевиявлення 1/3 членів ООП АПК в ДП «Укрспирт» від конкретної дати з питання проведення позачергової конференції відсутнє.
Відповідно до п. 5.2 Статуту вищим органом місцевої, обласної, Київської міської, Кримської республіканської організацій ОСОБА_9 є конференція, яку проводять не рідше одного разу на п'ять років або на підставах, передбачених п. 3.10. цього Статуту. Рішення про скликання, дату проведення, норму представництва і порядок денний конфіеренції визначає керівний виборний орган відповідної організації ОСОБА_9 і оголошує про це не пізніше ніж за місяць до її проведення.
Повноваження Президії центрального комітету ОСОБА_9 визначені у п. 6.7 Статуту, відповідно до якого у відповідача відсутні повноваження на зобов'язання щодо скликання зборів (конференцій) у членів профспілки.
Таким чином, орган відповідача - Президія центрального комітету Професійної спілки працівників АПК в оскаржуваній постанові незаконно та безпідставно взяв на себе повноваження щодо вирішенням питань, які належать до компетенції Комітету профспілки ООП АПК в ДП «Укрспирт».
З огляду на зазначене, позивач вважає, що відповідач - Професійна спілка працівників АПК порушив норми діючого законодавства України та свого Статуту в частині винесення на розгляд Президії Центрального комітету Професійної спілки працівників агропромислового комплексу України питання, яке не відноситься до його компетенції, та винесення Постанови про скликання конференції іншої юридичної особи, визначення дати її проведення та порядку денного.
Зазначена законодавча гарантія діяльності професійних спілок щодо особливого порядку скликання конференцій забезпечує їх незалежність та самостійність з метою недопущення втручання третіх осіб у діяльність професійних спілок.
Враховуючи незаконність порядку скликання позачергової конференції, неможливість підготовки та представлення звіту про діяльність самостійно ОСОБА_1, який був позбавлений такої можливості не з власної волі, всі рішення, які прийняті на даній конференції, є протиправними, як такі що прийняті на підставі нелегітимного рішення про скликання та порядок підготовки до конференції.
Позивач ОСОБА_1 в судовому засіданні позовні вимоги підтримав та пояснив, що був звільнений з посади голови ООП АПК В ДП «Укрспирт» незаконно, так як конференція була призначена на підставі незаконної постанови профспілки працівників агропромислового комплексу. 27 квітня 2016 року він з запізненням прибув на засідання конференції, звернувся до делегатів з промовою про незаконність проведення конференції та покинув засідання. Про результати його переобрання дізнався 05 вересня 2016 року, тому у вересні звернувся до суду з позовом про поновлення на роботі.
Представник позивача ОСОБА_2 в судовому засіданні позовні вимоги підтримав та пояснив, що при призначенні та проведенні конференції 27 квітня 2016 року мали місце порушення законодавства України, не було кворуму. Як результат ОСОБА_1 був незаконно переобраний.
Представник відповідача ОСОБА_8 організації профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_3 проти позову заперечував та пояснив, що позивач ОСОБА_1 порушив строк на звернення до суду з даним позовом, так як на конференції був присутній, про результат свого переобрання знав 27 квітня 2016 року.
Представник відповідача ОСОБА_8 організації профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_4 проти позову ОСОБА_1 заперечував та пояснив, що позивач був присутній на конференції до кінця, виступав перед делегатами, висувався на посаду голови, але набрав лише 9 голосів, привітав з обранням ОСОБА_6, тому порушив строк звернення до суду з позовом про поновлення на роботі.
Представник відповідача ОСОБА_9 працівників агропромислового комплексу України ОСОБА_5 проти позову заперечувала та пояснила, що постанова № п-4-9 від 23.03.2016 року є законною, так як профспілка працівників агропромислового комплексу України є вищим за рівнем органом і на підставі п. 3.5 Положення про ООП АПК в ДП «Укрспирт» може ініціювати проведення конференції. Остання проводилася 27 квітня 2016 року у відповідності до вимог закону. ОСОБА_1 був присутнім на конференції, балатувався на посаду голови, але отримав лише 9 голосів на свою підтримку. Обрано було законно головою ООП АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_6
Представник третьої особи ОСОБА_6 - ОСОБА_7 проти позова ОСОБА_1 заперечувала та пояснила, що звітно-виборча конференція 27.04.2016 року була проведена з дотриманням всіх вимог нормативних актів, кворум був наявним, волевиявлення учасників конференції було здійснено шляхом вільного голосування.
Суд, вислухавши пояснення сторін, представника 3-ї особи, дослідивши надані суду докази, приходить до висновку про те, що позовні вимоги ОСОБА_1 не підлягають задоволенню.
Судом було достовірно встановлено, що 12.11.2014 року позачерговим засіданням профспілкового комітету ОО ПП АПК в ДП «Укрспирт» було прийнято одноголосне рішення 37 головами профкомів ППО працівників МПД та апарату управління ДП «Укрспирт» про обрання ОСОБА_1 головою ООП АПК в ДП «Укрспирт» на підставі пропозиції представника заступника директора ДП «Укрспирт» та пропозиції попереднього голови ООП АПК в ДП «Укрспирт». Вказане рішення відображене у протоколі № 2 засідання профспілкового комітету ООП АПК в ДП «Укрспирт» від 12.11.2014 року. (а.с. 59-64 том 1).
Згідно із розпорядженням голови ОО ПП АПК в ДП «Укрспирт» № 1 від 13.11.2014 року обов'язки голови були покладені на ОСОБА_1 (а.с. 65 том 1).
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» професійна спілка - добровільна неприбуткова громадська організація, що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання). Професійні спілки створюються з метою здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Діяльність профспілок будується на принципах законності та гласності.
Згідно із ст. 1 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» профспілковий представник - керівник профспілки, її організації, об'єднання профспілок, профспілкового органу, профорганізатор або інша особа, уповноважена на представництво статутом або відповідним рішенням профспілкового органу.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», з метою виконання своїх статутних завдань профспілки, їх організації (якщо це передбачено статутом) мають право на добровільних засадах створювати об'єднання (ради, федерації, конфедерації тощо) за галузевою, територіальною або іншою ознакою, а також входити до складу об'єднань та вільно виходити з них.
ОСОБА_9, які бажають створити об'єднання профспілок, укладають відповідну угоду та затверджують статут (положення) об'єднання.
Права об'єднань профспілок визначаються профспілками, які їх створили, відповідно до цього Закону, а також статутами (положеннями) цих об'єднань. Статус об'єднань профспілок визначається за статусом членів, яких вони об'єднують.
Відповідно до ст. 12 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» , професійні спілки, їх об'єднання у своїй діяльності незалежні від державних органів та органів місцевого самоврядування, роботодавців, інших громадських організацій, політичних партій, їм не підзвітні і не підконтрольні.
ОСОБА_9 самостійно організовують свою діяльність, проводять збори, конференції, з'їзди, засідання утворених ними органів, інші заходи, які не суперечать законодавству. Забороняється втручання державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, роботодавців , їх об'єднань у статутну діяльність профспілок, їх організацій та об'єднань.
Відповідно до ст. 14 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»профспілки діють відповідно до законодавства та своїх статутів.
Статути (положення) профспілок приймаються з'їздами, конференціями, установчими або загальними зборами членів профспілки відповідного рівня і не повинні суперечити законодавству України. Статут (положення) профспілки повинен містити, у тому числі умови: організаційну структуру профспілки, повноваження її організацій, виборних органів, порядок формування їх складу терміни, порядок скликання з'їздів, конференцій чи загальних зборів членів профспілки та порядок прийняття ними рішень, порядок і терміни звітності виборних органів профспілки перед членами профспілки, порядок здійснення контролю за діяльністю виборних органів профспілки.
Стаття 15 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» визначає, що об'єднання профспілок діють відповідно до законодавства та своїх статутів (положень), які приймаються засновниками.
Статут (положення) об'єднання профспілок приймається (затверджується) з'їздом або конференцією повноважних представників усіх профспілок, які є його засновниками (учасниками), і не повинен суперечити законодавству України. Статут (положення) об'єднання профспілок повинен містити у тому числі: повноваження виборних органів об'єднання, порядок їх формування та терміни діяльності; умови, терміни, порядок скликання з'їздів (конференцій) об'єднання, порядок прийняття ними рішень та перелік питань, віднесених до їх компетенції.
Згідно із Розділом 1 Положення про ООП АПК в ДП «Укрспирт», остання є добровільним об'єднанням членів профспілки, які працюють у структурних підрозділах - місцях провадження діяльності, і діє на всій території України.
ООП АПК в ДП «Укрспирт» утворено рішенням Установчої конференції шляхом добровільного об'єднання первинних організацій профспілки реформованих підприємств спиртової галузі, що увійшли до структури ДП «Укрспирт».
ООП АПК в ДП «Укрспирт» у своїй діяльності керується чинним законодавством, Статутом та положенням про об'єднану організацію ОСОБА_9 працівників АПК в ДП «Укрспирт», яке затверджене постановою президії ЦК ОСОБА_9 працівників АПК України від 18.04.2012 року № П-8-6.
Згідно до вищевказаного Положення про ООП АПК в ДП «Укрспирт», а також згідно із відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб встановлено, що єдиними засновниками ООП АПК в ДП «ООП АПК «Укрспирт» є члени профспілки в кількості 4974 чоловіки.
За п. 3.1 Положення про ОСОБА_8 організацію ОСОБА_9 працівників АПК в ДП «Укрспирт» від 18.04.2012 року вищим органом ООП АПК в ДП «Укрспирт» є профспілкова конференція, яка скликається комітетом за його ініціативи не рідше одного разу на 5 років.
Відповідно до п. 3.5 Положення про ОСОБА_8 організацію ОСОБА_9 працівників АПК в ДП «Укрспирт» за умов, передбачених Статутом профспілки, конференція може скликатися на вимогу не менше як третини членів профспілки чи половини організаційних профспілкових ланок МПД, які об'єднуються в ООП АПК в ДП «Укрспирт», або за пропозицією вищого за рівнем органу профспілки чи рекомендацією ревізійної комісії.
Постановоюпрезидії центрального комітету Професійної спілки працівників агропромислового комплексу від 23.03.2016 року було вирішено про проведення звітно-виборної конференції ООП АПК в ДП «Укрспирт», у якій зазначено зокрема, що Президія ЦК ОСОБА_9 працівників АПК України постановляє, скликати конференцію ООП АПК в ДП «Укрспирт» 27 квітня з порядком денним: звіт профкому АПК в ДП «Укрспирт», обрання складу профкому АПК в ДП «Укрспирт», вибори ревізійної комісії та її голови, вибори голови АПК в ДП «Укрспирт»; делегування до складу президії та проведення фінансово-господарської та документальної ревізії, а також надходження та використання відрахувань господарника в рахунок 0,3%, контроль за виконанням постанови покладено на голову профспілки ОСОБА_11 (а.с. 21 том 1).
Відповідно до п. 1.1 Статуту Професійної спілки АПК України професійна спілка працівників агропромислового комплексу України є всеукраїнською добровільною, неприбутковою громадською організацією, створеною з метою представництва та здійснення захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки - працівників агропромислового комплексу, сільського господарства, харчової та переробної промисловості, обслуговуючих, суміжних галузей, учнівської, студентської молоді та інших категорій організацій, які виявили бажання обслуговуватися ОСОБА_9.
Професійна спілка працівників АПК України розробляє і затверджує у встановленому порядку свій Статут, який є основним нормативним актом, що регулює внутрішньоспілкову діяльність і є обов'язковим для виконання усіма членами та організаціями ОСОБА_9.
Відповідно до п. 3.8. Статуту Професійної спілки АПК України, вибори в профспілці починаються в первинних організаціях. Термін повноважень виборних органів профспілки, його первинних та територіальних організацій - п'ять років.
Відповідно до пункту 4.4. Статуту Професійної спілки працівників агропромислового комплексу України, вищим органом первинної організації профспілки є збори (конференція), які проводять в міру необхідності, але не рідше одного разу на рік, або за рішенням виборного органу - профкому, ревізійної комісії, або на вимогу не менше однієї третини членів ОСОБА_9 в місячний термін після надходження такої вимоги. Рішення про їх скликання, проект порядку денного приймається профкомом.
Відповідно до п. 5.2 Статуту Професійної спілки працівників агропромислового комплексу України вищим органом місцевої, обласної, Київської міської, Кримської республіканської організацій профспілки є конференція, яку проводять не рідше одного разу на п'ять років або на підставах, передбачених п. 3.10. цього Статуту. Рішення про скликання, дату проведення, норму представництва і порядок денний конференції визначає керівний виборний орган відповідної організації профспілки і оголошує про це не пізніше ніж за місяць до її проведення.
Позивач ОСОБА_1 у позовній заяві посилався на те, що лише 05.09.2016 року від заступника ООП АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_10 він дізнався про те, що в період його перебування на лікарняному 27.04.2016 року рішенням позачергової конференції його було звільнено із займаної посади та обрано нового голову ООП АПК в ДП «Укрспирт». Позивач не був ознайомлений із наказом або із рішенням позачергової конференції про його звільнення, відповідно до вимог ст. 47 КЗпП України.
За ст. 47 КЗпП України у разі звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, він зобов'язаний також у день звільнення видати йому копію наказу про звільнення з роботи. В інших випадках звільнення копія наказу видається на вимогу працівника.
05.09.2016 року ОСОБА_1 з відкритого Єдиного державного реєстру встановив, що дійсно головою ООП АПК в ДП «Укрспирт» значиться інша особа - ОСОБА_6
ОСОБА_1 05.09.2016 року звернувся із письмовою заявою до заступника голови ООП АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_10 в якій просив про надання йому всього протоколу рішення позачергової конференції ОО ПП АПК в ДП «Укрспирт» від 27.04.2016 року. (а.с. 118 том 1).
Вищевказані дані спростовуються протоколом звітно-виборної конференції об'єднаної організації ОСОБА_9 працівників АПК в ДП «Укрспирт» від 27 квітня 2016 року (а.с. 76-108 том 1), згідно до якого ОСОБА_1 брав участь у конференції, виступав перед присутніми делегатами з доповіддю (а.с. 84 том 1), його кандидатура була висунута на посаду голови (а.с. 96 том 1), за результатами голосування: за 82 делегати обраним головою був ОСОБА_6, за ОСОБА_1 проголосувало 9 делегатів, ОСОБА_1 особисто привітав ОСОБА_6 з обранням на посаду голови ООП АПК в ДП «Укрспирт» дружнім рукопотисканням (а.с. 98 том 1).
За постановою на а.с. 99 том 1 пунктом 3 було звільнено з займаної посади голову профспілкового комітету об'єднаної організації ОСОБА_9 працівників АПК в ДП «Укрспирт» ОСОБА_1 з 27.04.2016 року.
Відповідно до ст. 147-1 КЗпП України працівники, які займають виборні посади, можуть бути звільнені тільки за рішенням органу, який їх обрав, і лише з підстав, передбачених законодавством.
На підставі ст. 233 КЗпП України працівник може звернутися з заявою у справах про звільнення в місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Суд вважає, що позивач ОСОБА_1 пропустив строк для звернення до суду, так як про його переобрання, а таким чином і про звільнення знав 27 квітня 2016 року, а до суду з позовом звернувся 15 вересня 2016 року.
Позивачем були надані докази про те, що його звільнення відбулося в період перебування ОСОБА_1 на лікарняному. Згідно з листком непрацездатності на а.с. 69-71 том 1 позивач з 18 березня 20216 року перебував на лікуванні, в результаті чого з 29 червня 2016 року йому була встановлена третя група інвалідності від загального захворювання. (а.с. 66 том 1). Суд не вбачає підстави для поновлення строку позивачеві на подачу позова, так як перебуваючи на лікарняному, ОСОБА_1 брав участь у конференції, та з моменту 29 червня 2016 року також пропущений місячний строк на подачу позова до суду про поновлення на роботі.
При таких обставинах, суд дійшов висновку, що позовні вимоги ОСОБА_12 не підлягають задоволенню за пропуском строку на подачу позова.
Керуючись ст.ст. 47, 147-1, 233 КЗпП України, ст.ст. 57-60 ЦПК України, суд, -
В И Р І Ш И В:
У задоволенні позова ОСОБА_1 - відмовити.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Харківської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення вступної і резолютивної частини рішення апеляційної скарги через Дергачівський районний суд, а особами, які приймають участь у справі, але не були присутні при оголошенні рішення у той же строк з моменту отримання копії рішення. Мотивувальна частина рішення буде виготовлена 18 грудня 2016 року.
Суддя Л. О. Якименко
Суд | Дергачівський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 14.12.2016 |
Оприлюднено | 16.12.2016 |
Номер документу | 63398714 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Висоцька Валентина Степанівна
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Висоцька Валентина Степанівна
Цивільне
Дергачівський районний суд Харківської області
Якименко Л. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні