ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
"12" грудня 2016 р. м. Київ К/800/33819/16
Суддя Вищого адміністративного суду України Степашко О.І.
перевіривши касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Пустомитівському районі Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області
на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 02.06.2015
та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 03.12.2016
у справі № 813/8278/14
за позовом ОСОБА_1
до Державної податкової інспекції у Пустомитівському районі Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, Пустомитівського районного управління юстиції Львівської області в особі Реєстраційної служби
про визнання протиправними дій та скасування рішення, -
В С Т А Н О В И В :
Державна податкова інспекція у Пустомитівському районі Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області подала касаційну скаргу на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 02.06.2015 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 03.12.2016.
Касаційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Згідно ч. 2 ст. 212 КАС України касаційна скарга на судові рішення подається протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.
Касаційна скарга подана з порушення строків, встановлених ст. 212 КАС України та відповідачем не порушено питання про поновлення пропущеного строку на касаційне оскарження.
Відповідно до ч. 4 ст. 214 КАС України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених ст. 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Відтак, скаржнику слід надати суду касаційної інстанції клопотання про поновлення пропущеного строку на касаційне оскарження із доданням належних доказів, якими б підтверджувалась поважність підстав пропуску строку на касаційне оскарження рішення суду апеляційної інстанції.
Крім того, відповідно до ч.2 ст.213 КАС України, у касаційній скарзі зазначаються, крім іншого, ім'я (найменування), поштова адреса особи, яка подає касаційну скаргу, та осіб, які беруть участь у справі, а також їх номери засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.
Як вбачається з поданої касаційної скарги вимоги Закону в цій частині не виконані, ім'я (найменування), поштова адреса осіб, які беруть участь у справі, а саме відповідача - Пустомитівського районного управління юстиції Львівської області в особі Реєстраційної служби в тексті касаційної скарги не зазначено.
Також, відповідно до ч. 5 ст. 213 КАС України до касаційної скарги додаються, зокрема, документ про сплату судового збору та копії касаційної скарги відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
До касаційної скарги не додані документ про сплату судового збору та копії касаційної скарги відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
З 01.09.2015 набрав чинності Закон України від 22.05.2015 №484-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору", яким внесено зміни до Закону України від 08.07.2011 №3674-VІ "Про судовий збір".
Згідно із пп. 3 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011 №3674-VI, з урахуванням змін, внесених Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо сплати судового збору" від 22.05.2015 (редакція діє з 01.09.2015), за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду, ставка судового збору встановлена у такому розмірі: 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Базою для обчислення ставки судового збору за подання касаційної скарги на судові рішення в порядку, передбаченому главою 2 розділу IV КАС, є розмір ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Таким чином, скаржнику необхідно сплатити судовий збір у розмірі, встановленому чинним, на час подання касаційної скарги, законодавством та надати до суду документ про оплату такого.
У зв'язку із зазначеним касаційна скарга має бути залишена без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ст. ст. 210 - 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В :
Залишити без руху касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Пустомитівському районі Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.
Встановити відповідачу строк тридцять днів з моменту отримання даної ухвали для усунення недоліків в касаційній скарзі.
Суддя О.І. Степашко
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2016 |
Оприлюднено | 15.12.2016 |
Номер документу | 63406543 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Степашко О.І.
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Каралюс Володимир Маріянович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Ланкевич Андрій Зіновійович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Ланкевич Андрій Зіновійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні