Ухвала
від 09.04.2013 по справі 552/2608/13-к
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ПОЛТАВИ

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ

Справа №552/2608/13-к

Провадження № 1-кс/552/424/13

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

09.04.2013 року Слідчий суддя Київського районного суду м. Полтави Кузіна Ж.В.

при секретарі Шелестіній О.А.

за участю старшого слідчого ОВС ВРКС СУ ДПС у Полтавській області Сєрякова О.А.

розглянув клопотання старшого слідчого ВРКС СУ ДПС у Полтавській області підполковника податкової міліції ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до документів та вилучення,-

В С Т А Н О В И В :

Слідчий ВРКС СУ ДПС у Полтавській області Сєряков О.А. звернувся до суду з клопотанням погодженим з прокурором про надання дозволу на тимчасовий доступ та вилучення документів. У клопотанні посилався на те, що у провадженні ВРКС СУ ДПС у Полтавській області знаходиться інформація про кримінальне правопорушення занесене 20 березня 2013 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32013180000000049 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст. 212 КК України..

В ході досудового слідства було встановлено, що у 2011- 2012 роках службові особи ТОВ В«Фірма В«ЛААДВ» (код ЄДРПОУ 36007655, м.Кременчук) шляхом незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість від ТОВ В«Продсервіс-2012В» , ТО «ѳ ГейтВ» , ТОВ В«КремавтобудВ» , ПП В«Лон і компаніВ» , ПП В«Асторг-МВ» , з якими фактично господарських взаємовідносин не було, умисно ухилилися від сплати до державного бюджету податку на додану вартість на суму 554 359 грн.

У ході досудового розслідування виникла необхідність у доступі та вилученні оригіналів документів реєстраційної справи ПП В«Асторг-МВ» , які мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та у подальшому будуть використані для проведення почеркознавчої експертизи.

Згідно ч.2 ст. 163 КПК України інші особи не викликались.

Заслухавши слідчого, який підтримав клопотання, дослідивши матеріали клопотання, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно ч.1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

20 березня 2013 року ОВС СУ ДПС у Полтавській області інформація по кримінальному правопорушенню занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 32013180000000049 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 212 КК України.

У ході досудового слідства було встановлено, що під час вчинення кримінального правопорушення службові особи ТОВ В«Фірма В«ЛААДВ» (код ЄДРПОУ 36007655, м.Кременчук) шляхом незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість від ТОВ В«Продсервіс-2012В» , ТО «ѳ ГейтВ» , ТОВ В«КремавтобудВ» , ПП В«Лон і компаніВ» , ПП В«Асторг-МВ» , з якими фактично господарських взаємовідносин не було, умисно ухилилися від сплати до державного бюджету податку на додану вартість на суму 554 359 грн.

Частиною 7 ст. 163 КПК України передбачено, що слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів. Слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Відповідно до вимог ч.5 ст. 163 КПК України та приймаючи до уваги, що у матеріалах клопотання вбачається наявність достатніх підстав вважати, що документи реєстраційної справи ПП В«Асторг-МВ» ( код ЄДРПОУ 38052647) мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, є джерелом доказів та у подальшому потрібні для проведення ряду слідчих дій, суд приходить до висновку про задоволення клопотання.

На підставі викладеного і керуючись ст. ст.159,160,162 - 164, 166 КПК України, -

У Х В А Л И В :

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення оригіналів документів реєстраційної справи ПП В«Асторг-МВ» ( код ЄДРПОУ 38052647) , які знаходяться у володінні Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців виконавчого комітету Кременчуцької міської ради ( м. Кременчук, вул.. Першотравнева,1) з часу реєстрації по день проведення вилучення.

Проведення заходу забезпечення кримінального провадження доручити працівникам оперативних підрозділів податкової міліції ДПС у Полтавській області .

Строк дії ухвали один місяць з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя Ж.В.Кузіна

СудКиївський районний суд м. Полтави
Дата ухвалення рішення09.04.2013
Оприлюднено27.12.2016
Номер документу63554191
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —552/2608/13-к

Ухвала від 09.04.2013

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Кузіна Ж. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні