Постанова
від 20.12.2016 по справі 207/3520/16-п
БАГЛІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА

207/3520/16-п

№ 3/207/761/16

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 грудня 2016 року Суддя Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області ОСОБА_1,

розглянувши матеріали, які надійшли з Дніпродзержинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності,

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, головного бухгалтера Дніпродзержинського професійного ліцею, юридична адреса: Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Лермонтова, будинок № 151, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1, відомості про притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності відсутні,

за частиною 1 статті 163 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

В С Т А Н О В И В:

25 листопада 2016 року при перевірці Дніпродзержинського професійного ліцею (код ЄДРПОУ 02541533), яка проводилася головним державним ревізором-інспектором відділу адміністрування екологічного податку, рентної плати та місцевих податків і зборів управління податків і зборів з юридичних осіб, - було виявлено несвоєчасне подання платіжного доручення до установи банку на сплату узгодженої суми податкового зобов’язання по рентній платі за спеціальне використання води за 2 квартал 2016 року на суму 74,53 грн. по строку сплати 19.08.2016 року, фактично погашено борг 18.10.2016 року, в результаті чого виникли штрафні санкції по рентній платі за спеціальне використання води у сумі 14,91 грн. (20%). За що передбачено відповідальність згідно ч. 1 ст. 163 2 КУпАП В«Неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов’язкових платежів)В» .

ОСОБА_2 до суду не з'явилась. Про дію ст. 268 КУпАП у разі неявки попереджена, причина неявки суду не відома, її вина підтверджується актом податкового ревізора-інспектора від 25 листопада 2016 року та протоколом про адміністративне правопорушення № 34/8/04-03-12-03-11 від 01 грудня 2016 року.

Оцінивши всі наявні по справі докази, суддя вважає, що ОСОБА_2 необхідно визнати винною в здійсненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 163 2 КУпАП, та призначити їй покарання у вигляді штрафу.

Керуючись ч. 1 ст. 163 2 , ст. 286 КУпАП України, суддя

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1) визнати винною в здійсненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначити їй покарання у вигляді накладення штрафу в розмірі 85 (вісімдесят п’ять) гривень на користь держави.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в розмірі 275 грн. 60 коп..

Протягом десяти днів з дня винесення постанови ОСОБА_2 чи її захисником, може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Дніпропетровської області через Баглійський районний суд міста Дніпродзержинська.

Суддя САВЧЕНКО В.О.

СудБаглійський районний суд м.Дніпродзержинська
Дата ухвалення рішення20.12.2016
Оприлюднено27.12.2016
Номер документу63573078
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —207/3520/16-п

Постанова від 20.12.2016

Адмінправопорушення

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Савченко В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні