Ухвала
від 21.12.2016 по справі 904/10104/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

21.12.2016 Справа № 904/10104/16

За позовом Нікопольської районної державної лікарні ветеринарної медицини, с. Шолохове

до Управління Держпродспоживслужби в Нікопольському районі, с. Шолохове

про усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження своїм майном

Суддя Мартинюк С.В.

Представники:

від позивача: не з'явився;

від відповідача: ОСОБА_1, дов. № 01/576 від 20.12.2016 року, представник; ОСОБА_2, наказ № 573-к від 24.03.2016 року, заступник начальника

СУТЬ СПОРУ:

Нікопольська районна державна лікарня ветеринарної медицини, с. Шолохове звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Управління Держпродспоживслужби в Нікопольському районі, с. Шолохове про усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження своїм майном.

Позивач в судове засідання не з'явився, до суду надіслав клопотання про відкладення розгляду справи.

Відповідач надав суду клопотання про залучення до участі у справі у якості третьої особи: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області та клопотання про залучення до участі у справі у якості відповідача-2: Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в особі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

Розглянувши клопотання відповідача, заслухавши пояснення представників сторін, суд ухвалив залучити до участі у справі у якості третьої особи-1, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області (49000, м. Дніпро, вул. Центральна, 6, код ЄДРПОУ 13467337) та у справі у якості третьої особи-2, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в особі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області (49006, м. Дніпро, вул. Філософська, 39-а).

Відповідно до ст. 27 ГПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора. Якщо господарський суд при прийнятті позовної заяви, вчиненні дій по підготовці справи до розгляду або під час розгляду справи встановить, що рішення господарського суду може вплинути на права і обов'язки осіб, що не є стороною у справі, господарський суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

Оскільки рішення господарського суду може вплинути на права та обов'язки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в особі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, суд вважає за необхідне залучити їх до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

У зв'язку з неявкою позивача у судове засідання, задоволенням клопотання про відкладення розгляду справи та залученням третіх осіб до участі у справі, відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених ст. 69 цього кодексу.

Керуючись ст.27,77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, - УХВАЛИВ:

1. Залучити до участі у справі у якості третьої особи-1, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області (49000, м. Дніпро, вул. Центральна, 6, код ЄДРПОУ 13467337).

2. Залучити до участі у справі у якості третьої особи-2, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в особі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області (49006, м. Дніпро, вул. Філософська, 39-а).

3. Відкласти розгляд справи на 10.01.2017 року о 10 год. 50 хв.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 1-309 за адресою: м. Дніпро, вул. В. Винниченка, 1а.

До судового засідання подати:

Позивачу:

- копію позовної заяви з додатками направити на адреси третіх осіб-1,2, в строк до 30.12.2016 року; докази направлення надати суду;

- оригінали документів, що є додатками до позовної заяви для огляду в судовому засіданні;

- витяг з ЄДРПОУ на відповідача;

Третій особі-1,2:

- письмові пояснення по суті позовних вимог.

У разі неможливості подання суду документів, що були витребувані ухвалою - надати суду обґрунтовані письмові пояснення. Всі документи подавати з клопотанням про залучення їх до матеріалів справи.

Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\

Суддя ОСОБА_3

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення21.12.2016
Оприлюднено30.12.2016
Номер документу63713494
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/10104/16

Рішення від 22.03.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 06.03.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 08.02.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 23.01.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 18.01.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 10.01.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 21.12.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 11.11.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні