Справа № 524/7141/16-ц
Провадження № 2/524/2425/16
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23.11.2016 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області у складі:
головуючого - судді - Кривич Ж.О.,
секретаря судового засідання - Коваль Т.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці цивільну справу за позовом Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку КВАРТАЛ 297-5 до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за утримання будинку та прибудинкової території ,
В С Т А Н О В И В:
Відповідач повторно не прибув в судове засідання, будучи належним чином повідомленим про день, час та місце судового розгляду.
Суд, враховуючи відсутність заперечень з боку позивача з приводу можливості постановлення по даній справі заочного рішення, приходить до висновку, що згідно ст. 225 ЦПК України необхідно провести заочний розгляд справи.
Відповідач будучи належним чином повідомленим про дати судових засідань, в судові засідання не з'являється, чим не виконує вимоги ч. 2 ст. 77 ЦПК України.
Суд не вбачає підстав для відкладення розгляду справи.
Керуючись ст.ст. 208 - 210,224,225 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Провести заочний розгляд цивільної справи за позовом Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку КВАРТАЛ 297-5 до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за утримання будинку та прибудинкової території .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Автозаводський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 23.11.2016 |
Оприлюднено | 04.01.2017 |
Номер документу | 63858887 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Автозаводський районний суд м.Кременчука
Кривич Ж. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні