Справа № 442/5920/13-ц
Провадження № 2/442/492/2014
УХВАЛА
судового засідання
25 березня 2014 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі: головуючого - судді: Коваля Р.Г.
з участю секретаря: Далявської Л.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Дрогобичі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про поділ майна подружжя.
Відповідач ОСОБА_2 пред'явила суду зустрічну позовну заяву про поділ майна подружжя та просить визнати за нею право власності на ? частку квартири АДРЕСА_1; в порядку поділу спільного майна подружжя визнати за ОСОБА_1 право власності на земельну ділянку розміром 0,17 га. в с. Летня Дрогобицького району Львівської області, трактор для сільськогосподарських робіт, комп'ютер, меблевий куток, меблеву стінку, диван, телевізори, б/у пральну машинку, DVD програвач, дубову тумбочку під телевізор, тумбочку для канцелярського приладдя.
Відповідно до ч. 2 ст. 123 ЦПК України зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов'язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема коли вони виникають з одних правовідносин, або коли вимоги за позовами можуть зараховуватися, або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову.
Відповідно до ч. 1 ст. 31 ЦПК України, до початку розгляду судом справи відповідач може пред'явити зустрічний позов.
Зустрічна позовна заява, яка подається з додержанням загальних правил пред'явлення позову, повинна відповідати вимогам ст. ст. 119 та 120 ЦПК України, що врегульовано ст. 124 ЦПК України.
Вислухавши думку осіб, які беруть участь у справі, дослідивши подані докази, які долучені до зустрічної позовної заяви, суд вважає за необхідне зустрічний позов ОСОБА_2 залишити без руху з підстав, які викладені позивачем ОСОБА_2 у поданому запереченні проти зустрічної позовної заяви та заяви про неможливість її розгляду в одному провадженні.
У відповідності до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
За таких обставин зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 слід залишити без руху, надати позивачу за зустрічним позовом строк для усунення недоліків, які встановленні в судовому засіданні, а саме визначити дійсну вартість спірної квартири для можливості сплатити відповідного судового збору.
Керуючись ст. ст. 119, 120, 121 ЦПК У країни, суд
УХВАЛИВ:
Зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_1 де- про поділ майна подружжя - залишити без руху.
Надати позивачу за зустрічним позовом строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем копії ухвали.
В разі невиконання ухвали суду у встановлений термін зустрічна позовна заява буде вважатися неподаною і повернеться позивачу.
Суддя Р.Г.Коваль
Суд | Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2014 |
Оприлюднено | 01.01.2017 |
Номер документу | 63873113 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Коваль Р. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні