печерський районний суд міста києва
Справа № 757/24421/15-ц
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 грудня 2016 року Печерський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді - Новака Р.В.,
при секретарі - Кравченко В. Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві заяву представника відповідача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення від 19.02.2016, -
В С Т А Н О В И В :
представника відповідача, звернувся до суду з заявою в якій просить скасувати заочне рішення по справі за позовом публічного акціонерного товариства Акціонерний комерційний банк Траст-капітал до ОСОБА_2, третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю Компанія Будгерметик про звернення стягнення на предмет іпотеки і призначити справу до розгляду в загальному порядку, обґрунтовуючи заяву тим, що справу було розглянуто у відсутність відповідача, та на наявність доказів, якими відповідач заперечує проти задоволення позову.
Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов наступного висновку.
Заочним рішенням Печерського районного суду м. Києва від 19.02.2016 позов публічного акціонерного товариства Акціонерний комерційний банк Траст-капітал до ОСОБА_2, третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю Компанія Будгерметик про звернення стягнення на предмет іпотеки, було задоволено.
Як вбачається з матеріалів справи, відповідач викликався в судові засіданні за адресою, вказаною в матеріалах справі та за якою відповідач зареєстрований. Відтак, посилання представника відповідача на те, що відповідач не був належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи і відповідачу не було відомо про розгляд справи, не ґрунтуються на нормах закону та спростовуються наявними в матеріалах справи документами.
Згідно до ч. 1 ст. 232 ЦПК України, заочне рішення підлягає скасуванню, лише в тому випадку, якщо судом буде встановлено, що відповідач не з'явився в судове засідання та не повідомив про причини неявки з поважних причин і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.
Виходячи з вищевикладеного, оцінюючи в сукупності подані у справі докази, суд приходить до висновку про те, що відповідачем та представником відповідача не надано підтвердження поважності не явки відповідача в судове засідання та не надано підтвердження того, що докази на які посилається відповідач, мають істотне значення для правильного вирішення справи, тому заяву про перегляд заочного рішення слід залишити без задоволення.
Відповідно до ч. 4 ст. 231 ЦПК України, у разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому цим Кодексом. Строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 231, 232 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В :
Заяву представника відповідача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення від 19.02.2016 - залишити без задоволення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Р.В. Новак
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 09.12.2016 |
Оприлюднено | 13.01.2017 |
Номер документу | 63997342 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Новак Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні