Справа №200/19237/16-ц
Провадження №2/200/4518/16
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
10 листопада 2016 року місто Дніпро
Суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Женеску Е.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ «Еліт-Моторс», третя особа: ОСОБА_2 про стягнення матеріальної шкоди,
В С Т А Н О В И В:
09 листопада 2016 року представник ОСОБА_3 звернувся до Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська з позовом до ТОВ «Еліт-Моторс», третя особа: ОСОБА_2 про стягнення матеріальної шкоди.
Згідно зі ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім’я (найменування) позивача і відповідача, а також ім’я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв’язку, якщо такий відомий; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом. До позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору.
Суд вважає за необхідне залишити заяву без руху, оскільки вона не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.
Як вбачається з матеріалів, позовну заяву підписано представником ОСОБА_3 однак під час зазначення процесуального статусу осіб, які беруть участь у справі не зазначено процесуальний статус представника, а саме зазначено: «представник позивача в інтересах позивача», що не відповідає жодному з можливих процесуальних статусів осіб, оскільки відповідно до норм чинного законодавства у позовній заяві обов‘язково має вказуватись повне ім?я (найменування) позивача і відповідача, а також ім?я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв?язку, якщо такий відомий.
На підставі вищевикладеного позивачу необхідно визначитись хто є позивачем по справі та викласти позовну заяву у відповідності до вимог ст.. 119 ЦПК України.
Крім того на вимогу п.2 ч.1 ст. 119 ЦПК України у позовній заяві обов'язково має вказуватись повне ім'я (найменування) відповідача його місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий. Зазначення лише ініціалів, замість імен, не відповідає вимогам закону. Найменування юридичної особи включає в себе організаційно-правову форму та назву.
Згідно зі ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
За таких обставин суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України, суддя,-
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ «Еліт-Моторс», третя особа: ОСОБА_2 про стягнення матеріальної шкоди - залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків, п'ять днів з дня отримання позивачем ухвали, в іншому випадку позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Е.В. Женеску
Суд | Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 10.11.2016 |
Оприлюднено | 18.01.2017 |
Номер документу | 64050612 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Женеску Е. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні