ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

16.01.2017 р. Справа № 914/94/17

Суддя Петрашко М.М. розглянувши матеріали

за позовом ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю Організація торгівельно-виробничих процесів ЯрМарх , м.Львів

до відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю Акцент-С , м.Львів

про визнання недійсними рішень загальних зборів учасників товариства; визнання недійсним статуту; скасування державної реєстрації; визнання недійсним свідоцтва про право власності; скасування рішення державного реєстратора; скасування запису в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; визнання права власності на нерухоме майно.

Визнав представлені матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

У Х В А Л И В:

1 . Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи-1, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача - Управління державної реєстрації Львівської міської ради (79040, м.Львів, вул.Городоцька 299).

3. Залучити до участі у справі в якості третьої особи-2, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача - ОСОБА_2 (79060, АДРЕСА_1).

4. Справу призначити до розгляду в засіданні на 07.02.17 р. на 10:45 год. у приміщенні господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128 в залі судових засідань №7 (2 поверх).

5. Зобов'язати сторони: повідомити суд про наявність чи відсутність у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справи зі спору між сторонами цієї справи, про цей же предмет спору і з тих же підстав; чи є рішення цих органів з такого спору.

6. Позивачу - надати оригінали додатків долучених до позовної заяви для огляду; надати докази перебування позивача та відповідача в Єдиному державному реєстрі станом на дату подання позовної заяви до господарського суду Львівської області; явка повноважного представника обов'язкова.

7. Відповідачу - надати нормативно та документально обґрунтований відзив, докази в підтвердження обставин викладених у ньому; надати докази перебування в Єдиному державному реєстрі станом на дату подання позовної заяви до господарського суду Львівської області; явка повноважного представника обов'язкова.

8. Третім особам - надати нормативно та документально обґрунтоване пояснення по суті спору, докази в підтвердження обставин викладених у ньому; явка повноважних представників обов'язкова.

Довести до відома сторін та інших учасників процесу , що у випадку неможливості виконання вимог ухвали суду, необхідно надати письмове обґрунтоване пояснення, в якому зазначити підстави та обставини, які зумовили невиконання вимог суду.

У зв'язку із функціонуванням автоматизованої системи документообігу, клопотання, заяви, пояснення, відзиви, копії витребуваних судом документів подавати за 3 дні до початку судового засідання через канцелярію суду, зазначаючи номер справи.

При направленні відзиву посилання на номер справи обов'язкове.

Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст.36 ГПК України.

Довести до відома сторін, що згідно ст.28 ГПК України справи юридичних осіб в господарському суді ведуть їх органи, що діють у межах повноважень, наданих їм законодавством та установчими документами, через свого представника.

Керівники підприємств та організацій , інші особи, повноваження яких визначені законодавством або установчими документами, подають господарському суду документи, що посвідчують їх посадове становище.

Представниками юридичних осіб можуть бути також інші особи, повноваження яких підтверджуються довіреністю від імені підприємства, організації. Довіреність видається за підписом керівника або іншої уповноваженої ним особи та посвідчується печаткою підприємства, організації.

Повноваження сторони або третьої особи від імені юридичної особи може здійснювати її відособлений підрозділ, якщо таке право йому надано установчими або іншими документами.

Громадяни можуть вести свої справи в господарському суді особисто або через представників, повноваження яких підтверджуються нотаріально посвідченою довіреністю.

Довіреність громадянина , який є суб'єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, за зверненням якого прийнято рішення про надання такої допомоги, може бути посвідчена посадовою особою органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги.

Повноваження адвоката як представника можуть також посвідчуватися ордером, дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги, або договором. До ордера обов'язково додається витяг з договору, у якому зазначаються повноваження адвоката як представника або обмеження його прав на вчинення окремих процесуальних дій. Витяг засвідчується підписом сторін договору.

Довести до відома сторін , що згідно з п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом з винної сторони може бути стягнутий штраф, а справа, відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України може бути розглянута за наявними у ній матеріалами.

Суддя Петрашко М.М.

Дата ухвалення рішення 16.01.2017
Зареєстровано 17.01.2017
Оприлюднено 19.01.2017

Судовий реєстр по справі 914/94/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 13.06.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 30.05.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 16.05.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 18.04.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 29.03.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 28.03.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 21.03.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 07.03.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 14.02.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 07.02.2017 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 16.01.2017 Господарський суд Львівської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону