Справа № 2а-167/10/2570
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 березня 2010 р.
м.Чернігів Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючої судді - Кашпур О.В.
розглянувши у порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом Прокурора Ічнянського району в інтересах держави в особі Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття - представницький орган Ічнянський районний центр зайнятості до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Темп про стягнення страхових внесків та пені,
В С Т А Н О В И В :
Прокурор 19.01.2010 року звернувся до суду з позовом в інтересах держави в особі Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття представницький орган - Ічнянський районний центр зайнятості до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Темп і просить стягнути з відповідача 4309,48 грн. заборгованості по сплаті страхових внесків та пені, мотивуючи тим, що відповідач в порушення вимог Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" зобов'язань щодо своєчасності сплати суми страхових внесків на випадок безробіття не виконав.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає наступне:
Встановлено, що Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Темп зареєстровано в Ічнянському районному центрі зайнятості і являється платником страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття за № 255400371 від 17 жовтня 2000 року.
Ічнянським районним центром зайнятості було проведено перевірку СТОВ Темп правильності нарахування, своєчасності та повноти перерахування страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за період з 01.11.2006 року по 30.06.2009 року, про що складений акт 3 66 від 25.08.2009 року.
Згідно акту перевірки недоїмка відповідача по страхових внесках склала 3450,29 грн., також згідно акту перевірки відповідачу була нархована пеня в сумі 859,19 грн.
Відповідно до пп.2 п.2 ст.35 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" роботодавець зобов'язаний своєчасно та в повному розмірі сплачувати страхові внески. Роботодавець повинен сплачувати страхові внески один раз на місяць в день одержання в установах банку коштів на виплату заробітної плати. Несвоєчасно сплачені внески являються недоїмкою та стягуються з нарахуванням пені.
Згідно з п.1 ст.38 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" роботодавець несе відповідальність за несвоєчасність сплати та неповну сплату страхових внесків.
Згідно розрахунку позивача станом на 25.08.2009 року сума заборгованості відповідача по внесках до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття становить 4309,48 грн.,
Оскільки, відповідач в порушення вимог Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" зобов'язань щодо своєчасності сплати суми страхових внесків на випадок безробіття не виконав, страхові внески підлягають стягненню в примусовому порядку.
За наведених обставин, позовні вимоги підтверджені належними та допустимими доказами і підлягають до задоволення повністю.
Судові витрати по справі згідно ч.4 ст.94 КАС України з відповідача не стягуються.
Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
П О С Т А Н О В И В :
Позов задовольнити в повному обсязі.
Стягнути з Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Темп до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (р/р 37179971900133 в Управлінні державного казначейства Чернігівській області, МФО 853592; код 14248850), недоїмку в сумі 3450грн.29 коп., пеню в сумі 859 грн. 19 коп., всього на загальну суму 4309,48 грн.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції, який ухвалив постанову. Заява про апеляційне оскарження подається протягом 10 днів з дня складення постанови. Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то строку подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії постанови. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: підпис ОСОБА_1
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2010 |
Оприлюднено | 23.01.2017 |
Номер документу | 64143685 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Кашпур О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні