2-н/754/92/17
Справа № 754/806/17
У Х В А Л А
Іменем України
20 січня 2017 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Таран НГ., ознайомившись з матеріалами заяви Житлового кооперативу Річковик-3 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги у розмірі 15938,19 гривень,
ВСТАНОВИВ:
До Деснянського районного суду м. Києва надійшла заява Житлового кооперативу Річковик-3 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги у розмірі 15938,19 гривень.
Вивчивши подані матеріали приходжу до висновку, що заяву про видачу судового наказу слід залишити без руху з таких підстав.
Відповідно до ст. 97 ЦПК України заява про видачу судового наказу подається до суду за загальними правилами підсудності.
Відповідно до ч.2 ст. 98 ЦПК України у заяві про видачу судового наказу повинно бути зазначено: найменування суду в який подається заява; ім'я (найменування) заявника та боржника, а також ім'я (найменування) представника заявника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження; вимоги заявника і обставини на яких вони ґрунтуються; перелік документів, що додаються.
Відповідно до ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому порядку місцем її перебування.
Як вбачається з поданої заяви заявник зазначив боржника: ОСОБА_1, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 та саме за цією адресою у боржника виникла заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги у розмірі 15938,19 грн. Однак, відповідно до матеріалів заяви за даною адресою в квартирі ніхто не зареєстрований. Зокрема вбачається, що боржник зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2.
Враховуючи зазначене, заявнику (його представнику) в заяві про видачу судового наказу, необхідно вірно зазначити зареєстроване місцезнаходження боржника.
Відповідно до ч. 6 ст. 98 ЦПК України, до неналежно оформленої заяви застосовуються положення ст. 121 цього Кодексу.
Відповідно до частини першої статті 121 ЦПК України суддя, встановивши, що заяву про видачу судового наказу подано без додержання вимог, викладених у статті 98 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє заявника і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання заявником ухвали.
За таких обставин, приходжу до висновку про залишення даної заяви без руху із наданням заявникові строку для усунення недоліків шляхом зазначення у заяві про видачу судового наказу вірної адреси зареєстрованого місцезнаходження боржника.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 98,121 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Заяву Житлового кооперативу Річковик-3 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги у розмірі 15938,19 гривень - залишити без руху.
Надати заявникові строк для усунення недоліків заяви протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, роз'яснивши, що у разі не усунення недоліків заява буде вважатися неподаною та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Деснянського районного
суду м. Києва Н.Г. Таран
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2017 |
Оприлюднено | 31.01.2017 |
Номер документу | 64298831 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Деснянський районний суд міста Києва
Таран Н. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні