ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

23.01.2017 Справа № 904/8597/14

За позовом ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОСЛАВТРАНС-Е", м. Дніпропетровськ

до УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ОСОБА_1 ПАВЛОГРАДСЬКОЇ ОСОБА_2, м. Павлоград

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача АСОЦІАЦІЄЮ "КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПО НАУЦІ ТА ТЕХНОЛОГІЯМ", м. Дніпропетровськ

про стягнення 191 606,68 грн.

Суддя Ніколенко М.О.

Представники:

від позивача: не з'явився;

від відповідача: ОСОБА_3 - довіреність від 03.01.17;

від третьої особи: не з'явився;

від заявника: ОСОБА_4 - довіреність № 1 від 15.10.15.

СУТЬ СПОРУ:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОСЛАВТРАНС-Е" звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ОСОБА_1 ПАВЛОГРАДСЬКОЇ ОСОБА_2 про стягнення 191 606,68 грн.

Ухвалою суду від 10.12.14 затверджено мирову угоду між Позивачем (ТОВ "ДНІПРОСЛАВТРАНС-Е") та відповідачем (УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ОСОБА_1 ПАВЛОГРАДСЬКОЇ ОСОБА_2).

До господарського суду надійшла заява ТОВ "ІНОВАЦІЙНО - ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "АЛЬТЕНЕРГО" про заміну ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОСЛАВТРАНС-Е" його правонаступником ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНОВАЦІЙНО - ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "АЛЬТЕНЕРГО".

Ухвалою суду від 16.01.17 заяву прийнято до розгляду на 23.01.17.

Представник заявника у судове засідання з'явився, надав пояснення на заяву, відповів на поставленні питання.

Представник відповідача у судове засідання з'явився, надав пояснення на заяву, відповів на поставленні питання.

Представники позивача та третьої особи у судове засідання не з'явилися, про причини неявки не повідомили.

Дослідивши матеріали справи, суд вбачає підстави для задоволення заяви, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 25 Господарського процесуального кодексу України, у разі смерті або оголошення фізичної особи померлою, припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), заміни кредитора чи боржника в зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, господарський суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу. Усі дії, вчинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив. Про заміну або про відмову заміни сторони чи третьої особи її правонаступником господарський суд виносить ухвалу.

В абзаці 3 п.п. 1.4 постанови Пленуму Вищого господарського суду №18 від 26.12.2011 року "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції", зазначено, що статтею 25 Господарського процесуального кодексу України передбачено процесуальне правонаступництво у зв'язку не лише зі смертю (оголошенням померлою) фізичної особи та реорганізацією суб'єкта господарювання, а й в інших передбачених законом випадках, у тому числі заміни кредитора або боржника у зобов'язанні (статті відповідно 512 і 520 Цивільного кодексу України). Процесуальне правонаступництво допускається на будь-якій стадії судового процесу і здійснюється господарським судом без виклику сторін у справі, якщо їх явка не зумовлена необхідністю з'ясування судом тих чи інших обставин.

Враховуючи викладене, господарський суд вважає за можливе здійснити заміну сторони (стягувача) у справі №904/8597/14, а тому заява ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНОВАЦІЙНО - ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "АЛЬТЕНЕРГО" підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 25, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,

УХВАЛИВ:

Заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНОВАЦІЙНО - ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "АЛЬТЕНЕРГО" про заміну сторони (стягувача) її правонаступником, задовольнити.

Замінити стягувача ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОСЛАВТРАНС-Е" у справі №904/8597/14, на його правонаступника - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНОВАЦІЙНО - ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "АЛЬТЕНЕРГО"(49101, м. Дніпро, пр. Кірова (нова назва: ОСОБА_5АДРЕСА_1, код 36052430)

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\

Суддя ОСОБА_6

Дата ухвалення рішення 23.01.2017
Зареєстровано 29.01.2017
Оприлюднено 31.01.2017

Судовий реєстр по справі 904/8597/14

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 23.01.2017 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 16.01.2017 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 11.12.2014 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 26.11.2014 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 06.11.2014 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону