Справа № 3-325/11
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 квітня 2011 року м. Рогатин
Суддя Рогатинського районного суду Івано-Франківської області Могила Р.Г. розглянувши матеріали справи, які надійшли від ВДАІ з обслуговуванням Рогатинського району в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, українця, не працюючого,
за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
встановив:
ОСОБА_1 10 квітня 2011 року о 22 год. 50 хв. в с. Конюшки Рогатинського району Івано-Франківської області керував скутером «Дельта» з явними ознаками алкогольного сп'яніння а саме: різкий запах алкоголю з ротової порожнини,почервоніння шкіри обличчя,тремтіння пальців рук, невиразна вимова слів. Пройти в установленому порядку медичний огляд для встановлення стану алкогольного сп'яніння відмовився, чим порушив п.2.5 ПДР України.
ОСОБА_1 під час розгляду справи в суді вину свою визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся .
Крім визнання вини правопорушника, його вина у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, доведена протоколом про адміністративне правопорушення серія АТ1 № 092739 від 10 квітня 2011 року.
Даючи оцінку зібраним по справі доказам вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вирішуючи питання про накладення адміністративного стягнення враховую: характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан -не працює. Обставина, що пом'якшує відповідальність -щире розкаяння винного, обставин, що обтяжують відповідальність не встановлено.
За таких обставин до правопорушника необхідно застосувати адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами.
Керуючись ст.ст.221, 283,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,-
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти адміністративне стягнення - позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік.
Постанова може бути оскаржена особою,яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Івано-Франківської області через Рогатинський районний суд Івано-Франківської області.
Суддя: Р.Г. Могила
Суд | Рогатинський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 20.04.2011 |
Оприлюднено | 07.02.2017 |
Номер документу | 64482520 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Тальнівський районний суд Черкаської області
Міщенко К. М.
Адмінправопорушення
Перемишлянський районний суд Львівської області
Кіпчарський М. О.
Адмінправопорушення
Веселинівський районний суд Миколаївської області
Тустановський А. О.
Адмінправопорушення
Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
Могила Р. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні