Ухвала
від 30.01.2017 по справі 622/1269/16-ц
ЗОЛОЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 622/1269/16

2-о/622/9/2017

УХВАЛА

30.01.17 року смт. Золочів

Золочівський районний суд Харківської області в складі:

головуючого судді Шабас О.С.,

за участю секретаря Бойко І.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою Удянської сільської ради Золочівського району Харківської області, заінтересована особа: Золочівська державна нотаріальна контора Харківської області, про визнання спадщини відумерлою, -

ВСТАНОВИВ:

19.10.2016 року голова Удянської сільської ради Золочівського району Харківської області ОСОБА_1 звернувся до суду з даною заявою про визнання спадщини, земельної ділянки розміром 5,12 га кадастровий номер 6322686000:03:001:0330 померлої ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка на час смерті була зареєстрована та проживала за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 - відумерлою.

Ухвалою судді від 21.10.2016 року провадження по справі відкрито.

Ухвалою судді від 15.12.2016 року, за клопотанням голови Удянської сільської ради Золочівського району Харківської області ОСОБА_1, витребувано докази.

З наданої Золочівською державною нотаріальною конторою Харківської області інформації та копії нотаріальної справи вбачається, що після смерті ОСОБА_2 заведена спадкова справа №77/2011. 25.03.2011 року до Золочівської державної нотаріальної контори надійшла заява про прийняття спадщини від ОСОБА_3. Її заяву було прийнято, зареєстровано в Книзі обліку і реєстрації спадкових справ за 2011 рік за №168 та заведено спадкову справу.

В судове засідання 30.01.2017 року від заявника надійшла письмова заява про залишення заяви без розгляду у зв'язку із наявністю спадкової справи після смерті ОСОБА_2, про існування якої їм не було відомо на час подання заяви до суду.

У відповідності до п.5 ст.207 ЦПК України суд виносить ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав відповідну заяву.

Підстав для неприйняття заяви про залишення заяви без розгляду судом не встановлено.

Керуючись ст. 207 п.5 ЦПК України ,-

ПОСТАНОВИВ:

Заяву Удянської сільської ради Золочівського району Харківської області, заінтересована особа: Золочівська державна нотаріальна контора Харківської області, про визнання спадщини відумерлою залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5 денний строк з дня винесення ухвали, а особами, які не були присутні під час винесення ухвали, з дня отримання копії ухвали, апеляційної скарги.

Суддя О. С.Шабас

СудЗолочівський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення30.01.2017
Оприлюднено07.02.2017
Номер документу64492504
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —622/1269/16-ц

Ухвала від 30.01.2017

Цивільне

Золочівський районний суд Харківської області

Шабас О. С.

Ухвала від 15.12.2016

Цивільне

Золочівський районний суд Харківської області

Шабас О. С.

Ухвала від 21.10.2016

Цивільне

Золочівський районний суд Харківської області

Шабас О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні