Ухвала
від 26.09.2013 по справі 380/1212/13-ц
ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

26.09.2013 Справа № 380/1212/13

Провадження № 2/380/335/13

У Х В А Л А

26 вересня 2013 року Тетіївський районний суд Київської області в складі:

головуючого судді : Архангельського А.М.

при секретарі : Мирончук О.Р.

з участю адвоката: ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тетієві цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма Хліб України , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ОСОБА_3 Держземагенства у Тетіївському районі Київської області, СФГ Світанок , про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним,

встановив:

ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ТОВ Агрофірма Хліб України про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним, посилаючись на те, що при його укладені не були дотримані всі істотні умови договору.

В судовому засіданні представник відповідача адвокат ОСОБА_1 заявив клопотання про залучення до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача СТОВ Дібрівка Агросервіс , оскільки воно безпосередньо пов'язано з використанням орендованих ТОВ Агрофірма Хліб України земель, в тому числі і земельної ділянки ОСОБА_2

Позивач ОСОБА_2 та представник ОСОБА_3 Держземагенства у Тетіївському районі ОСОБА_4 проти заявленого клопотання заперечили з тих підстав, що СТОВ Дібрівка Агросервіс не має ніякого відношення до оспорюваного договору оренди землі від 25.03.2010 року.

Розглянувши заявлене клопотання, заслухавши думку позивача, представника третьої особи, суд вважає за необхідне відмовити в задоволенні даного клопотання, оскільки дане питання вже розглядалося судом 11 вересня 2013 року і представником відповідача повторно не надано доказів того, що рішення суду по даній справі може вплинути на права або обов'язки. СТОВ Дібрівка Агросервіс .

Керуючись ст. 35 ЦПК України суд,

ухвалив:

Відмовити в задоволенні клопотання про залучення до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача СТОВ Дібрівка Агросервіс .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: А.М.Архангельський

СудТетіївський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення26.09.2013
Оприлюднено10.02.2017
Номер документу64577138
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —380/1212/13-ц

Ухвала від 18.10.2013

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Архангельський А. М.

Ухвала від 26.09.2013

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Архангельський А. М.

Ухвала від 11.09.2013

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Архангельський А. М.

Ухвала від 20.09.2013

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Архангельський А. М.

Ухвала від 04.12.2013

Цивільне

Апеляційний суд Київської області

Сушко Л. П.

Ухвала від 25.11.2013

Цивільне

Апеляційний суд Київської області

Сушко Л. П.

Ухвала від 25.11.2013

Цивільне

Апеляційний суд Київської області

Сушко Л. П.

Ухвала від 08.05.2014

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Лісовенко П. І.

Ухвала від 29.04.2014

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Лісовенко П. І.

Ухвала від 18.12.2013

Цивільне

Апеляційний суд Київської області

Сушко Л. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні