Господарський суд житомирської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"06" лютого 2017 р. Справа № 906/80/17
Господарський суд Житомирської області у складі судді Тимошенка О.М., розглядаючи справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Форест трейд Україна"
(м.Київ)
про зобов'язання виконання умов договору №528/22-06-2016 від 22 червня 2016р. поставки товару та стягнення пені 12272,80 грн.
за участю представників сторін:
від позивача: не з`явився
від відповідача: ОСОБА_1 (довіреність №1 від 05.01.17.); ОСОБА_2
(довіреність №2 від 06.02.17.)
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до господарського суду Житомирської області з позовом про зобов'язання відповідача виконати умови договору купівлі-продажу необробленої деревини № 528/22-06-2016 від 22.06.16. в натурі та поставити позивачу товар - пиловник дуб 2-го сорту, діаметром 14-25 см., довжиною 1-4 м., кількістю 10 куб.м., ціною за 1 куб.м. - 1334,00 грн. (з ПДВ) на загальну вартість 13340,00 грн. (з ПДВ). Також просить стягнути з відповідача 12272,80 грн. пені за період відсутності поставки товару за договором купівлі-продажу необробленої деревини № 528/22-06-2016 від 22.06.16.
Представник позивача у судове засідання не з`явився. Про причини неявки суд не повідомив, хоча про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення.
Представники відповідача у судовому засіданні надали письмові заперечення на позовну заяву. Згідно поданих заперечень відповідач просить суд залишити позовні вимоги ТОВ "Форест трейд Україна" без задоволення.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Товарну біржу "Всеукраїнська лісова біржа", оскільки саме дана організація проводила аукціон з продажу необробленої деревини, за результатами якого між сторонами було укладено договір купівлі-продаж №528/22-06-2016 від 22.06.16. Таким чином, суд вважає що рішення суду може вплинути на права або обов'язки біржі.
Відповідно до ст.27 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін.
У зв'язку з необхідністю залучення до участі у справі третьої особи та неявкою у судове засідання представника позивача, суд відкладає розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 27, 77, 86 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти.
2. Судове засідання призначити на "27" лютого 2017 р. о 10:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, в залі судових засідань № 209
3. Зобов'язати позивача:
- надати для огляду оригінали документів, на яких ґрунтуються позовні вимоги.
4. У порядку ст.27 ГПК України залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Товарну біржу "Всеукраїнська лісова біржа" (10014, м.Житомир, вул. Перемоги, 4), яку зобов'язати надати письмові пояснення по суті спору.
5. В судове засідання викликати уповноважених представників сторін та представника третьої особи.
Суддя Тимошенко О.М.
Друк. :
1. в справу
2. позивачу (рек. з повід. про вруч.)
3. третій особі (рек. з повід. про вруч.)
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 06.02.2017 |
Оприлюднено | 13.02.2017 |
Номер документу | 64590934 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Тимошенко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні