Справа № 585/322/17
Номер провадження 2/585/295/17
У Х В А Л А
08 лютого 2017 року м.Ромни
Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі:
головуючої судді - Машини І.М.,
при секретарі - Петренко Л.П.
розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Роменської міської ради, Зарудянської сільської ради, третя особа - Приватний нотаріус Роменського міського нотаріального округу Сумської області ОСОБА_2 про визнання права власності на спадщину,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувсь до суду з вказаним позовом.
Під час попереднього судового засідання судом уточнені позовні вимоги позивача, встановлено відсутність заперечень з боку відповідача та третьої особи; заслухано думку представника позивача, про склад осіб, які братимуть участь у справі, та можливість розгляду справи на ідставі письмових доказів без виклику свідків.
Клопотання про витребування доказів відсутні.
За таких обставин справу необхідно призначити до судового розгляду.
Керуючись ст. 130 ЦПК України суддя, -
У Х В А Л И В :
Призначити судовий розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до Роменської міської ради, Зарудянської сільської ради, третя особа - Приватний нотаріус Роменського міського нотаріального округу Сумської області ОСОБА_2 про визнання права власності на спадщину засідання у справі на 22 лютого 2017 року на 10 год. 00 хв., про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала суду не оскаржується.
Суддя підпис…
Копія вірна
СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ОСОБА_3
Суд | Роменський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 08.02.2017 |
Оприлюднено | 13.02.2017 |
Номер документу | 64604977 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Роменський міськрайонний суд Сумської області
Машина І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні