Справа № 3-1277/11
Номер провадження3-в/541/5/2017
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 лютого 2017 року м. Миргород
Суддя Миргородського міськрайонного суду Городівський О.А. з участю ОСОБА_1, який притягнутий до адміністративної відповідальності постановою суду від 28 грудня 2011 року за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП та його представника адвоката ОСОБА_2, -
В С Т А Н О В И В:
Постановою судді Миргородського міськрайонного суду Полтавської області Городівського О.А. від 28 грудня 2011 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП і підданий адміністративному стягненню у виді адміністративного арешту строком на 10 діб.
08 лютого 2017 року ОСОБА_1 звернуся до Миргородського міськрайонного суду із заявою про припинення виконання постанови Миргородського міськрайонного суду Полтавської області від 28.12.2011 року, якою на нього накладено адміністративне стягнення у виді 10 днів арешту.
В обґрунтування заяви ОСОБА_1 вказує на те, що на момент подачі його заяви сплинув трьохмісячний строк виконання постанови про накладення стягнення визначений ст. 303 КУпАП.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення заявника та його представника адвоката ОСОБА_2, дослідивши матеріали справи приходжу до висновку, що заява підлягає до задоволення з наступних підстав.
Статтею 326 КУпАП регламентовано, що постанова районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) про застосування адміністративного арешту виконується негайно після її винесення.
Відповідно до вимог ст. 303 КУпАП не підлягає виконанню постанова про накладення адміністративного стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення. В разі оскарження постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги. У разі відстрочки виконання постанови відповідно до статті 301 цього Кодексу перебіг строку давності зупиняється до закінчення строку відстрочки.
Постанова судді Миргородського міськрайонного суду Полтавської області від 28 грудня 2016 року про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді адміністративного арешту строком на 10 діб набрала законної сили 10 січня 2012 року та того ж дня направлена на виконання до Миргородського МВ (з обслуговування м. Миргород та Миргородського району) УМВС України в Полтавській області.
У зв'язку із тим, що з моменту винесення постанови про накладення адміністративного стягнене та моменту розгляду заяви ОСОБА_1 пройшло більше трьох місяців, вона не підлягає до виконання.
Керуючись ст.ст. 326, 303 КУпАП , -
П О С Т А Н О В И В:
На підставі ст. 303 КУпАП припинити виконання постанови судді Миргородського міськрайонного суду Полтавської області Городівського Олександра Андрійовича від 28 грудня 2011 року щодо накладення на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, адміністративного стягнення у виді 10 діб адміністративного арешту за вчинення правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП .
Постанова є остаточною, оскарженню не підлягає.
Суддя Миргородського
міськрайонного суду ОСОБА_3
Суд | Миргородський міськрайонний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2017 |
Оприлюднено | 21.02.2017 |
Номер документу | 64789300 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області
Городівський О. А.
Адмінправопорушення
Овідіопольський районний суд Одеської області
Кириченко П. Л.
Адмінправопорушення
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Лила В. М.
Адмінправопорушення
Енергодарський міський суд Запорізької області
Бульба О. М.
Адмінправопорушення
Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області
Іващенко А. І.
Адмінправопорушення
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Погрібна Н. М.
Адмінправопорушення
Рокитнівський районний суд Рівненської області
Денисюк М. В.
Адмінправопорушення
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Марків Т. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні