Ухвала
від 02.03.2017 по справі 478/1742/16-ц
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №478/1742/16-ц 02.03.2017

Провадження №22-ц/784/583/17

Справа № 478/1742/16-ц Головуючий першої інстанції: Сябренко І.П.

Провадження № 22-ц/784/583/17 Суддя-доповідач Апеляційного суду: Коломієць В.В

Категорія 23

УХВАЛА

02 березня 2017 року м. Миколаїв

Колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Миколаївської області в складі

головуючого Коломієць В.В.

суддів Лівінського І.В., Шаманської Н.О.,

із секретарем судового засідання Гавор В.Б.,

за участю: представника позивачки ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Ватутіна (далі - ТОВ Ватутіна ) на рішення Казанківського районного суду Миколаївської області від 14 грудня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_3 до Приватного підприємства Агротех (далі - ПП Агротех ), ТОВ Ватутіна , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - приватний нотаріус Кіровоградського міського нотаріального округу Бєлінський Ігор Дмитрович, про визнання договору оренди землі недійсним,

ВСТАНОВИЛА:

В провадженні Апеляційного суду Миколаївської області знаходиться апеляційна скарга ТОВ Ватутіна на рішення Казанківського районного суду Миколаївської області від 14 грудня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ПП Агротех та ТОВ Ватутіна про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним.

Підставою апеляційного оскарження зазначена неналежність наданих позивачем доказів, в тому числі, проведення почеркознавчої експертизи за відсутності оригіналу оспорюваної угоди та за недостатньою кількістю зразків дійсного підпису позивачки.

21 лютого 2017 року до Апеляційного суду Миколаївської області надійшло письмове повідомлення представника ТОВ Ватутіна про неможливість надання оригіналу договору оренди від 25 квітня 2016 року у зв'язку з крадіжкою всіх договорів оренди землі, укладених з власниками земельних ділянок, що сталась 25 січня 2017 року, та клопотання про проведення повторної почеркознавчої експертизи.

В даному судовому засіданні представником позивача заявлено клопотання про витребування оригіналів договорів від державного реєстратора прав на нерухоме майно - приватного нотаріуса Кіровоградського міського нотаріального округу Бєлінського І.Д. та Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області.

За змістом договору оренди його складено у трьох екземплярах, два з яких мають знаходитись у сторін, а третій - в органі, який провів його державну реєстрацію.

Позивач заперечує укладання такого договору і отримання його копії.

Відповідач не має можливості надати оригінал спірного договору, оскільки, як випливає з довідки Кропивницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області № 926/117-17 від 27 січня 2017 року, він разом з іншими договорами був викрадений 25 січня 2017 року.

Згідно з Інструкцією про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень та Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, затверджених наказом Міністерства юстиції України №53/5 від 08 жовтня 1998 року з наступними змінами, для проведення почеркознавчих досліджень підписів надаються оригінали документів. За такого, колегія суддів вважає заявлене представника позивача клопотання про витребування оригіналів договорів з наявними на них оригіналами підпису ОСОБА_3 доцільним та таким, що підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.137, 304 ЦПК України, колегія суддів,-

У Х В А Л И Л А:

Клопотання представника ОСОБА_3 - ОСОБА_2- про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати у приватного нотаріуса Кіровоградського міського нотаріального округу Бєлінського Ігоря Дмитровича та Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області оригінал договору оренди земельної ділянки з кадастровим номером НОМЕР_1, укладений 25 квітня 2016 року від імені ОСОБА_3 з Товариством з обмеженою відповідальністю Ватутіна , державну реєстрацію якого проведено 17 травня 2016 року, номер запису про інше речове право НОМЕР_2.

Строк виконання ухвали встановити до 16 березня 2017 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий В.В. Коломієць

Судді: І.В. Лівінський

Н.О. Шаманська

СудАпеляційний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення02.03.2017
Оприлюднено06.03.2017
Номер документу65051074
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —478/1742/16-ц

Ухвала від 01.06.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Коломієць В. В.

Ухвала від 18.05.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Коломієць В. В.

Ухвала від 23.03.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Коломієць В. В.

Ухвала від 02.03.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Коломієць В. В.

Ухвала від 07.02.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Коломієць В. В.

Ухвала від 07.02.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Коломієць В. В.

Рішення від 14.12.2016

Цивільне

Казанківський районний суд Миколаївської області

Сябренко І. П.

Рішення від 14.12.2016

Цивільне

Казанківський районний суд Миколаївської області

Сябренко І. П.

Ухвала від 14.12.2016

Цивільне

Казанківський районний суд Миколаївської області

Сябренко І. П.

Ухвала від 30.11.2016

Цивільне

Казанківський районний суд Миколаївської області

Сябренко І. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні