Ухвала
від 02.03.2017 по справі 552/1141/17
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ПОЛТАВИ

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ

Справа №552/1141/17

Провадження № 1-кс/552/362/17

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03.03.2017 року слідч ий суддя Київського районного суду м. Полтави Миронець О.К., за участі секретаря судового засідання Ваніної Ю.А., слідчого Боцула М.М., розглянувши клопотання прокурора Бондаренко О.П. про тимчасовий доступ до речей і документів,-

В С Т А Н О В И В :

Прокурор Бондаренко О.П. звернувся до слідчого судді Київського районного суду м. Полтави з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні Полтавської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. М.Бірюзова, 47.

В клопотанні вказував, що в провадженні знаходяться матеріали кримінального провадження № 32016170000000039 від 08.11.2016 за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.205 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що у 2016 році громадянин ОСОБА_1 придбав та зареєстрував на своє ім'я підприємство ТОВ Компанія Агроінтекс (код 40296430) з метою прикриття незаконної діяльності, яка полягала у незаконному формуванні податкового кредиту для підприємств реального сектору економіки, а саме: ТОВ Агро-Сад Компані (код 39858974), ТОВ Елтікс Інвест (код 40032132), ТОВ Зернооптпостач (код 38514574), ТОВ Омекс Трейд (код 35072519), ТОВ Магнум-Агро (код 37214159), ТОВ Реалагро-Центр (код 38688742), ТОВ Агровуд (код 38380549), ТОВ Цефей-Н (код 39936622), ТОВ Бессарабія-Агро (код 39076260), ТОВ Агромонтажник АТБ (код 35933041), ТОВ Алексхім (код 39657893), ТОВ Територія чистоти К (код 39146437). В ході проведення досудового розслідування виникла необхідність отримати оригінали реєстраційних документів ТОВ Компанія Агроінтекс (код 40296430).

Тому, з метою встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення, повного кола осіб, причетних до його вчинення, просив надати тимчасовий доступ до документів ТОВ Компанія Агроінтекс (код 40296430), які знаходяться в приміщенні Полтавської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. М.Бірюзова, 47, що мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та необхідні для проведення судових експертиз.

Перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах та заслухавши думку слідчого, слідчий суддя приходить до наступних висновків.

Відповідно до ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Стаття 163 КПК України передбачає, що слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Частиною 7 ст. 163 КПК України також передбачено, що слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів. Слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

В поданому до суду слідчим клопотанні доведено наявність достатніх підстав вважати, що дійсно було вчинено злочин, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, знаходиться саме у розпорядженні Полтавської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області, отримати зазначену інформацію у інший спосіб неможливо.

З цих підстав клопотання підлягає задоволенню, з наданням дозволу на вилучення документів.

Керуючись ст. ст.160,163 КПК України, -

У Х В А Л И В :

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення оригіналів наступних документів: заяв про взяття на облік платника податків-юридичної особи, заяв про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму опадаткування ПДВ з додатками, записів на отримання витягу з реєстру платників ПДВ, документів, які стали підставою для реєстрації суб'єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ з отриманням витягу з реєстру платників ПДВ, свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, довідки про взяття на облік платників податків, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, статуту, протоколів установчих зборів, протоколів загальних зборів, установчих договорів, посадових інструкцій, заяв про прийняття на роботу, наказів про призначення та звільнення службових осіб, договору про визнання електронних документів, що дасть можливість встановити, хто саме і на підставі чого був відповідальним за здійснення фінансово-господарської діяльності та ведення бухгалтерського та податкового обліку, на підставі чого зареєстроване підприємство, з якого часу воно являється платником податків та які містять зразки підписів службових осіб ТОВ Компанія Агроінтекс (код40296430) за період часу з лютого 2016 року по лютий 2017 року, які знаходяться у володінні Полтавської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. М.Бірюзова, 47.

Виконання ухвали доручити: старшому слідчому з ОВС першого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області ОСОБА_2, старшому слідчому з ОВС першого відділу розслідувань кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області ОСОБА_3, заступнику начальника першого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області ОСОБА_4, старшому слідчому з ОВС першого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області ОСОБА_5, старшому слідчому з ОВС першого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області ОСОБА_6

Строк дії ухвали до 03.04.2017 року.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя Миронець О.К.

Дата ухвалення рішення02.03.2017
Оприлюднено08.03.2017

Судовий реєстр по справі —552/1141/17

Ухвала від 05.03.2017

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Миронець О. К.

Ухвала від 03.03.2017

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Миронець О. К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні