Справа № 263/3130/17
Провадження № 3/263/614/2017
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 березня 2017 року м. Маріуполь
Суддя Жовтневого районного суду м. Маріуполя Хараджа Н.В., розглянувши матеріали, які надійшли з ГУ ДФС в Донецькій області , про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, працюючої головним бухгалтером ТОВ ОСОБА_2 ІНВЕСТ , проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, за ч.1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративне правопорушення -
В С Т А Н О В И Л А:
До Жовтневого районного суду м. Маріуполя надійшов адміністративний протокол про притягнення до відповідальності ОСОБА_1, як головного бухгалтера ТОВ ОСОБА_2 ІНВЕСТ , за ч.1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративне правопорушення.
Згідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Відповідно до п.5 Інструкції з оформлення органами доходів і зборів матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженої Наказом Міністерства фінансів України від 02.07.2016 № 566, усі реквізити протоколу заповнюються розбірливим почерком державною мовою, не допускаються закреслювання або виправлення відомостей, що заносяться до протоколу, а також внесення додаткових записів після того, як Протокол підписаний особою, відносно якої він складений.
Проте відомості у протоколі про адміністративне правопорушення зазначені нерозбірливим почерком, маються накладення рукописного тексту протоколу на машинописний, що, в свою чергу, унеможливлює зчитування зазначеної інформації.
За змістом ст.278 КУпАП, при виявлені недоліків в протоколі про адміністративне правопорушення, складеному всупереч ст. 256 КУпАП, або в інших матеріалах, що перешкоджають або унеможливлюють об'єктивний розгляд справи, особа, що провадить підготовку до розгляду справи, повертає матеріали справи відповідному органу, що порушив провадження в адміністративній справі на дооформлення.
Таким чином, зазначені обставини не дають можливості повно та об'єктивно розглянути дану справу, встановити вину та накласти на правопорушника адміністративне стягнення, тому суд вважає необхідним надіслати матеріали даної справи на до оформлення, оскільки протокол про адміністративне правопорушення є офіційним документом і до нього висуваються певні вимоги, обов'язок щодо належного складання протоколу про адміністративне правопорушення та надання доказів на підтвердження викладених в протоколі відомостей, покладається на особу, яка його складає та не може бути перекладено на суд.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.163-1 ч.1, 251, 256 КпАП України,
П О С Т А Н О В И Л А:
Матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, як головного бухгалтера ТОВ ОСОБА_2 ІНВЕСТ , за ч.1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративне правопорушення повернути до ГУ ДФС в Донецькій області для дооформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Н.В. Хараджа
Суд | Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
Дата ухвалення рішення | 09.03.2017 |
Оприлюднено | 14.03.2017 |
Номер документу | 65184161 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Жовтневий районний суд м.Маріуполя
Хараджа Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні